دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاپیک من سیاسی نبودا حذف کردید!!! تشخیصش سخت بود؟!:weirdsmiley:

سیاسی بود ، اعتراض وارد نیست

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
یه سوال دارم
به نظر شما که مدیر این تالار هستید به کیا میگن نژاد پرست نه نژاد پرستا چه شکلین نه ببخشید ادمایی که مقابل نژاد پرستی سکوت میکنن نژاد پرستن نه اصلا نژاد پرستا چه لباسی میپوشن چه ملیتی دارن؟

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال دارم
به نظر شما که مدیر این تالار هستید به کیا میگن نژاد پرست نه نژاد پرستا چه شکلین نه ببخشید ادمایی که مقابل نژاد پرستی سکوت میکنن نژاد پرستن نه اصلا نژاد پرستا چه لباسی میپوشن چه ملیتی دارن؟

:confused::confused:

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
یه سوال دارم
مدیران خوابند هنوز؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
یه سوال دارم

از جامعه شناس سوال کن.

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
از جامعه شناس سوال کن.
جامعه شناس نمیخواد مدیر جان
مدیر تالار وقتی خودش طرفدار یه تیم فوتبال باشه معلومه چه خبر میشه هی مینویسن تورکها بی غیرتن تورکها بیشرفند
این جامعه شناس میخواد
اوناییکه تو ورزشگاه کنار من نشسته بودن 6 نفر بودن که یا پدرشون رو تو جنگ از دست داده بودند یا برادرشون رو حالا اینا شدن بیشرف ؟

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدیر تالار وقتی خودش طرفدار یه تیم فوتبال باشه معلومه چه خبر میشه هی مینویسن تورکها بی غیرتن تورکها بیشرفند
این جامعه شناس میخواد
اوناییکه تو ورزشگاه کنار من نشسته بودن 6 نفر بودن که یا پدرشون رو تو جنگ از دست داده بودند یا برادرشون رو حالا اینا شدن بیشرف ؟
پسرم ، با پیرجو بحث نکن !!:w08:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
این جامعه شناس میخواد

خب ورزشگاه و ترکا و غیرت و جنگ چه ربطی به این تاپیک داره؟

پدرم آدم باید فقط از خدا بترسه
فقط خدا به آدما عزت میده یا ازشون میگیره بنده چیکارست

شما حالتون خوبه؟

چون خدا با من است تو و دوستانت از من بترسید

الان مطمئن شدم.

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
خب ورزشگاه و ترکا و غیرت و جنگ چه ربطی به این تاپیک داره؟

شما حالتون خوبه؟

الان مطمئن شدم.
ربطش به اینکه وقتی به مدیرتون پیام میدم دارن توهین توهین میکنن انگار نه انگار داره توهین اتفاق میفته عین همین قضیه چند وقت پیش اتفاق افتاد وقتی ما یه چیزی گفتیم تاپیک رو بستن حالا این تاپیک خاص چرا بسته نمیشه و به کسی هم تذکر داده نمیشه اسمش رو چی میزارید؟
من حالم خوبه شما چی ؟همه چیز رو خوب میبینی؟همونهایی که یه روز از خاک این کشور دفاع دفاع کردن امروز دارن تو سایت شما به بی شرفی متهم میشن .حالت خوبه ؟دفاع از حریم شهدا مرز نداره .حالت خوبه ؟ شهیدا عکس نمیخوان ادامه راهشون رو رفتن رو میخوان امضات بشه دفاع مقدس حقشون ادا نمیشه حالت خوبه ؟
من حالم خوبه شما چطور؟
من مطمئن بودم حالا واقعا مطمئن شدم

