اخرين روزاي زندگيم

daneshjoo_1361

عضو جدید
اره بازم مثل هميشه ميگم سلام خوبيد خوبم شما چطوريد ولي اين بار فرق داره چون من خوب نيستم .

جديدا انقدر بد اوردم كه ميدونم عمرم داره تموم ميشه روزاي اخر عمرمو ميبينم ميدونم كه اخرشه ميدونم دارم انعكاس كارامو ميبينم ولي باورتون نميشه خيلي داره سخت ميگذره هر شب مردنمو ميبينم زياد طول نميكشه كه بذارمو بي خداحافظي برم وقتم كمه ولي خوبيش اينه كه هميشه واسه مردنم اماده بودم نه كه بگم خيلي اعمالم پاكهها نه اتفاقا خيليم سياه .نه كه بگم افسرده شدم نه نكه بگم كم اوردم نه كه بگم مريضم و اينا مطمئنم كه به بزودي مي ميرم ولي متاسفانه دلايلشو نميتونم بگم .
خلاصه اگه بد كرديم و اگه ديديد بي خداحافظي رفتيم حلال كنيد

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
ها؟؟
چی شده؟؟
چه خبره؟

بابا خدا بزرگه چقد ناامیدی !

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره بازم مثل هميشه ميگم سلام خوبيد خوبم شما چطوريد ولي اين بار فرق داره چون من خوب نيستم .

جديدا انقدر بد اوردم كه ميدونم عمرم داره تموم ميشه روزاي اخر عمرمو ميبينم ميدونم كه اخرشه ميدونم دارم انعكاس كارامو ميبينم ولي باورتون نميشه خيلي داره سخت ميگذره هر شب مردنمو ميبينم زياد طول نميكشه كه بذارمو بي خداحافظي برم وقتم كمه ولي خوبيش اينه كه هميشه واسه مردنم اماده بودم نه كه بگم خيلي اعمالم پاكهها نه اتفاقا خيليم سياه .نه كه بگم افسرده شدم نه نكه بگم كم اوردم نه كه بگم مريضم و اينا مطمئنم كه به بزودي مي ميرم ولي متاسفانه دلايلشو نميتونم بگم .

بگم خدا رحمتت کنه؟
چی دوست داری بشنوی؟

دوست داری یکی بگه همه چیز الکی بود؟
دوست داری یکی باهات هم دردی کنه؟
دوست داری یکی بگه احمق(ببخشیدا...از جانب دوستی فرض کن که میخواد کمک کنه) این چه کاریه داری میکنی؟
دوست داری چی بشنوی؟
تا حالا از خودت پرسیدی؟

daneshjoo_1361

عضو جدید
بگم خدا رحمتت کنه؟
چی دوست داری بشنوی؟

دوست داری یکی بگه همه چیز الکی بود؟
دوست داری یکی باهات هم دردی کنه؟
دوست داری یکی بگه احمق(ببخشیدا...از جانب دوستی فرض کن که میخواد کمک کنه) این چه کاریه داری میکنی؟
دوست داری چی بشنوی؟
تا حالا از خودت پرسیدی؟
نه فكر نكردم ولي هميشه واسه مردنم ارزو داشتم دوست دارم طوري كه(البته كه نميتونم بگم چون يه رازه) با كاردك جمعم كنن همه بگن اين كي بوده ؟ ميدوني هميشه از اين ميترسم كه اروم بميرم ميترسم بزرگترين ارزوم يعني نحوه مردنمو ميگم بهش نرسم

medjoon

عضو جدید
دوست عزیز مشکلتون چیه؟

یه جوری بگین تا ما بفهمیم و اگه بتونیم کمکتون کنیم!

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بگو خودتو خالی کن...
ما خودمون این دورانو گذروندیم
من خودم 3 ساله مردم...

