وقتی عصبانی میشد چکار میکنید؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من وقتی خیلی عصبی میشم خندم میگیره،اما بعدش حواسم میاد سر جاش،اگه خیلی خیلی عصبی بشم راه میرم و از محیطی که عصبیم کرده میرم بیرون،چیزی که عصبیم کرده رو مینویسم بعد پارش میکنم تا کینه ای از کسی به دل نگیرم

آخرین ویرایش:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه سشگار نه شراب
هیچکدوم جواب درد من نبود

پس تو همون باید کتک بخوری. :D

ارتباطتو با خدا نزدیک تر کن. خودتو به یه منبع قوی وصل کن و بهش تکیه کن. اینطوری خیالت راحت میشه و آرامش میگیری.

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه زورم بهش برسه که از خجالتش در میام وگرنه میشینم گریه میکنم!!!!!!:(

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عصبانی بشم اینطوری میشم[SIZE=-1]

خودمو زیا کنترل می کنم ولی دیگه طرف مقابل ول کن ماجرا نباشه دوس می دارم که مثل پازل تیکه تیکش کنم[/SIZE][SIZE=-1]

ولی باز به روی خودم نمی یارم که موخام تیکه تیکش کنم ولی طرف از حد بگزه و حرفای نا مربوط بزنه کلشو می کنم[/SIZE][SIZE=-1]

در کل دیر عصبانی میشم و دوس دارم خودمو کنترل کنم و با کسی بحثم نشه[/SIZE][SIZE=-1]
[/SIZE]

afshin-18

عضو جدید
اگر اونکه عصبانیم کرده در دسترس باشه کشته است
ولی اگه نباشه فحش های چیز دار براش می فرستم

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عصبانی بشم اینطوری میشم[SIZE=-1]

خودمو زیا کنترل می کنم ولی دیگه طرف مقابل ول کن ماجرا نباشه دوس می دارم که مثل پازل تیکه تیکش کنم[/SIZE][SIZE=-1]

ولی باز به روی خودم نمی یارم که موخام تیکه تیکش کنم ولی طرف از حد بگزه و حرفای نا مربوط بزنه کلشو می کنم[/SIZE][SIZE=-1]

در کل دیر عصبانی میشم و دوس دارم خودمو کنترل کنم و با کسی بحثم نشه[/SIZE][SIZE=-1]
[/SIZE]

الان تو کدوم مرحله هستی؟

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی دیر عصبانی میشم ولی اگه عصبانی بشم باا کسی حخرف نمیزنم فقط طبیعت جوابگو هستش من هم میرم کوه طبیعت جائی که بتونم حرصمو خالی کنم