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ربطش به اینکه وقتی به مدیرتون پیام میدم دارن توهین توهین میکنن انگار نه انگار داره توهین اتفاق میفته عین همین قضیه چند وقت پیش اتفاق افتاد وقتی ما یه چیزی گفتیم تاپیک رو بستن حالا این تاپیک خاص چرا بسته نمیشه و به کسی هم تذکر داده نمیشه اسمش رو چی میزارید؟
من حالم خوبه شما چی ؟همه چیز رو خوب میبینی؟همونهایی که یه روز از خاک این کشور دفاع دفاع کردن امروز دارن تو سایت شما به بی شرفی متهم میشن .حالت خوبه ؟دفاع از حریم شهدا مرز نداره .حالت خوبه ؟ شهیدا عکس نمیخوان ادامه راهشون رو رفتن رو میخوان امضات بشه دفاع مقدس حقشون ادا نمیشه حالت خوبه ؟
من حالم خوبه شما چطور؟
من مطمئن بودم حالا واقعا مطمئن شدم

همش که احوال پرسی شد !:surprised:

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب ادمین.مگر تاپیک سیاسی ممنوع نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام عرض میکنم جناب admin
تیتر هایی که در زیر میبینید .تیترهای تاپیک های بخش گفتگوی ازاد هست.
من اخطار گرفتم فقط به خاطر گذاشتن تاپیکی که یک هنرمند گفته از ایران نمیرم.
بنده این تاپیک را نزدم برای اینکه اعتراض کنم که چرا به من اخطار دادید.
حتما مدیران اینگونه پنداشتن که تاپیک بنده سیاسی هست و به من اخطار دادند و من اعتراضی ندارم.چون به خاطر شرایط موجود و جلوگیری از ف ی ل ت ر ش ک ن اینکار انجام میشه.
ولی شما در زیر ببینید که فقط در 3 صفحه گفتگوی ازاد توانستم این تاپیک ها را پیدا کنم .
سوال من این هست که
ایا بخش گفتگوی ازاد جای تاپیک هاخبرهای سیاسی هست؟؟؟
حتی اگر تاپیک هایی مثل بوسه احمدي‌نژاد بر چادر تركش‌خورده يک شهيده که به نفع دولت هستند.ایا در اونجا کاربرهای دیگه و مخالف جواب نمیدند؟ایا در این تاپیک همه جواب ها موافق کسی هستند که تاپیک را زدند.خوب طبیعتا باز حرف های مخالف زده میشه و باعث میشه سایت فیل تر بشه.غیر از این هست.؟؟

ایا یک نفر که میخواد بیاد در تاپیک گفتگوی ازاد ایا باید همچنین تاپیک هایی مواجه بشه؟؟؟؟؟؟؟اصلا گفتگوی ازاد جای این تاپیک ها هست.
جناب ادمین از شما خواهش میکنم که جواب این پست را بدید

اخراج به دليل افشاي حقايق 11 سپتامبر
آشنایی با تاکتیک های جنگ روانی و تحلیل سیاسی
استقبال شیخ الازهر مصر از فتوای هوشمندانه رهبری
بوسه احمدي‌نژاد بر چادر تركش‌خورده يک شهيده
زنده سوزاندن " يكي از روش‌هاي اعدام در آمريكا+عکس
دستگیری چند جاسوس هسته ای در کشور
قرآن رياضي و زوال اسرائيل !
سوئد تبدیل به "جمهوری اسلامی" می شود
اخراج مجري CNN به خاطر افشاگری
دنیا، متحیر از صادرات نخستین محموله بنزین ایران
فیلم/ دفاع پرشور يك شهروند آمريكايي از ايران در قلب آمريكا
شعرخوانی استاد شهریار در مدح امام خامنه ای+لينك دانلود

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه به جای پاک کردن تاپیک های نتقاد امیز این تاپیک اعصاب خورد کن و اسپم رو حذف کنید ؟

بیایید با هم اسپم کنیم...

