و آن هنگام که امتیازها به طرفتان سرازیر میشوند

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]گذشت زمان بر آن ها که منتظر می[/FONT][FONT=&quot] مانند بسیار کند،[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]بر آن ها[/FONT][FONT=&quot] که می هراسند بسیار تند،[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]بر[/FONT][FONT=&quot] آن ها که زانوی غم در بغل می گیرند بسیار طولانی،[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]و بر آن ها که به سرخوشی می گذرانند بسیار کوتاه[/FONT][FONT=&quot] است[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]اما، برآن ها که عشق می[/FONT][FONT=&quot] ورزند،[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]زمان را آغاز و[/FONT][FONT=&quot] پایانی نیست[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]

شانسی خودش پیدا شد:D
[/FONT]

masih.sh

عضو جدید
[FONT=&quot]گذشت زمان بر آن ها که منتظر می[/FONT][FONT=&quot] مانند بسیار کند،[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]بر آن ها[/FONT][FONT=&quot] که می هراسند بسیار تند،[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]بر[/FONT][FONT=&quot] آن ها که زانوی غم در بغل می گیرند بسیار طولانی،[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]و بر آن ها که به سرخوشی می گذرانند بسیار کوتاه[/FONT][FONT=&quot] است[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]اما، برآن ها که عشق می[/FONT][FONT=&quot] ورزند،[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]زمان را آغاز و[/FONT][FONT=&quot] پایانی نیست[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]

شانسی خودش پیدا شد:D
[/FONT]
ممنون

سوگول

عضو جدید
از قول دکتر حسابی نقل شده است
روزي در آخر ساعت درس، يکي از دانشجويانم که دانشجوي دوره دکترا و اهل نروژ بود از من پرسيد : استاد! شما که از جهان سوم مي آييد، جهان سوم کجاست؟
فقط چند دقيقه به آخر کلاس مانده بود.
من در جواب مطلبي را في البداهه گفتم که روز به روز بيشتر به آن اعتقاد پيدا مي کنم.
به آن دانشجو گفتم جهان سوم جايي است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند، خانه‌اش خراب مي شود و هر کس که بخواهد خانه‌اش آباد باشد، بايد در تخريب مملکتش بکوشد!

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خوام بگم آبنبات خریدم هر که خواست بگه بش بدم:w12:
آخه ما دوستیم:w07:

masih.sh

عضو جدید
از قول دکتر حسابی نقل شده است
روزي در آخر ساعت درس، يکي از دانشجويانم که دانشجوي دوره دکترا و اهل نروژ بود از من پرسيد : استاد! شما که از جهان سوم مي آييد، جهان سوم کجاست؟
فقط چند دقيقه به آخر کلاس مانده بود.
من در جواب مطلبي را في البداهه گفتم که روز به روز بيشتر به آن اعتقاد پيدا مي کنم.
به آن دانشجو گفتم جهان سوم جايي است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند، خانه‌اش خراب مي شود و هر کس که بخواهد خانه‌اش آباد باشد، بايد در تخريب مملکتش بکوشد!

بابا دمت گرم

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی خانم مهندس ، به زحمت نیوفتین ، من واستون آبنبات اوردم:w12:
میخوای؟

قربون دستت ممنون میشم...
برو بچ ما داریم میریم دکتر دعا کنید چیزیم نباشه:cry:
شب میام با هم اسپم میکنیم باشگاهو...
البته اگه سالم باشم...:cry: