دوست داشتی جزیره خصوصی داشتی

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این جزیره که در شمال سیشل قرار دارد بهشت واقعی بر روی زمین است.اینجا محل مناسبی برای تعطیلات است زیرا طبیعت دیدنی و جذاب،سواحل سفیده شن و ماسه،آب شفاف،گیاهان و جانوران زیبا بسیار دل چسب است.11 کلبه ی لوکس در این جزیره به صورت پراکنده ساخته شده است.شما می توانید در اینجا با انزوای کامل از هر چیز و هر کس برای مدتی آسوده و امن زندگی کنید.نکته قابل توجه اینجاست که برای اجاره این جزیره برای هر روز باید پولی بیشتر از 5 میلیون پرداخت کرد.

مساحت مجمع الجزیره سیشل (Seychelles) تقریبا ۴۴۴ کیلومتر مربع می‌باشد و پایتخت آن شهر ویکتوریا ، بزرگ‌ترین جزیره این مجمع الجزایر است که ۸۰ درصد جمعیت را در خود جای داده است . سیشل مجمع الجزایری مرکب از ۴۱ جزیره در اقیانوس هند است که برخی آنهااز جنس گرانیت سخت است . این جزایر پیرامون جزیره ماهه که نود کیلومتر طول دارد و از بزرگ‌ترین جزایر این مجموعه است قرار گرفته اند . جزایر اصلی ماهه ، پراسلین و لادیگ میباشند . جزایر گرانیتی بیش از ۹۴۰ متر ارتفاع دارند و برخی دشت‌های کم وسعت ساحلی و بریدگیهای هسته‌ای در سواحل شرقی را در بر میگیرند . جزایر کورالینی معمولاً همواره و دارای آبهای راکد میباشند. آب و هوای محلی استوایی با رطوبت بالا و نسیم ملایم است که تحت تاثیر جریانات دریایی می‌باشد .

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
دوس داشتم !! :surprised:

خب دارم .. :smile:;)
===========
روزی پول اضافه داشتیم شاید خریدیم ..
حالا قیمت این شکل وسطیه رو نداری ؟!!

arch_archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقدر با این تاپیکاتون دل آدمو نسوزونید:w04:
منم میخوام:(

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انقدر با این تاپیکاتون دل آدمو نسوزونید:w04:
منم میخوام:(

خدا نصیبمون کنه(آمین)

اره تو بدت میاد؟

دوس داشتم !! :surprised:

خب دارم .. :smile:;)
===========
روزی پول اضافه داشتیم شاید خریدیم ..
حالا قیمت این شکل وسطیه رو نداری ؟!!

خدا شانس نه ببخشید جزیره بده:D
فکر کردید اگه تو جزیره باشد و یه سونامی درست حسابی بیاد :cry:اونوق چی ....

mahsa hf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
معلومه که آره عاشقه جزیرم من چه برسه خصوصییییی;)