قرآن

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
[FONT=&quot]سلام[/FONT]
[FONT=&quot]بچه ها امروز جنایتی رخ داد که نه تنها برای مسلمانان بلکه برای تمام آزادی خواهان دردناک بود[/FONT]​
[FONT=&quot]شاید علتش خود ما باشیم که اینها به قرآن توهین می کنند [/FONT]​
[FONT=&quot]چند نفر از ماها هستیم که قرآن می خونیم و در زندگیمون بکارش می بریم چند نفر هستیم که به دیگران توصیه قرآن خوندن رو می کنیم بابا ماها آخرمعرفتیم . به خدا اگر این قرآن زبان در می آورد و حرف می زد می گفت بیشتر از خود مسلمونها گله دارم [/FONT]​
[FONT=&quot]بهترین لگد به دهان کسانی که به قرآن عزیزمون اهانت کرده اند این است که به قرآن عمل کنیم سعی کنیم قرآنی باشیم [/FONT]​
[FONT=&quot]بیایید از امروز شروع کنیم به خوندن قرآن و به فهمیدن و درک قرآن . شاید تا حالا قرآن رو بخاطر اینکه مسلمان بودیم می خوندیم ولی حالا بیایید قرآن رو بخونیم چون ما به اون نیاز دارد چون ما هستیم که راه رو گم کرده ایم اگر ما که ادعای مسلمونی داریم به قران عمل می کردیم هیچ وقت جنایتی به این بزرگی رخ نمی داد تا دل یوسف زهرا رو بدرد بیاره [/FONT]​
[FONT=&quot]مهدی جان کجایی پس چرا نمی آیی / به امانت جدت اهانت کردن پس چرا نمی آیی[/FONT]​
[FONT=&quot] می دانم که همه ی غمت عقب ماندگی من است / ولی درمانده ام پس چرا نمی آیی[/FONT]​
[FONT=&quot]اگر بزرگترین اشتباه بشریت منتظر بودن است من دوان دوان منتظرت می مانم یا مهدی جان[/FONT]​

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سلام[/FONT]
[FONT=&quot]بچه ها امروز جنایتی رخ داد که نه تنها برای مسلمانان بلکه برای تمام آزادی خواهان دردناک بود[/FONT]​
[FONT=&quot]چند نفر از ماها هستیم که قرآن می خونیم و در زندگیمون بکارش می بریم چند نفر هستیم که به دیگران توصیه قرآن خوندن رو می کنیم بابا ماها آخرمعرفتیم . به خدا اگر این قرآن زبان در می آورد و حرف می زد می گفت بیشتر از خود مسلمونها گله دارم [/FONT]​
[FONT=&quot]بهترین لگد به دهان کسانی که به قرآن عزیزمون اهانت کرده اند این است که به قرآن عمل کنیم سعی کنیم قرآنی باشیم [/FONT]​
[FONT=&quot]بیایید از امروز شروع کنیم به خوندن قرآن و به فهمیدن و درک قرآن . شاید تا حالا قرآن رو بخاطر اینکه مسلمان بودیم می خوندیم ولی حالا بیایید قرآن رو بخونیم چون ما به اون نیاز دارد چون ما هستیم که راه رو گم کرده ایم اگر ما که ادعای مسلمونی داریم به قران عمل می کردیم هیچ وقت جنایتی به این بزرگی رخ نمی داد تا دل یوسف زهرا رو بدرد بیاره [/FONT]​
[FONT=&quot]مهدی جان کجایی پس چرا نمی آیی / به امانت جدت اهانت کردن پس چرا نمی آیی[/FONT]​
[FONT=&quot] می دانم که همه ی غمت عقب ماندگی من است / ولی درمانده ام پس چرا نمی آیی[/FONT]​
[FONT=&quot]اگر بزرگترین اشتباه بشریت منتظر بودن است من دوان دوان منتظرت می مانم یا مهدی جان[/FONT]​
:gol:

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سلام[/FONT]

[FONT=&quot]می دانم که همه ی غمت عقب ماندگی من است / ولی درمانده ام پس چرا نمی آیی[/FONT]​

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

hemmat27

عضو جدید

للحق
تقدیم به شیطانی که گوی سبقت از ابلیس ربود … موجودی که حقیر تر از آنست که قرآن آسمانی ما را تحقیر کند

atiii-68

عضو جدید
چطور تونست جلو 1 میلیاردو... مسلمون این حرفو بزنه...

البته حرف که چی بگم.خزعبلات...اراجیف...:mad:

قیافشم به شیطون می خوره...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
من از روییدن خارسر دیوار دانستم که ناکس کس نمی گردد بدین بالانشینی ها

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هيچي ندارم بگم فقط متاسفم براشون كه حرمت هيچي رو نگه نميدارن.نوبت ما هم ميرسه.
راستي بچه ها يه چيزي بگم اگه غلط بود بگيد غلطه:
انجيل كه تحريف شده بياييد ما هم انجيل رو بسوزونيم!!!!!!!!!

afshin-18

عضو جدید
ولشون کنید تا حودشون خجالت بکشن(البته خیلی بی حیا هستن)

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
100 درصد موافقم
اگه از این به بعد همون تو آمریکاش هر مسلمون یه قرآن همیشه تو دستش باشه اینا تاثیر این کارشون رو میبینن.
اگه تو دنیا همه مسمونا به قرآن عمل کنن که دیگه اونا جرات نمیکنن به یه مسلمون توهین کنن چه برسه به قرآن.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
خب دوست عزیز با این کار که ما هم مثل اونها میشیم:(

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه اینکار درستی نیست. ممکنه بعضی ایاتش واقعی باشند.پس ان ایات مقدسند.
تازه ما با اون ادم خاص و حامیانش مشکل داریم نه با انجیل و مسیحیان مومن.:gol::gol::gol:

بالا