آگهی پذيرش دانشجو در دوره دکترا مهندسی نساجی

M.Deylamian

مدیر بازنشسته
با سلام.
دانشکده نساجی دانشگاه صنعتي آخن براي دوره دکترای 3-5 ساله از ميان داوطلبان واجد شرایط دانشجو مي پذیرد. همکاری و انجام پروژه های دیگر برای پذیرفته شدگان اجباری می باشد.

پیوست ها

• farsi.pdf
    146.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

moderntextile

عضو جدید
خانم مهندس شما دیگه چرا؟
اخه یکی از شرایطش که چی بگم اصلی ترینش اینه که کارشناسی ارشد یا بالاتر در رشته مکانیک داشته باشید. حالا این چه ربطی به ما نساجها داره
شما هم شدید مثل این دفتر آموزش دانشکده ها که توی بورد دانشکده استخدام هیات علمی میزنند و از رشته برق گرفته تا قورباغه شناسی اما نساجی نداره!!!!!!!! ماهم میگیم بابا مگه میخواید حرص ما دربیارید خوب وقتی ربطی به ما نداره چرا تو دانشکده نساجی میزنید.

BABAK ARIA

عضو جدید
متقابلا سلام می خواستم لطف کنیدشرایط ثبت نام ونحوه ثبت نامرو برای من بفرستید باتشکر

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
خانم مهندس شما دیگه چرا؟
اخه یکی از شرایطش که چی بگم اصلی ترینش اینه که کارشناسی ارشد یا بالاتر در رشته مکانیک داشته باشید. حالا این چه ربطی به ما نساجها داره
شما هم شدید مثل این دفتر آموزش دانشکده ها که توی بورد دانشکده استخدام هیات علمی میزنند و از رشته برق گرفته تا قورباغه شناسی اما نساجی نداره!!!!!!!! ماهم میگیم بابا مگه میخواید حرص ما دربیارید خوب وقتی ربطی به ما نداره چرا تو دانشکده نساجی میزنید.
دوست عزیز با سلام.آخرش یه اشاره ای هم به نساجی کرده بود.من خودم هم گیج شدم که برای ما هم صدق می کنه یا نه؟:surprised:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
متقابلا سلام می خواستم لطف کنیدشرایط ثبت نام ونحوه ثبت نامرو برای من بفرستید باتشکر
سلام دوست عزیز.متاسفانه ماندانا جان چند وقتی هست که سری به باشگاه نزدند.امیدوارم عدم ارسال جواب رو به عنوان بی توجهی درنظر نگیرید و باعث دلسردی از تالار نشه:gol:

moderntextile

عضو جدید
متشکرم ارامش جان
که دوستان را دلگرم می کنید که همچنان در این تایپیک فعال باشند. من فقط این اضافه کنم که دانشگاه صنعتی اصفهان نیز سال آینده 88-89 دانشجوی دکترای شیمی نساجی و تکنولوژی پذیرش می کند.:)

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
خواهش میکنم من خیلی خوشحالم که مهندسا دوباره یه پستی توی این تالار می دن!!واقعا چند وقت بود خیلی سوت و کور بود!!
راستش دیگه نا امید شده بودم!!!
مرسی از این که ما رو باخبر کردید.:D:gol:

moderntextile

عضو جدید
خواهش میکنم
حقیقتش اول که عضو این باشگاه شدم خیلی فعالانه موضوع را پیگیری میکردم مطلب میذاشتم و جواب دوستان را میدادم(البته تا جایی که مقدور بود) ولی یک دفعه میدیدم که مثلا یک هفته هیچ خبر جدیدی دوستان نذاشتند یا حتی سر نزدند از طرفی مشغول تحصیل بودیم اما ان شا الله از این به کمک دوستانی مثل شما فعال تر خواهیم بود;)

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
خواهش میکنم
حقیقتش اول که عضو این باشگاه شدم خیلی فعالانه موضوع را پیگیری میکردم مطلب میذاشتم و جواب دوستان را میدادم(البته تا جایی که مقدور بود) ولی یک دفعه میدیدم که مثلا یک هفته هیچ خبر جدیدی دوستان نذاشتند یا حتی سر نزدند از طرفی مشغول تحصیل بودیم اما ان شا الله از این به کمک دوستانی مثل شما فعال تر خواهیم بود;)
راستش دوست عزیز من هم همینطور!!ا
یه چند وقتی دقت کردم دیدم بچه ها خیلی فعال نیستن!!!راستش من خودم اطلاعات زیادی ندارم اما انشالا به کمک هم دوباره این تالار فعال شه!!مهندس که لطف می کنن در مورد ماشین ها سوال می ذارن!!خیلی برای اطلاعات بچه ها مفیده.من که شخصا استفاده می کنم.
چون اکثرا بچه ها دانشجو هستن و خب نمی شه ازشون بار علمی زیادی رو متوقع بود.ولی کسانی که اطلاعات تجربی دارند و یا پیشکسوت هستند می تونند کمک بزرگی باشند.
;):gol:

بالا