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه فكر نكردم ولي هميشه واسه مردنم ارزو داشتم دوست دارم طوري كه(البته كه نميتونم بگم چون يه رازه) با كاردك جمعم كنن همه بگن اين كي بوده ؟ ميدوني هميشه از اين ميترسم كه اروم بميرم ميترسم بزرگترين ارزوم يعني نحوه مردنمو ميگم بهش نرسم

خدایا چگونه مردن را به من بیاموز
چگونه زیستن را خود خواهم دانست

من همیشه از خودم این سوال رو میپرسم چی میخوام..اگر مرگه.....چرا؟
چرا من باید مرگ بخوام
من اصلا نمیخ وام مشکلت رو هم بدونم
به من ربطی نداره مشکل تو

اما واسم همیشه یه سواله....این که مشکلات چیه.....این که من از مشکلات می نالم چرا.....چرا باید بنالم
منم میخوام بزرگ بمیرم.....با اینکه میدونم واسم فرقی نمی کنه....من میخوام روز تشیع جنازم انقدر ادم بیان که شاید سالگرد فوت امام خمینی باشه از مدل مجید حسینی
فقط یاد گرفتم همه چیز تو این جهان اکتسابیه...خلقت اکتسابی بوده...و همه چیز رو من میسازم..حتی مشکلات...پس برای همه مشکلات راهی هست...چون کار انسان به علت جامع و شامل نبودن عقلش کامل نیست

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا پيشكسوت اون دنيا چه خبره اگه اينطوره خوب من اصلا به دنيا نيومدم

هیچی همش مربوطه به این دنیا!
اصن خبری نیست
فقط کتک و شلاق و ....
پسر جون بس کن!
بابا مشکلاتت بیشتر از من نیست که...
زندگیتو کن.
آروم باش و مهم تر از همه سکوت کن....
مثل من.

daneshjoo_1361

عضو جدید
خدایا چگونه مردن را به من بیاموز
چگونه زیستن را خود خواهم دانست

من همیشه از خودم این سوال رو میپرسم چی میخوام..اگر مرگه.....چرا؟
چرا من باید مرگ بخوام
من اصلا نمیخ وام مشکلت رو هم بدونم
به من ربطی نداره مشکل تو

اما واسم همیشه یه سواله....این که مشکلات چیه.....این که من از مشکلات می نالم چرا.....چرا باید بنالم
منم میخوام بزرگ بمیرم.....با اینکه میدونم واسم فرقی نمی کنه....من میخوام روز تشیع جنازم انقدر ادم بیان که شاید سالگرد فوت امام خمینی باشه از مدل مجید حسینی
فقط یاد گرفتم همه چیز تو این جهان اکتسابیه...خلقت اکتسابی بوده...و همه چیز رو من میسازم..حتی مشکلات...پس برای همه مشکلات راهی هست...چون کار انسان به علت جامع و شامل نبودن عقلش کامل نیست
بابا داش مجيد حسيني كرتيم بابا خيلي سالاري مردنتو عشقه البت خدا نكنه

*mahda*

عضو جدید
بابا بگو خودتو خالی کن...
ما خودمون این دورانو گذروندیم
من خودم 3 ساله مردم...

مثه بقیه دوستان بهت نمیگم بگو چون یه جورایی میفهمم چی میگی فقط یه چی میگم گوش کن اگه احساس کنی مردی یا داری میمیری مطمین باش به حقیقت میپیوند،تو الانم مردی دوست من همونطور که من مرده بودم. یه زمانی منم مردن رو قشنگ میدیدم و هر لحظه انتظار رسیدن به خدا و داشتم اما حالا با تمام مشکلاتی که دارم هنوز زندم ولی هر روزم از یکباره مردنم بدتره (مشکلات من اسمونیم بوده زمینیم بوده چیزی که اطمینان دارم به ذهنتون خطور نمیکنه)