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
میشه به جای پاک کردن تاپیک های نتقاد امیز این تاپیک اعصاب خورد کن و اسپم رو حذف کنید ؟

بیایید با هم اسپم کنیم...
تاپیک انتقادی؟انتقاد هم اگه میخواین بکنین درست و با لحن خوب انتقاد کنین

تاپیک اسپم به زنگ تفریح منتقل شد

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مدیران عزیز
من امروز تو تاپیکی که مربوط به خودم بود مطلب گذاشتم اما بعد از چند دقیقه اومد صفحه اول
الان هم تو تاپیک عشق از نوع داداشی یه نفر پست گذاشته که اسمش هست که آخرین نفر کی پست گذاشته اما پستش نیست؟

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامم

امروز ی حرکتی دیدم خیلی خوشحال شدم

واقعا تایک سیاسی بردار بابی رو پاک کردید

باورم نمیشد :D

ممنون

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب ادمین.مگر تاپیک سیاسی ممنوع نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام عرض میکنم جناب admin
تیتر هایی که در زیر میبینید .تیترهای تاپیک های بخش گفتگوی ازاد هست.
من اخطار گرفتم فقط به خاطر گذاشتن تاپیکی که یک هنرمند گفته از ایران نمیرم.
بنده این تاپیک را نزدم برای اینکه اعتراض کنم که چرا به من اخطار دادید.
حتما مدیران اینگونه پنداشتن که تاپیک بنده سیاسی هست و به من اخطار دادند و من اعتراضی ندارم.چون به خاطر شرایط موجود و جلوگیری از ف ی ل ت ر ش ک ن اینکار انجام میشه.
ولی شما در زیر ببینید که فقط در 3 صفحه گفتگوی ازاد توانستم این تاپیک ها را پیدا کنم .
سوال من این هست که
ایا بخش گفتگوی ازاد جای تاپیک هاخبرهای سیاسی هست؟؟؟
حتی اگر تاپیک هایی مثل بوسه احمدي‌نژاد بر چادر تركش‌خورده يک شهيده که به نفع دولت هستند.ایا در اونجا کاربرهای دیگه و مخالف جواب نمیدند؟ایا در این تاپیک همه جواب ها موافق کسی هستند که تاپیک را زدند.خوب طبیعتا باز حرف های مخالف زده میشه و باعث میشه سایت فیل تر بشه.غیر از این هست.؟؟

ایا یک نفر که میخواد بیاد در تاپیک گفتگوی ازاد ایا باید همچنین تاپیک هایی مواجه بشه؟؟؟؟؟؟؟اصلا گفتگوی ازاد جای این تاپیک ها هست.
جناب ادمین از شما خواهش میکنم که جواب این پست را بدید

اخراج به دليل افشاي حقايق 11 سپتامبر
آشنایی با تاکتیک های جنگ روانی و تحلیل سیاسی
استقبال شیخ الازهر مصر از فتوای هوشمندانه رهبری
بوسه احمدي‌نژاد بر چادر تركش‌خورده يک شهيده
زنده سوزاندن " يكي از روش‌هاي اعدام در آمريكا+عکس
دستگیری چند جاسوس هسته ای در کشور
قرآن رياضي و زوال اسرائيل !
سوئد تبدیل به "جمهوری اسلامی" می شود
اخراج مجري CNN به خاطر افشاگری
دنیا، متحیر از صادرات نخستین محموله بنزین ایران
فیلم/ دفاع پرشور يك شهروند آمريكايي از ايران در قلب آمريكا
شعرخوانی استاد شهریار در مدح امام خامنه ای+لينك دانلود
با عرض سلام خدمت ادمین محترم سایت
من یه چند جمله ای خدمت جناب کاپلو نه ببخشید دنیلو یا همون سکولار بگم.
عجبببببببب
سیاسیم سیاسیای قدیم
ما باید مد نظر میداشتیم که حافظان منافع آمریکا هم در این سایت هستن و ناراحت میشن ما درباره اخراج یه نفر تو سی ان ان خبر میذاریم اینجا
دستگیری چند جاسوس هسته ای در کشور شد سیاسی؟الان شما از کجای این خبر خوشت نیومده؟
بوسه احمدی نژاد بر چادر ترکش خورده تو رو اذیت کرده؟
این تاپیکیه که خودت زدی و سراسر توهین به پیامبر اسلام و مسلموناست
اگر کسی بگوید انیشتن انسان احمقی بوده است.بهش نمیخندید؟؟؟
کسی چیزی بهت گفته؟
تو که اصلا دین نداری و به هیچی پایبند نیستی داری درباره پیامبر اسلام حرف میزنی و هر چی دلت میخاد نثار میکنی بعد میگی بیاید اثبات کنید که اینطوری نیست؟
اصلا تو میدونی داری راجع بی چی حرف میزنی؟
حالا ما اومدیم درباره فتوای رهبری صحبت کردیم شده سیاسی؟
من از ادمین محترم تقاضا دارم اگه تاپیکای ما سیاسی هستن حذفشون کنن و در مقابل تاپیکای اینارم که هی پشت سر هم دارن به عقاید بخش زیادی از کاربرا حمله میکنن رو حذف کنن سیاسی ما که مهمتر از توهینای اینا نیست

