جمع صمیمی از کارشناسی تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nasimesahel

عضو جدید
جابجایی

جابجایی

جابجایی نور(علامه محدث نوری) به بابل(طبری) و بالعکس( بابل به نور) کسی نیست؟؟

rommanc

عضو جدید
...

...

سلام مممممممممم
اولا .اینجا چه خبره ؟ کی اومدین اینجا؟ پس محفل چی شد؟:gol:

دوما...به به تبریک میگم به همه مبارکا باشه.کی شیرنی میدین؟ :D

hyperpersia

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به تمام دوستای عزیز و همه بچه هایی که قبول شدن بهشون تبریک میگم.
تو طول این چند ماه من فقط اومدم چه تو محفل چه تو این تاپیک که تازه راهش انداختین مطلب خوندم و لذت بردم از تجربیات بچه های سال پیشم که کنکور داده بودنو میخواستن بدن استفاده کردم خلاصه اینکه به اندازه یک سال بهتون یک تشکر از این سر دنیا تا اون سر دنیا بدهکارم
امیدوارم که همتون همونجایی که دوست داشتین قبول شده باشین.
من 675 آوردم زدم دانشگاه شمال آمل همونجا هم قبول شدم.
ولی تو این مدت فقط از ظاهرش شنیدم و باطنش تعریف چندانی که تا حالا نداشته
خلاصه که ما موندیم...
راستی جمعتون خیلی به درد یه E-magazine درست درمون میخوره خیلی با هم جفت و جور هستین...
انشالله همیشه خوش باشید...

hyperpersia

عضو جدید
یه پیشنهاد از این بنده حقیر

یه پیشنهاد از این بنده حقیر

وقتی تو پست قبلی راجع به E-magazine حرف زدم تو این مدت داشتم به این فکر میکردم چرا که نه؟؟!!!!!
میخوام یه پیشنهادی به دوستای عزیزم بدم حالا هر کسی نظر خودش رو بگه (البته ما کوچیکه شماییم) شرمنده از دوستایی که اینجا حق آب و گل دارنو مه نیومده داریم یه پیشنهاد میدیم اما دیدم واقعا میشه عملی کرد
پیشنهاد
در یک کلمه ( E-magazine)
دوستای عزیزم شماها این پتانسیل رو دارید که بخواین یک نشریه اینترنتی یا همون E-magazine راجع به معماری رو راه بندازید من وقتی داشتم پست های بچه ها رو میخوندم هر کدوم از بچه ها بزنم به تخته واسه خودشون نویسنده ای هستن هر کدوم تو هر بحثی صاحب نظرن خوب این عالیه به خصوص که با هم جفت و جور هم هستین. یعنی این جمع علاوه بر فعالیت تو این سایت میتونه ماهانه یه نشریه اینترنتی یا سختش نکنم یه سایت برای اطلاعات معماری راه بندازه. این حرف شاید تو نگاه اول سخت بیاد یا بگید کی حوصلشو داره اما با توجه به اینکه 8 سال تو زمینه طراحی و برنامه نویسی وب ( بیشتر طراحی) فعالیت داشتم و ....(دیگه تعریف نکنم) شماها هم سخنورای خوبی هستین هم میتونید یه Refrence چه برای بچه های کاردانی به کارشناسی چه ارشد چه کلا معماری باشید. این هم در نظر بگیرید که این فعالیت خودش یه امتیاز براتون محسوب میشه. خودمم کلا اینجور فعالیت ها رو دوست دارم...
راستی نه من تبلیغ کردم نه پول خواستم نه تبلیغ شرکتی کردم نه چیز دیگه اییییی...
من فقط این پتانسیل رو تو خیلی اعضای اینجا میبینم که به صورت منظم تر و با دقت بیشتری میتونن در کنار همدیگه یک تیم قوی تشکیل بدن زیاد سخت نگیرید تو اینترنت یه سرچ کنید میبینید این گروه ها یا نشریات زیادن..
البته من غلط کنم که بگم اینجا بدرد نمیخوره نه اینطور نیست من خودم چندین ماه از خوندن پست های شما اینجا لذت بردم اما اینجا میتونه یه محفل خصوصی و گرم براتون باشه اما خودتون این قابلیت رو دارید که یک تیم منظم تشکیل بدین.
من خودم حاضرم HOST و Domain رو رجیستر کنم.
CMS سایت هم با من.
از نظر مالی هم هیچ مشکلی وجود نداره.نه یه قرون پول میخواد بدید نه چیز دیگه ای چون اون امکانات اولیه رو منم خودم بدون اینکه پول بم در اختیارتون میذارم.
فقط تنها چیزایی که لازمه:
همت-پشتکار-اندیشه-معمارانه فکر کردن-نظم-فکر-اتحاد و ...
خواهشا الان زود نگید آره یا نه کمی تامل کنید اگه بد نتیجه گرفتین که فحشم بدین بنده کامل در اختیار شما هستم.
مخلص دوست های عزیز
شرمنده سرتون رو بیش از حد درد آوردم...