daneshjoo_1361

عضو جدید
مثه بقیه دوستان بهت نمیگم بگو چون یه جورایی میفهمم چی میگی فقط یه چی میگم گوش کن اگه احساس کنی مردی یا داری میمیری مطمین باش به حقیقت میپیوند،تو الانم مردی دوست من همونطور که من مرده بودم. یه زمانی منم مردن رو قشنگ میدیدم و هر لحظه انتظار رسیدن به خدا و داشتم اما حالا با تمام مشکلاتی که دارم هنوز زندم ولی هر روزم از یکباره مردنم بدتره (مشکلات من اسمونیم بوده زمینیم بوده چیزی که اطمینان دارم به ذهنتون خطور نمیکنه)
پس تو هم مثل مني باور كن الان كه دارم تايپ ميكنم ميترسم كه مرده باشم ولي وقتي به نحوه مردنم فكر ميكنم ميبينم كه زنده ام

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا ما زنده ایم شکر خدا زندگی میکنیم با همه ی مشکلات از زندگی هم لذت میبریم...;)

daneshjoo_1361

عضو جدید
نوکرم
سالاری
دوست من
بزرگ فکر کن تا بزرگ باشی تا بزرگ بمیری

خودتو نیاز مند هیچ چیز نکن..حتی مرگ
موفق باشی:gol:
گلم من نيازمند مرگ نيستم من محتاج مردن نيستم من با مرگ زنده ميشم و با مرگ مي ميرم هميشه بزرگ نباش مهم باش

*mahda*

عضو جدید
پس تو هم مثل مني باور كن الان كه دارم تايپ ميكنم ميترسم كه مرده باشم ولي وقتي به نحوه مردنم فكر ميكنم ميبينم كه زنده ام

نترس زنده ای باور کن اگه دوست داری بهم میل بزن(1368. mahda
البته اگه دوست داری فعلا باید برم بای.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گلم من نيازمند مرگ نيستم من محتاج مردن نيستم من با مرگ زنده ميشم و با مرگ مي ميرم هميشه بزرگ نباش مهم باش

هی.......این جملت منو یاد خیلی چیزا انداخت....برم دفترچه زندگیمو نگاهی بندازم.چه زود گذشت
اگه درست بزرگ باشی..مهم زیر مجموعشه

بگو خداست كه شما را از سختي ها مي رهاند و از اندوه نجات مي دهد.قران كريم-سوره انعام-آيه64:gol::gol:
سلااااااااااااااااااااااااااام:gol::gol:دور از جونتون اين حرفا چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:
انشا الله خود خداي دوست داشتني و مهربون اگه مشكلي هست برطرف كنه.توكل بر خدا.:gol::gol:
و سرنوشت ما را هم در اين دنيا و هم در عالم آخرت ،نيكوئي و ثواب مقدر فرما كه ما به سوي تو هدايت يافته ايم و به تو گرويده ايم.قرآن كريم-سوره اعراف-آيه156:gol::gol:آمييييييييييييييييييييييييين:heart:
حالا جدي بود يا شوخي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:
فقط يه احساسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:gol:
براي خداي ماه و مهربونم بگو كمكت كنه:gol::gol::w16::w16:

من هنگاه سختي يار و فرياد رس شما خواهم بود.قران كريم-سوره انفال-آيه48

فعلا به علت كمبود اطلاعات فقط همينا به نظرم اومد انشا الله همه ي زندگيتون پره پره پره ياد خداي مهربونو بي نهايت شادي باشه.:w27::w27::w27::w27:

