به یاد مصطفی نخودیان که تا بود نتونستیم همدیگرو بشناسیم

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه چی اخراج شد؟
من تقریبا همه پستاشو خونده بودم حرف بدی که نمیزد....
فکرم نمی کنم کار اشتباهی کرده باشه....

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه چی اخراج شد؟
من تقریبا همه پستاشو خونده بودم حرف بدی که نمیزد....
فکرم نمی کنم کار اشتباهی کرده باشه....
تو این تاپیک، بارها توضیح داده شده. اخطارهاش به حد غیر مجاز رسیده و خود به خود اخراج موقت شده اند

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام من ایشون رو نمیشناسم یعنی افتخار اشنایی با ایشون رو نداشتم ولی امید وارم زودتر برگردن وجمع گرم ما رو با حضورشون گرم تر کنن به امید اون روز

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز

ببخشید نمیتونم از همه نقل قول بگیرم . ولی همین که اومدید و جای مصطفی رو خالی کردید از همه تون سپاسگزارم. راستش بعضی از دوستان از این کار من رنجیدن و دچار یک اشتباه شدن. من به هیچوجه از مواضع سیاسی و مذهبی خودم یک قدم عقب نکشیدم و این تاپیک هم برای این نیست که بگم جناح و تفکری به پیروزی رسیده . نه اصلا اینطور نیبست. همین الان هم اگر پاش بیفته و یکی مثل اقا مصطفی پیدا بشه برا بحث کردن حاضرم باهاش کل کل کنم .

این کارم فقط برای این بود که نشون بدم حتی دو رقیب و مخالف سیاسی و مذهبی می تونن برای اخراج ( شما بخونید تبعید، زندانی شدن و ..........) طرف مقابلشون نگران باشن و تمام چیزهایی رو که برای خودشون و همفکرانشون میخوانن برای مخالفانشونم بخوان.
ضرب المثلی هست که میگه هر اومدنی رفتنی داره . همه ما بالاخره یک روز میریم چه از نت چه از دنیای واقعی . مهم اینه که سعی کنیم تا هستیم حداقل با خودمون رو راست باشیم . منم بعد از رفتن مصطفی و چند مورد دیگه به این نتیجه رسیدم بر اساس عقاید سیاسی و مذهبی نمیشه در مورد یک نفر دیگه قضاوت عادلانه کرد.

مطمئنا روزی میرسه که همه ما نخواهیم بود چه خوبه کسی باشه گاهی از ما یاد کنه .حتی اگه اون فرد مخالف ما باشه

سلام خیلی ممنونم از شما .............. ای کاش همه مثل شما فکر میکردن ............. متاسفانه بعضی در این باشگاه هستن که اختلافات عقیدتی و حتی سیاسی رو به حساب دشمنی میزارن ............... اینکه شما میخوای اونا رو نابود کنی و اونا شما رو !!!!!!!!! البته تاحدودی بهشون حق میدم به فضای موجود در جامعه و متاسفانه مثلا بعضی فعالان سیاسی نگاه مکینن ................ فضایی که من نمیدونم جز ضرر چه داشته ........ هر چی این پل ساخته اون یکی ویران کرده ............... امام خمینی و حتی آیت الله خامنه ای در این باره بارها گفتن ولی کو گوش شنوا ............... نمیدونم کی به شما همچین حرفهایی زده ............ واقعا چرا باید افرادی همچین تفکری کنن ........... یعنی اونایی که در اندیشه با هم متفاوتن دشمن هم هستن ........... البته میتونم حدسهایی بزنم که کیا همچین حرفهایی زدن ............. شاید همونایی که به خودشون اجازه میدن بی بر و برگشت حتی به یه گزارشگر فوتبال که فکر نمیکنم وطن دوست تر از او پیدا بشه توهین کنن و نمیدونم شاید بدتر ازاونا هم داریم شایدم افراد دیگه ............. خب توهین کردن ولی آیا با دیدن بعضی واقعیات که بعدها دیدن نمیتونستن این توهینشونو پس بگیرن ؟!!!!!!!! به کجا داریم میریم .......... واقعا نمیدونم نمیدونم ..............
فقط متاسفم برای هر کسی که این گونه پیامهایی رو به ایشون داده فرقیم نمیکنه به قول شما هرگروهی میخواد باشه ..................
در آخر کلامم یه نقل قول میگیرم از شما البته ببخشید اگه اضافه یا کم میشه " ما با همه تفاوتها در عقایدمون همه از یه آب و خاکیم ، از یه وطنیم ......... کرد و ترک و لر و .......... فرقی نداره همه از یه کشوریم" ............ بحث و گفتگو برای ایجاد دشمنی و به رخ کشیدن هم نیست ............. بحث سر رسیدن به دانسته هاست و دانستن بیشتر ............ اگه ما بی دلیل به کسی تهمت زدیم و بهمون شواهدی داده بشه باید اون تهمت رو پس گرفت ......... توهین که دیگر جای خود .................

