: بانک ملی زنانه و مردانه شد!

mina.eror

عضو جدید
کاربر ممتاز

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا يعني چي

يهو كره زمين رو نصف كنن ، نصفش مرد نصفش زن ، بعدش به علت جدايي دو جنس انسان منقرض ميشه ، همگي راحت ميشيم :دي

اين كارا يعني صورت مسئله رو پاك كردن ، آدم بايد معرفت داشته باشه

mina.eror

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا يعني چي

يهو كره زمين رو نصف كنن ، نصفش مرد نصفش زن ، بعدش به علت جدايي دو جنس انسان منقرض ميشه ، همگي راحت ميشيم :دي

اين كارا يعني صورت مسئله رو پاك كردن ، آدم بايد معرفت داشته باشه

معرفتو خوب اومدی دوست من

mmr1414m

عضو جدید
اينجوري كه پيش ميره چند وقت ديگه ازدواجم زنونه مردونه ميكنن يه حديثي چيزيم ميزنن تنگش مشكل شرعيشم حل ميكنن چه روزگاري شده ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aminvo

عضو جدید
عزیز دلم
مادیدیم که همه چیز امکانپذیر است

اگه تا این حد پیش رفت که من رسما اعلام می کنم قصد ازدواج ندارم.
ولی واقعا خیلی خوبه همینطور ادامه بدن ببینم تا کجا می تونن پیش برن. این افراد کوتاه فکر همه جا را با توالت عمومی اشتباه گرفتن که مردانه زنانه می کنن. یکی نیست بهشون بگه خانوادتون را نمی تونید کنترل کنید چرا بقیه را اذیت می کنید.

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی واقعا خیلی خوبه همینطور ادامه بدن ببینم تا کجا می تونن پیش برن. این افراد کوتاه فکر همه جا را با توالت عمومی اشتباه گرفتن که مردانه زنانه می کنن. یکی نیست بهشون بگه خانوادتون را نمی تونید کنترل کنید چرا بقیه را اذیت می کنید.

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

پس پیشنهاد می کنم زودتر ازدواج کنی تا به اونجا نرسیده

نتیجه اینکارها این شده که خیلیها رفتن

mina.eror

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینجوریام نیست عزیزم ، ولی به نظر من این مکانارو می تونن واسه اشخاصی بزارن که واقعا دوست دارن همه چیزشون جدا باشه

aminvo

عضو جدید
اینجوریام نیست عزیزم ، ولی به نظر من این مکانارو می تونن واسه اشخاصی بزارن که واقعا دوست دارن همه چیزشون جدا باشه

چه جوری نیست. اگه زمانی که دانشگاه آزاد را جدا کرده بودند اعتراض کرده بودند کار به اینجا نمی کشید.
همه چیزشون جدا باشه عزیم. بهتره که برای هرکسی یک شعبه اختصاصی بزنن تا دیگه کلا جدا باشه.
ممکنه این کار برای بعضی افراد خوب باشه ولی به شرطی که به صورت دموکراسی انجام بشه نه به صورت دیکتاتوری. البته این حرفم به بانک خلاصه نمی شه چون هنوز به اون قدرت نرسیدن که بانک را کلا جدا کنند ولی به صورت کلی به عنوان مثال بگن این راهرو مختط و این راهرو مخصوص آقایون و این هم مخصوص خانم ها و بعد خود افراد انتخاب کنند که از کدوم برن.
اصلا من دیوونه را بگو که سر چه موضوعی دارم فکر می کنم. حتی دارن فکر هامون را زنانه، مردانه می کنن.

mina.eror

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جوری نیست. اگه زمانی که دانشگاه آزاد را جدا کرده بودند اعتراض کرده بودند کار به اینجا نمی کشید.
همه چیزشون جدا باشه عزیم. بهتره که برای هرکسی یک شعبه اختصاصی بزنن تا دیگه کلا جدا باشه.
ممکنه این کار برای بعضی افراد خوب باشه ولی به شرطی که به صورت دموکراسی انجام بشه نه به صورت دیکتاتوری. البته این حرفم به بانک خلاصه نمی شه چون هنوز به اون قدرت نرسیدن که بانک را کلا جدا کنند ولی به صورت کلی به عنوان مثال بگن این راهرو مختط و این راهرو مخصوص آقایون و این هم مخصوص خانم ها و بعد خود افراد انتخاب کنند که از کدوم برن.
اصلا من دیوونه را بگو که سر چه موضوعی دارم فکر می کنم. حتی دارن فکر هامون را زونانه، مردانه می کنن.

دلتون خیلی پره ها من نظرمو گفت:w12:م حالا که دارن این کارو می کنن کاریم نمیشه کرد به نظر منم جالب نیست که همه چیز جدا باشه دوستمون حرف جالبی زد گفت آدم باید معرفت داشته باشه اخلاق انسانی خیلی شرطه ، شاید با تفکیک جنسیت تا حدودی مشکلشون حل بشه ولی این رسما پاک کردن صورت مسئله است

mmr1414m

عضو جدید
خوب الان بگو همه استفاده کنیم ولی نگفته بودی انقدر کم سنی ها (2 قرن):w12:

اره جونم براتون بگه ما زن و شوهر هايي رو ديديم كه فقط به خاطر اينكه دستشون تو دست هم بود تو خيابون گرفتن و بردنشون نا كجا آباد. ما پرمرد هايي رو ديديم كه بخاطر يه نوار ترانه پدرشونو سوختن. ما زنهايي رو ديديم كه بخاطر ديكتاتوري چادر از سرشون به زور برداشته شد ما............................

mina.eror

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره جونم براتون بگه ما زن و شوهر هايي رو ديديم كه فقط به خاطر اينكه دستشون تو دست هم بود تو خيابون گرفتن و بردنشون نا كجا آباد. ما پرمرد هايي رو ديديم كه بخاطر يه نوار ترانه پدرشونو سوختن. ما زنهايي رو ديديم كه بخاطر ديكتاتوري چادر از سرشون به زور برداشته شد ما............................

بالاخره بحث شما دیکتاتوریه یا دموکراسی