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
اصلا منفی نگاه کردن به زندگی خوب نیست..من همیشه نگاه مثبتی به زندگی داشتم حتی مواقع مشکلاتم...
مهم اینکه ببینی دلت چی میگه...من روزهایی رو توی چند وقته اخیر پشت سر گذاشتم که خواب همچین روزهایی رو هم نمیدیدم که اینقدر گریه،انقدر غصه...شبها تا صبح گریه میکردم،روزها تا شب افسرده یه گوشه کز کرده بودم ولی بازم نگاهم به زندگی عوض نشد،چون یقین دارم یه آینده ام...چون به این باور رسیدم که آینده برای منه...میدونم که همون میشه که میخوام...مهم همین دیده که دیدت مثبت بشه در کنار همه ی مشکلات...
اینکه بشینم از مرگ بگم،از سیاهیه زندگی بگم مطمئنم همین میشه،چون همه ی ما همون راهی رو پیش میگیریم که بهش اعتقاد داریم...
همیشه دوسته خوبم نگاهت قشنگ باشه به زندگی،صبح که بیدار شدی بگو چه صبحه قشنگی،وسط روز یه نگاه به آسمون بنداز که بگو که چه روزه قشنگی و شب هم یه نگاه به ستاره و ماه و بگو که بعد از یه روز قشنگ چ شبه قشنگی رو دارم تجربه میکنم...حتم بدون زندگیت واقعا قشنگ میشه...من کاملا به این باور دارم...

hamid_geo

عضو جدید

من خیلی وقته فک میکنم دارم میمیرم

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پر از زندگي ام

برو حساب كن ببين چقد احتمال داشته تو به دنيا بياي يك در چند ميليارد شايدم كمتر پس

تو از خوش شانس ترين ها بودي كه به دنيا اومدي

منفي باف نباش ادما تو يه سن و سالي قاطي ميكنن ولي درست ميشي نترس فقط سعي

كن كاراي احمقانه ( دور از جون ) نكني چون اينده منتظر توئه

خيالتم راحت اخرش ميميري پس فاصله تولد تا مرگتو زندگي كن

daneshjoo_1361

عضو جدید
اصلا منفی نگاه کردن به زندگی خوب نیست..من همیشه نگاه مثبتی به زندگی داشتم حتی مواقع مشکلاتم...
مهم اینکه ببینی دلت چی میگه...من روزهایی رو توی چند وقته اخیر پشت سر گذاشتم که خواب همچین روزهایی رو هم نمیدیدم که اینقدر گریه،انقدر غصه...شبها تا صبح گریه میکردم،روزها تا شب افسرده یه گوشه کز کرده بودم ولی بازم نگاهم به زندگی عوض نشد،چون یقین دارم یه آینده ام...چون به این باور رسیدم که آینده برای منه...میدونم که همون میشه که میخوام...مهم همین دیده که دیدت مثبت بشه در کنار همه ی مشکلات...
اینکه بشینم از مرگ بگم،از سیاهیه زندگی بگم مطمئنم همین میشه،چون همه ی ما همون راهی رو پیش میگیریم که بهش اعتقاد داریم...
همیشه دوسته خوبم نگاهت قشنگ باشه به زندگی،صبح که بیدار شدی بگو چه صبحه قشنگی،وسط روز یه نگاه به آسمون بنداز که بگو که چه روزه قشنگی و شب هم یه نگاه به ستاره و ماه و بگو که بعد از یه روز قشنگ چ شبه قشنگی رو دارم تجربه میکنم...حتم بدون زندگیت واقعا قشنگ میشه...من کاملا به این باور دارم...
دوست گلم هنوز زنده ام.نه عزيز من اصلا ادم دپي نيستم خداييشم باورت نميشه كه از 24 ساعت 6 ساعت مي خوابم 2 ساعت تفريح دارم بقيه اشم مشغول كار كردنم شايد حتي فرصت دپرس بودنم ندارم ولي 2 ساعت تفريحمم بايد سر جاش باشه من فقط ميدونم كه روز شمار عمرم داره ته ميكشه خوشگل احساس ميكنم همين

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

جرا الكي خودتو لوس ميكني؟؟؟؟؟جند روز پيش كه خوب بودي:biggrin::biggrin::biggrin:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین دانشجو گودی منم حرفی داری به من بزن! اوشون رویا.بی بودن.
من خودم طرفدار پروپاقرص مردنم، حاضرم باقی عمرمو با مال تو عوض کنم.
این دنیا چی بهتون داده که دودستی چسبیدینش