ایران به دنبال بمب اتم است؟

ایران به دنبال بمب اتم است؟

• مجموع رای دهندگان
    18
  • نظرسنجی بسته .

iZass32

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا ایران به دنبال بمب اتم است؟

واقعا این همه هزینه و تحریم رو برای چی داریم تحمل میکنیم؟
اگه به بمب اتم دست پیدا کنیم ارزششو داره؟

برای بمب اتم داشتن یا خودکفایی در تولید انرژی اتمی؟
کلا حق داشتن بمب اتم رو به کشورمون میدید؟

بعضیا با حمله آمریکا به ایران مخالفن و میگن اگه تغییری بخواد صورت بگیره کاره خود مردمه
پس با این تفاسیر بمب اتم فقط مخصوص حکومت نیست و برای کل کشوره
حداقل حاله این عربا گرفته میشه و ...

با دست یابی به بمب اتم رفتار کشورها در قبال ایران چه تغییری میکنه؟

و هزاران سوال و جواب دیگه

JavadMessi

مدیر بازنشسته
چیزی که انیشتین نداشت رو من دارم یعنی تردید!!!
انیشتین فکر کرد که باید در مقابل قدرت اتمی هیتلر آمریکا هم اتمی بشه تا هیتلر کلاهش رو قاضی کنه
اتفاقا قاضی هم کرد ولی فکرش رو نکرده بود که ژاپن انیشتین نداره!!!
ولی در زمان حاضر دیگه قدرت اتمی دو کشور نیستند بلکه دهها کشورند پس میشه گفت سلاح اتمی در زمان حاضر سلاحیست بازدارنده و کشوری مثل ایران که دشمن کم نداره صددرصد بهش نیازمنده
البته اگه نیازش برطرف نشده باشه:دی

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیزی که انیشتین نداشت رو من دارم یعنی تردید!!!
انیشتین فکر کرد که باید در مقابل قدرت اتمی هیتلر آمریکا هم اتمی بشه تا هیتلر کلاهش رو قاضی کنه
اتفاقا قاضی هم کرد ولی فکرش رو نکرده بود که ژاپن انیشتین نداره!!!
ولی در زمان حاضر دیگه قدرت اتمی دو کشور نیستند بلکه دهها کشورند پس میشه گفت سلاح اتمی در زمان حاضر سلاحیست بازدارنده و کشوری مثل ایران که دشمن کم نداره صددرصد بهش نیازمنده
البته اگه نیازش برطرف نشده باشه:دی
جوان انیشتین !!!
خود انیشتین به شدت با بمب اتمی مخالف بود و در مقالات مختلفی عنوان کرده که هدف من ساخت بمب اتمی نبوده!!!
اونو چه به بمب؟؟؟
اون فقط یک چیزی میشناخت فیزیک و معادلات

مثل بعضی ها اچار فرانسه نبود!

تکنو کرات

اخراجی موقت
اقا جواد ایران تکنولوژی استفاده از سلاح رو نداره حتما می دونید چه ابزاری برای حمل کلاهک لازمه ما از لحاظ تکنولوزی زور پاکستان هم نمی ایم وارد جزییات نمی شم چه چیزی باعث شده ایران این همه دشمن داشته باشه؟؟؟؟؟؟ عملکرد چه کسی باعث شده؟؟؟؟؟؟؟؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
جوان انیشتین !!!
خود انیشتین به شدت با بمب اتمی مخالف بود و در مقالات مختلفی عنوان کرده که هدف من ساخت بمب اتمی نبوده!!!
اونو چه به بمب؟؟؟
اون فقط یک چیزی میشناخت فیزیک و معادلات

مثل بعضی ها اچار فرانسه نبود!
بله در ابتدا مخالف بود ولی وقتی دید هیتلر وحشی اونو داره و فکر میکرد مثلا دولت آمریکا خیلی عاقله این نظر رو مطرح کرد