mahmood321

عضو جدید
آقا محمود آبادانی توسعه قبول شدی؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه آره برو حالشو ببر خیلی بیسته ;)
ممنونم ازدوست عزیزخودم آره آبادانی وتوسعه مثل اینکه داره میشه دانشگاه عمران وتوسعه چون عنوانش هم گذاشتن ولی هیئت علمی وامنا خیلی قوی وپرنفوذی داره فکرکنم پوستمون رابکنند.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا که دست نمیخاد
من الان دارم برای مدیریت میخونم در خدمتم;)

سلام فرزاد
از الان شروع کردي ؟
چيا ميخوني ؟ يه کم راهنماييي کن منو.
منم اگه کنکور ارشد بدم رشته هاي بدون اسکيسشو ميدم.
مديريت مثل اينکه 7 8 نفر بيشتر نميخواد.آزادم که اصلا" مديريت نميگيره..
به نظرت چکار کنم؟ کدوم يکي از اين بدون اسکيسا رو شرکت کنم.
تو خودت الان چه منابعي رو واسه مديريت پروژه ميخوني؟
منم به مديريت پروژه علاقه دارم اما ترسم از اينکه کم برميدارن:cry:

FCH

عضو جدید
وقتی تو پست قبلی راجع به E-magazine حرف زدم تو این مدت داشتم به این فکر میکردم چرا که نه؟؟!!!!!
میخوام یه پیشنهادی به دوستای عزیزم بدم حالا هر کسی نظر خودش رو بگه (البته ما کوچیکه شماییم) شرمنده از دوستایی که اینجا حق آب و گل دارنو مه نیومده داریم یه پیشنهاد میدیم اما دیدم واقعا میشه عملی کرد
پیشنهاد
در یک کلمه ( E-magazine)
دوستای عزیزم شماها این پتانسیل رو دارید که بخواین یک نشریه اینترنتی یا همون E-magazine راجع به معماری رو راه بندازید من وقتی داشتم پست های بچه ها رو میخوندم هر کدوم از بچه ها بزنم به تخته واسه خودشون نویسنده ای هستن هر کدوم تو هر بحثی صاحب نظرن خوب این عالیه به خصوص که با هم جفت و جور هم هستین. یعنی این جمع علاوه بر فعالیت تو این سایت میتونه ماهانه یه نشریه اینترنتی یا سختش نکنم یه سایت برای اطلاعات معماری راه بندازه. این حرف شاید تو نگاه اول سخت بیاد یا بگید کی حوصلشو داره اما با توجه به اینکه 8 سال تو زمینه طراحی و برنامه نویسی وب ( بیشتر طراحی) فعالیت داشتم و ....(دیگه تعریف نکنم) شماها هم سخنورای خوبی هستین هم میتونید یه Refrence چه برای بچه های کاردانی به کارشناسی چه ارشد چه کلا معماری باشید. این هم در نظر بگیرید که این فعالیت خودش یه امتیاز براتون محسوب میشه. خودمم کلا اینجور فعالیت ها رو دوست دارم...