امیدوارم که مصطفی بیاد و انشاالله که میاد .............. اگه بود الآن کلی با طنزهای با مزه در عین راست بودن اون حرف بهتون جواب میداد :D

در ضمن شرمنده که تشکر ندارم ............... هرچند که سر ماجراهایی واقعا ناراحتم که چرا تشکر داشتم :(

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم که مصطفی بیاد و انشاالله که میاد .............. اگه بود الآن کلی با طنزهای با مزه در عین راست بودن اون حرف بهتون جواب میداد :D

عینن حرف خودشونه که اینجا میزارم!!!! :surprised::surprised::cool:

ممنون، بچه ها لطف دارن ولی خداییش من اون همه نبودم، بعضی از تعریفها خجالت زده ام کرد چون خودم رو در حد اون تعاریف نمی دیدم...
در کل، مراتب سپاس من رو به بچه های بامعرفت مهندسان برسونید...

تبعید ماله مرده:free-love-smileys-7

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
جاشون سبزززززززززززززززززززززز:gol:
ولي عجب غمكده اي ساختينا......!!!!:redface:
حق دارين من ايشون رو يه كوچولو كوچولو ميشناختم پس بهتون حق ميدم.....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا توقع داشتید مصطفی بگه من این همه هستم ................... داداشم بدون غرور و تکبره البته جای خودش داره

منظورم اینه که میدونه هر نقطه مکانی و هر سخن جایی داره ...............

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما این حرفای اونواز کجا میارید میذارید اینجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عجبا من به یادش تابیک زدم و اونوقت به شما بیام میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیشششششششششششششششششششششششکی منو دوست نداره ( شکلک گریه و زاری )

hosseinassar

مدیر ارشد

خب شما هم وقتی با ایشون حرف زدید
یه پیام برای بچه ها باشگاه بگیرید !!

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار

خانومی اتفاقا خبر دارن از کار شما لطف شما خیلی هم تشکر کردن گفتن من راضی به زحمت بچه ها نبودم وقابل این همه لطف نبودم ببخشید تقصیر من شد سرم شلوغ بود نتونستم پیامشون برسونم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانومی اتفاقا خبر دارن از کار شما لطف شما خیلی هم تشکر کردن گفتن من راضی به زحمت بچه ها نبودم وقابل این همه لطف نبودم ببخشید تقصیر من شد سرم شلوغ بود نتونستم پیامشون برسونم

سلام عزیزم

خوبی شما :gol::gol:

می بینم روح مصطفی در تبعید سرعت عملش از زمان زنده بودنش بیشتره:biggrin::biggrin::biggrin:

هنوز حرف از دهن من در نیومده لبیک گفتن .

من به شوخر گفتم . دیدم تابیک رفته بائین خواستم همیشه یادمون باشه جای خالی کسایی که نیستن برا همین اونو گفتم

شما و اقا مصطفی و بقیه هم لطف دارید .:heart::heart:

چشششششششششم همین کارو میکنم ولی فعلا سعادتش حاصل نمیشه

گویا باید وجود روخالص تر بگردانیم :biggrin:;)

saman89

عضو جدید
میخواهم جای اقا مصطفی نخودیان رو خالی کنم . وقتی فهمیدم مدتی در بین ما نیستن خیلی ناراحت شدم توسط یکی از دوستانشون سعی کردم براشون پیام بفرستم.