JavadMessi

مدیر بازنشسته
اقا جواد ایران تکنولوژی استفاده از سلاح رو نداره حتما می دونید چه ابزاری برای حمل کلاهک لازمه ما از لحاظ تکنولوزی زور پاکستان هم نمی ایم وارد جزییات نمی شم چه چیزی باعث شده ایران این همه دشمن داشته باشه؟؟؟؟؟؟ عملکرد چه کسی باعث شده؟؟؟؟؟؟؟؟
خب دلیل اصلی دشمن داشتن ایران معلومه چون دنیا دست یهوده!!
ولی در مورد داشتن کلاهک....
بیخیال چون آزانس همین پست منو بامبول میکنه

تکنو کرات

اخراجی موقت
جواد خان خواهش جواب های منبری ندین دنیا دست یهوده !!!!!!!!!!!!!! صورت مسله رو عوض نکن عملکرد چه کسی باعث شده؟؟؟

MehrAn.ButterFly

عضو جدید
شرمنده اقا جواد چرا ما باید توهم داشتن کلی دشمن تو دنیا رو داشته باشیم که بخوایم به بمب اتم دست پیدا کنیم
چرا اصلا داریم واسه خودمون دشمن تراشی میکنیم
چرا به جایه فک کردن به بمب اتم دنبال یه راه حل برایه حل بحران جوونایه بیکارمون نیستیم؟
حالا میخوام دنیا فقط دست یهودیا باشه به ما چه همه ادم هستیم

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله در ابتدا مخالف بود ولی وقتی دید هیتلر وحشی اونو داره و فکر میکرد مثلا دولت آمریکا خیلی عاقله این نظر رو مطرح کرد
جواد جون این حرفو میتونی ثابت کنی یا مثل روایات و احادیث اتبات میشون؟؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
جواد خان خواهش جواب های منبری ندین دنیا دست یهوده !!!!!!!!!!!!!! صورت مسله رو عوض نکن عملکرد چه کسی باعث شده؟؟؟
منبری؟!!!
عزیز من خواب نکنه این که اظهر من الشمسه که دنیا دست یهوده!!!
شما بهتر میدونی:دی
عملکرد کیو نمیدونم منظورت کیه ولی اینکه اگه با آمریکا نباشی دنیا باهات نیست ثابت شده البته برعکسش هم داره ثابت میشه که اگه با آمریکا بودی(بله چشم گوی آمریکا)باید پی بحران اقتصادی رو هم به خودت بمالی!!!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که حرف سیاسی نمی زنیم :دی :دی
ولی اینکه ارزششو داره یا نه جدا بحث مهمیه که کاملا از ظاهر بحث روشنه اصلا به نتیجه نمی رسه

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
حضرت
وقتی ایران ماهواره میفرسته فضا حالا هر چقدرم که فعلا ماهواره اش ابتدایی باشن یعنی خیلی قوت پیشش موشکش داشته با توان حمل کلاهک
همون بهتره وارد جزئیاتش نشی

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مانده ام هدف از طرح اینگونه بحث ها چیه؟ دوتا تاپیک همزمان درباره انرژی هسته ای زده شده

paeeizan

اخراجی موقت
همه کشورا دارن میسازن .... فقط واسه ایران شده گاو پیشونی سفید ...
کره شومالی داره تست هم میکنه زیر زمینی ...آمریکا هم هیچی نکرد... چون منافعی توش نیست
عمدا رو ایران زوم کردن چون نفت 4 دنیا و گاز 2 دنیا رو داره ...چون منطقه استراتژیک ایران منحصرفرده ...
.
.
.

Masoud-Susa

عضو جدید
والاااااا واسه بقیه چیزی نیست داشته باشن ....فقط واسه ما جییییییزه؟!!!!!!!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه کشورا دارن میسازن .... فقط واسه ایران شده گاو پیشونی سفید ...
کره شومالی داره تست هم میکنه زیر زمینی ...آمریکا هم هیچی نکرد... چون منافعی توش نیست
عمدا رو ایران زوم کردن چون نفت 4 دنیا و گاز 2 دنیا رو داره ...چون منطقه استراتژیک ایران منحصرفرده ...
.
.
.
والااااااااا

بالا