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجبببببببب
سیاسیم سیاسیای قدیم
ما باید مد نظر میداشتیم که حافظان منافع آمریکا هم در این سایت هستن و ناراحت میشن ما درباره اخراج یه نفر تو سی ان ان خبر میذاریم اینجا
دستگیری چند جاسوس هسته ای در کشور شد سیاسی؟الان شما از کجای این خبر خوشت نیومده؟
کسی چیزی بهت گفته؟
تو که اصلا دین نداری و به هیچی پایبند نیستی داری درباره پیامبر اسلام حرف میزنی و هر چی دلت میخاد نثار میکنی بعد میگی بیاید اثبات کنید که اینطوری نیست؟
من از ادمین محترم تقاضا دارم اگه تاپیکای ما سیاسی هستن حذفشون کنن و در مقابل تاپیکای اینارم که هی پشت سر هم دارن به عقاید بخش زیادی از کاربرا حمله میکنن رو حذف کنن سیاسی ما که مهمتر از توهینای اینا نیست

اولا من اون ها نیستم.
دوما با اون جمله اخر موافق هستم.

sgm

عضو جدید
عجبببببببب
سیاسیم سیاسیای قدیم
کسی چیزی بهت گفته؟

دوست عزیز من! چند نکته هست که باید خدمت شما عرض کنم:
1- اینکه حتما نام فرخنده و بزرگ "بابک" را از رو خودت بردار.به جای اون بزار "سیف الاسلام".به عنوان مثال عرض کردم.
2- بهتره یک کم هم معنا و مفهوم سیاست و البته منطق و صد البته معنا و مفهوم توهین به ادیان و باورهای دینی را بدانی. چرا که خیلی سطح پایین و بی سواد مینویسی!! با سواد بودن که تنها به مهندسی(عمران!!) داشتن نیست. البته عذر میخوام که خیلی رک صحبت می کنم.ولی پیداست که خیلی تندرو هستی، عزیزم قبلا به یکی از دوستانتون هم گفته بودم، تو رو به خدا این قدر جوش به خطر افتادن اسلام را نزنید، اسلام اگر واقعا دین خدا و خالق جهان باشه کسی نمیتونه به خطر بیاندازتش. اصلا کسی یارای مبارزه با خدا را که نداره! پس شما چرا غصه می خوری؟!
3-در ضمن یک راهنمایی هم به من بکنید ممنون میشم، اینکه بفرمایید چه کتابها و منابعی مطالعه می کنید که به این راحتی متوجه میشید که چه کسی حافظ منافع آمریکا است!!! خیلی هوشیاری و مطالعات سنگینی می خواد، لطفا منابع را هم به ما اطلاع بدین.سپاسگذار
4-سپس اینکه بفرمایید چه کسانی حافظ منافع ما مردم ایران هستند؟ با ذکر نامها و توضیحات؟؟؟:que::D