راستی نه من تبلیغ کردم نه پول خواستم نه تبلیغ شرکتی کردم نه چیز دیگه اییییی...
من فقط این پتانسیل رو تو خیلی اعضای اینجا میبینم که به صورت منظم تر و با دقت بیشتری میتونن در کنار همدیگه یک تیم قوی تشکیل بدن زیاد سخت نگیرید تو اینترنت یه سرچ کنید میبینید این گروه ها یا نشریات زیادن..
البته من غلط کنم که بگم اینجا بدرد نمیخوره نه اینطور نیست من خودم چندین ماه از خوندن پست های شما اینجا لذت بردم اما اینجا میتونه یه محفل خصوصی و گرم براتون باشه اما خودتون این قابلیت رو دارید که یک تیم منظم تشکیل بدین.
من خودم حاضرم HOST و Domain رو رجیستر کنم.
CMS سایت هم با من.
از نظر مالی هم هیچ مشکلی وجود نداره.نه یه قرون پول میخواد بدید نه چیز دیگه ای چون اون امکانات اولیه رو منم خودم بدون اینکه پول بم در اختیارتون میذارم.
فقط تنها چیزایی که لازمه:
همت-پشتکار-اندیشه-معمارانه فکر کردن-نظم-فکر-اتحاد و ...
خواهشا الان زود نگید آره یا نه کمی تامل کنید اگه بد نتیجه گرفتین که فحشم بدین بنده کامل در اختیار شما هستم.
مخلص دوست های عزیز
شرمنده سرتون رو بیش از حد درد آوردم...

سلام دوست عزیز
خیلی پیشنهاد خوبیه و من که به شخصا سرم درد می کنه واسه اینجور کارا
اما این آقایون و خانم مهندسایی که اینجا میبینی و دیدی این چند وقت که اینقدر اکتیون،تجربه نشون داده تا اعلام نتایج اینجوریه و بعدش دیگه ماهی یک بار هم به زور میاد اینطرفا!
اکثرا دنبال درسشونن که خب خودتم معماری خوندی و می دونی درسشونم سنگینه.
اگه بچه ها پایه بودن و راه انداختید این نشریه رو،منم هستم:victory:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم ازدوست عزیزخودم آره آبادانی وتوسعه مثل اینکه داره میشه دانشگاه عمران وتوسعه چون عنوانش هم گذاشتن ولی هیئت علمی وامنا خیلی قوی وپرنفوذی داره فکرکنم پوستمون رابکنند.

آقا محمود تا میتونی کلاساتو با استاد فرهنگی بردار کلی چیز ازش یاد میگیری
استاد نوروزیان هم خوبه ( خانمه )

ولی بهت توصیه میکنم که سعی کن با استاد طلایی هیچ کلاسی نداشته باشی جدی میگم

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
اما این آقایون و خانم مهندسایی که اینجا میبینی و دیدی این چند وقت که اینقدر اکتیون،تجربه نشون داده تا اعلام نتایج اینجوریه و بعدش دیگه ماهی یک بار هم به زور میاد اینطرفا!

