درخواست : مقاله درمورد کاربرد متالورژی در ساخت تلویزیون های LCD یا موارد مشابه (فوری)

Farzam91

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز
من دانشجوی مکانیک هستم ، این ترم درس متالورژِی دارم نیازمند یک تحقیق یا مقاله در مورد کاربرد متالورژی در ساخت تلویریون های LCD هستم اگر مقاله ی مشابهی هم بود لطفا برای من ارسال کنید ترجیحا به زبان فارسی باشه ، مرسی دوستان عزیز...فقط خیلی خیلی فوریه

Farzam91

عضو جدید
خواهشا اگه کسی از دوستان چنین مقاله ای یا مقاله های مشابه ..مثلا کاربرد متالورژی در هر وسیل دیگری در دسترس داره برام بفرسته به طور شدیدی احتیاج دارم..

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
خواهشا اگه کسی از دوستان چنین مقاله ای یا مقاله های مشابه ..مثلا کاربرد متالورژی در هر وسیل دیگری در دسترس داره برام بفرسته به طور شدیدی احتیاج دارم..

متالورژی چه ربطی به تلویزیون داره؟؟؟
متوجه نشدم؟
؟؟؟

magnet

عضو جدید
یادم میاد دو سه سال پیش یکی کریستال های سرامیکی رو در لامپ های LED و .... سمینار داد ، احتمالاً منظورتون این باشه .
متالورژی رو بعید می دونم . . . . . .

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
یادم میاد دو سه سال پیش یکی کریستال های سرامیکی رو در لامپ های LED و .... سمینار داد ، احتمالاً منظورتون این باشه .
متالورژی رو بعید می دونم . . . . . .

بله سرامیک های ترنس پرنت... سرامیکها خیلی کاربرد دارند... اما فلز نه به اون صورت... زمان هیتلر نیست که مدار ها زا آلیاژهای قلع و مس باشه:)) همه الان الکتروسرامیکی اند...مثل آلومینیوم نیتراید AlN

Farzam91

عضو جدید
والا منم به اون صورت اطلاعاتی در مورد متالورژی ندارم،گفتم که رشته ی من مکانیکه..این پیشنهاد تحقیق رو هم یکی از دوستانم بهم گفت،حالا شما اگه در مورد متالورژی و کاربردی که متالورژی در یک فن آوری میتونه داشته باشه اگه تحقیق یا چیز دیگه ای دارید بی زحمت برام بفرستید مقاله های دیگری هم بود عیب نداره چون پروژه که نیست یه تحقیقه واسه گرفتن 2-3 نمره..زیاد نیاز نیست حرفه ای و درحد مهندسی متالورژی باشه چون ما مکانیک هستیم ..در حد یه مقاله ی دانشجویی برای پرزنت کردن با پاورپوینت ..ممنون از شما..منتظرم

آخرین ویرایش:
بالا