اینجا هم بهش میگم اقا مصطفی جات در بین همه ما خالیست. درسته تا بودی خیلی باهاتون کل کل میکردم و اذیتتون میکردم ولی شما از معدود افرادی هستید که براشون احترام و اهمیت خیلی خاصی قائلم. همون که از بین این همه کاربر همیشه با شما کل کل میکردم نشون میده که کردار و رفتار و پندار شما برام ارزشمند بودن و هستن. قبول دارم بعضی وقتا از دست شما رنجیدم و متقابلا باعث رنجش شما شدم ولی اینو به حساب ذات شلوغ من بذارید و بدل نگیرید.. اگر بگم بیشتر از همه تو این سایت من جای خالی شما رو احساس میکنم دروغ نگفتم. بی صبرانه منتظر بازگشت شما هستم . اینجا با شما لطف بیشتری داره .

امروز دوستتون پیامتونو بهم داد . می بینم که حالا هر دو ما به درک بهتری از بحث و کل کل سیاسی و شناخت هم رسیدیم . این خودش یک قدم بزرگ برای رسیدن به یک نقطه مشترکه .
این تاپیکو به یاد شما میزنم یا منم اخراج میشم و با هم برمیگردیم یا نه این بار هم جون به در میبرم .

هر جا هستید موفق و تندرست باشید
اگر نبودش با من ميلي/چرا بشكست ظرف مرا ليلي
از ما گفتن بود

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا توقع داشتید مصطفی بگه من این همه هستم ................... داداشم بدون غرور و تکبره البته جای خودش داره

منظورم اینه که میدونه هر نقطه مکانی و هر سخن جایی داره ...............
من توقع داشتم؟؟؟!!!!! :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

من که گفتم بیا بریم اونور.....نیمدی خوب.....:cry::cry::cry::cry:
خودم دوست دارم :surprised::cool::D

:w17:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا حیف شد. مصطفی بهترین کسی بود تو این باشگاه که ارزش کل کل رو داشت. خداییش جاش خالیه. بدون اون تاپیک آزاد حال نمیده .دورانی داشتیم باهاش . هر کس باهاش ارتباط داره سلام منو هم بهش برسونه.
مصطفی منتظر بازگشتت هستیم.

آخرین ویرایش:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا حیف شد. مصطفی بهترین کسی بود تو این باشگاه که ارزش کل کل رو داشت. خداییش جاش خالیه. بدون اون تاپیک آزاد حال نمیده .دورانی داشتیم باهاش . هر کس باهاش ارطباط داره سلام منو هم بهش برسونه.

شما چرا هی میگید جاش خالیه؟!!!
قرار شده با یه بشکه مناسب پرش کنیم جای خالیشو!!
البته ایشون طبق اس ام اسی که به بنده زدن فرمودن که بشکه خودتی ولی دروغ میگه خودشه!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا حیف شد. مصطفی بهترین کسی بود تو این باشگاه که ارزش کل کل رو داشت. خداییش جاش خالیه. بدون اون تاپیک آزاد حال نمیده .دورانی داشتیم باهاش . هر کس باهاش ارطباط داره سلام منو هم بهش برسونه.

بفرما اینم صفا و معرفت بچه های نازداران ( نازی اباد سابق

دمت جیز پسر همسایه

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چرا هی میگید جاش خالیه؟!!!
قرار شده با یه بشکه مناسب پرش کنیم جای خالیشو!!
البته ایشون طبق اس ام اسی که به بنده زدن فرمودن که بشکه خودتی ولی دروغ میگه خودشه!

بشکه چیه جای مصطفی رو با تانک هم نمیشه پر کرد .

ram_call17

عضو جدید
بابا بیخیال این یکی شو
بهت بگم اینم میشه اون یاروهه ها که گفتی 1 ماهه راحت شدم به کمک اشکان واینا!(میدونی که)
میدونی که اینا تریپ الهین،نفرینشون میگیره
عشقم که لابد آسمونی دیگه
دین و دل به یک نظر دادیمو خرسندیم....
خوب میشه بعد اینجوری!!!!!