تو از من اجازه گرفتی میگی منم هستم؟

آقا به حرفه این گوش ندین اجازش دسته منه

narges*

عضو جدید
سلام بچه ها کسی اینجا محدث نوری قبول نشده؟چه جور دانشگاهیه؟میگن خوابگاهش هم محدوده اگه خوابگاه ندن باید چیکار کنم:cry:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام فرزاد
از الان شروع کردي ؟
چيا ميخوني ؟ يه کم راهنماييي کن منو.
منم اگه کنکور ارشد بدم رشته هاي بدون اسکيسشو ميدم.
مديريت مثل اينکه 7 8 نفر بيشتر نميخواد.آزادم که اصلا" مديريت نميگيره..
به نظرت چکار کنم؟ کدوم يکي از اين بدون اسکيسا رو شرکت کنم.
تو خودت الان چه منابعي رو واسه مديريت پروژه ميخوني؟
منم به مديريت پروژه علاقه دارم اما ترسم از اينکه کم برميدارن:cry:
سلام سحر
اره شروع کردم
ببین مرمت تکنولوژی معماری انرژی معماری و مدیریت پروژه و برنامه ریزی شهری و مطالعات معماری اسکیس ندارن
خوب من همونطور که قبلا گفتم از تابستون قبلی تحقیق کردم و چند ماه پیش رشته مورد علاقمو پیدا کردم
البته مدیریت سال قبل 27 نفر میگرفت امسال 32 نفر گرفت...اینم ظرفیت 89
دانشگاه تهران 6نفر روزانه و 6نفر شبانه ....هر دو ورودی مهر
دانشگاه شهید بهشتی 10 نفر رزوانه ورودی مهر
10 نفر روزانه ورودی بهمن

البته کنکور ازاد نداره
از موقعی که ترمم تموم شد رفتم دنبال منابع و با کمک رتبه های برتر 89 و88 منابع رو دراوردم و برنامه ریزی کردم
ابان هم دفترچه میاد اواخر بهمن کنکوره
اول خرداد رتبه ها میاد
اول شهریور نتایج نهایی
راستی تا سال 85 و86 همش پسرا قبول میشدن
ولی از اون به بعد دخترا هم قبول میشن..بطوریکه امسال نصفشون دخترا قبول شدن(قابل توجه اونایی که میگن دخترا نمیتونن)
اکثرشون فارغ التحصیلای عمران و معماری شرکت میکنن بطوریکه امسال اکثرشون معماریا قبول شدن..و همینطور دانشگاه ازادیم زیاد بودن امسال که قبول شدن
حالا باز سوالی داشتی در خدمتیم;):)

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام سحر
اره شروع کردم
ببین مرمت تکنولوژی معماری انرژی معماری و مدیریت پروژه و برنامه ریزی شهری و مطالعات معماری اسکیس ندارن
خوب من همونطور که قبلا گفتم از تابستون قبلی تحقیق کردم و چند ماه پیش رشته مورد علاقمو پیدا کردم
البته مدیریت سال قبل 27 نفر میگرفت امسال 32 نفر گرفت...اینم ظرفیت 89
دانشگاه تهران 6نفر روزانه و 6نفر شبانه ....هر دو ورودی مهر
دانشگاه شهید بهشتی 10 نفر رزوانه ورودی مهر
10 نفر روزانه ورودی بهمن

البته کنکور ازاد نداره
از موقعی که ترمم تموم شد رفتم دنبال منابع و با کمک رتبه های برتر 89 و88 منابع رو دراوردم و برنامه ریزی کردم
ابان هم دفترچه میاد اواخر بهمن کنکوره
اول خرداد رتبه ها میاد
اول شهریور نتایج نهایی
راستی تا سال 85 و86 همش پسرا قبول میشدن
ولی از اون به بعد دخترا هم قبول میشن..بطوریکه امسال نصفشون دخترا قبول شدن(قابل توجه اونایی که میگن دخترا نمیتونن)
اکثرشون فارغ التحصیلای عمران و معماری شرکت میکنن بطوریکه امسال اکثرشون معماریا قبول شدن..و همینطور دانشگاه ازادیم زیاد بودن امسال که قبول شدن
حالا باز سوالی داشتی در خدمتیم;):)

سلام فرزاد جان
خيلي خوبه كه شروع كردي
وقت كردي منابع رو هم بزار و اينكه واسه زبان چي مي خوني.
زبان من صفره

