خودکشی یه دختر 5 ساله

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]اگه دلشو نداری نبین…[/h].
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اااااا ترسنداره که.....!!!

تکراریییییییییییییییییی...............:دی

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سحر هم داره جای خدا بیامرز شادی رو میگیره اینجارو بسته به تایپک ابکی.

3erERFAN

عضو جدید
نه برادر...نشنیدین مگه تو قران نوشته در قصاص حیات هست...منو اونو قصاص میکنم بشریت رنگ صلح ببینه...
موندم هیتلر چه جوری از زیر دستات در رفته!!!! یه لطفی بکن این یارو نتانیاهو روهم قصاص کن بسی حیات ایجاد شه!!!!:biggrin:

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
موندم هیتلر چه جوری از زیر دستات در رفته!!!! یه لطفی بکن این یارو نتانیاهو روهم قصاص کن بسی حیات ایجاد شه!!!!:biggrin:
برادر اون موقع هنو دنیا نیومده بودم وگرنه با یکم سیاست(شما مردان نمیفهمین اینی که من میگم یعنی چی...فقط زنا دارن) دخلشو میاوردم...واسه اونم شاید یه فکری بکنم...ولی الان فقط به فکر آیندگانم اونا رو باید نجات بدم...:cool:

3erERFAN

عضو جدید
برادر اون موقع هنو دنیا نیومده بودم وگرنه با یکم سیاست(شما مردان نمیفهمین اینی که من میگم یعنی چی...فقط زنا دارن) دخلشو میاوردم...واسه اونم شاید یه فکری بکنم...ولی الان فقط به فکر آیندگانم اونا رو باید نجات بدم...:cool:
ببخشیدا... یعنی اگه خودتونم پسر دار بشین دخلشو میارین نه؟:eek:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
شما اگه این شکلکا رو نداشتین چی میشد...؟؟؟؟
من میدونم این مادرای بدبخت چه خون دلی میخورن...به غیر از بقیه بشریت که قراره در آینده از وجودشون زجر ببرن...

یعنی شما بچه پسر داشته باشین باهاش اینکارا رو میکنی ؟!! :surprised:

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس در آینده نزدیک از شما زیاد میشنویم.... منظورم صفحه ی حوادث و .....:(
اینه که خواهید شنید که مطمئن باشین...من زنی هستم که آینده بشریت رو تغییر خواهم داد و بوجود آورنده ی زمین بدون مرد خواهم بود که سالهاست آرمان ما زنهاست....