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام فرزاد جان
خيلي خوبه كه شروع كردي
وقت كردي منابع رو هم بزار و اينكه واسه زبان چي مي خوني.
زبان من صفره
سلام امید
چشم حتما
من برای زبان عمومی اینارو میخونم
به ترتیب

واژگان زبان عمومی-جلد دوم-انتشارات گسترش علوم پایه-محمد رضا حبیب وند
(اینو به همه توصیه نمیکنم.چون زبان ضعیف بود خوندمش)

لغات و درک مطلب-پوران پژوهش-دکتر مهرداد امیری

Essential words for toefl

504

گرامر-پوران پژوهش-دکتر مهرداد امیری

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام امید
چشم حتما
من برای زبان عمومی اینارو میخونم
به ترتیب

واژگان زبان عمومی-جلد دوم-انتشارات گسترش علوم پایه-محمد رضا حبیب وند
(اینو به همه توصیه نمیکنم.چون زبان ضعیف بود خوندمش)

لغات و درک مطلب-پوران پژوهش-دکتر مهرداد امیری

Essential words for toefl

504

گرامر-پوران پژوهش-دکتر مهرداد امیری

فعلا زبان تخصصي رو شروع نكردي؟

• Like
واکنش ها: MEG

hyperpersia

عضو جدید
اینطوری...

اینطوری...

سلام دوست عزیز

تو از من اجازه گرفتی میگی منم هستم؟

آقا به حرفه این گوش ندین اجازش دسته منه

سلام دوستای عزیزم...
خوب البته اینکه تب و تاب اینجا واسه این چند روز اعلام نتایج بوده شکی نیست ولی اینکارم اینقدرا هم سنگین نیست.بچه هایی که اینجا هستن هر کدوم ماهانه مطالب خودشون رو تهیه میکنن عکس ها گزارش ها و ... خیر سرمون دانشجوییم این کار علاوه بر اینکه باعث میشه از تجربیات هم و استفاده کنیم میتونه برای ما یه امتیاز هم محسوب بشه.خوب هر کسی میتونه تو یه زمینه فعالیت کنه مختصر مفید بگم یه نفر تو زمینه عکاسی یکی دیگه معماری ایران یکی دیگه معماری جهان و ... که اون تاپیک ها رو بچه ها خودشون به اتفاق هم تعیین میکنن
خلاصه بگم اینکه خیلی آسونتر از اونی هست که فکرشو کنید...
بعد خوبیش اینه هر کدوم از بچه ها تو یه دانشگاه هستن خوب اینطوری از حالت یکنواختی در میاد من این قولو به شما میدم اگر یه یا علی بگید دیگه بیخیال نمیشید چون من تجربش رو داشتم میدونم. به نظر من بچه هایی که این پتانسیل رو دارن:
FCH
MEG
سعید معمار
sahar-mir
farzaneh4021
sepideh.mt
علی_بندرانزلی
....
این دوستای عزیزی که نام بردوم نه بر اساس ملاک خاص و یا چیز دیگه ای باشه نه (چون من نه از سطح علمی این دوستان خبر ندارم نه چیز دیگه ای) فقط بر اساس پست هایی که بوده چون به نظر من نویسنده های قابلی هستن حداقل تو اون سبک نوشتن خودشون چه تو محفل چه تو اینجا مهم اون راحت ارتباط برقرار کردن با خواننده هستش که حاصل میشه...
باز هم دوستای عزیز جسارت من رو ببخشید..
موفق باشید.

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

دوندگيش زياده، بايد يه نفر رو بفرستي اون دانشگاهي كه مي خواي ، اعلاميه چاپ كني، جلو هر نفري كه مي خواد ثبت نام كنه بگيري و... تا يه فرجي بشه.
پارسال يكي از دوستان من ، قزوين قبول شده بود ولي چون ديدش همه هم دوره اي هاش طبري قبول شدن، انتقالي گرفت واسه طبري بابل.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا