راهنمایی در مورد الکتروپمپهای دوپروانه

saaraaa

عضو جدید
کلا مزیت الکتروپمپهای دو پروانه نسبت به تک پروانه ها چیه؟ کاربریشون چی؟ و اینکه از روی ظاهر پمپ ینی از بدنه پمپ چجوری میشه فهمید دوپروانه اس یا نه؟:smile:

آرمین ط

عضو جدید
سلام
فکر کنم منظورتون رو درست نگفتین احتمالا پمپ چند طبقه منظور شماست که در آن بیش از یک سری تیغه پروانه بصورت موازی کنار هم قرار گرفته اند که دراین صورت به آن چند اشکوبه یا چند طبقه می گن دلیل اصلی همچین کاری مواقعیه که دبی کم ولی با فشار بالا مورد نیاز باشه . در ضمن اگه اطلاعات بیشتری خواستین یه سر به وبلاگ زیر بزنین.
http://zarabniou.persianblog.ir

saaraaa

عضو جدید
سلام
فکر کنم منظورتون رو درست نگفتین احتمالا پمپ چند طبقه منظور شماست که در آن بیش از یک سری تیغه پروانه بصورت موازی کنار هم قرار گرفته اند که دراین صورت به آن چند اشکوبه یا چند طبقه می گن دلیل اصلی همچین کاری مواقعیه که دبی کم ولی با فشار بالا مورد نیاز باشه . در ضمن اگه اطلاعات بیشتری خواستین یه سر به وبلاگ زیر بزنین.
http://zarabniou.persianblog.ir

نه دوست عزیز
منظورم پمپای مولتی استیج نبود چون نسبت به این پمپا شناخت کامل دارم
لطفا به تصویر زیر نگاه کنید
اون قسمتی که علامت زدم نوشته با دو پروانه در صورتی که تو مدل بالایی نوشته شده تک پروانه
به هرصورت ممنون از توجهتون
untitled.jpg

آرمین ط

عضو جدید
نه دوست عزیز
منظورم پمپای مولتی استیج نبود چون نسبت به این پمپا شناخت کامل دارم
لطفا به تصویر زیر نگاه کنید
اون قسمتی که علامت زدم نوشته با دو پروانه در صورتی که تو مدل بالایی نوشته شده تک پروانه
به هرصورت ممنون از توجهتون
مشاهده پیوست 34781
مطمئن نیستم ولی فکر کنم با توجه باینکه ذکر شده دو پروانه پشت به پشت ( با بالانس نیروی محوری ) ، احتمالا منظور یک صفحه که دو طرف آن یکسری تیغه متقارن با هم قرار گرفته است

saaraaa

عضو جدید
مطمئن نیستم ولی فکر کنم با توجه باینکه ذکر شده دو پروانه پشت به پشت ( با بالانس نیروی محوری ) ، احتمالا منظور یک صفحه که دو طرف آن یکسری تیغه متقارن با هم قرار گرفته است
در اصل سوالم بیشتر رو این مبحثه که این نوع پروانه چه خاصیتی تو پمپ ایجاد میکنه مهندس

آرمین ط

عضو جدید
در اصل سوالم بیشتر رو این مبحثه که این نوع پروانه چه خاصیتی تو پمپ ایجاد میکنه مهندس
سلام وخسته نباشی
من همچنان عقیده دارم تعداد پره کامل ، تیغه و پروانه مستقیماً به افزایش فشار ارتباط دارد .

saaraaa

عضو جدید
سلام وخسته نباشی
من همچنان عقیده دارم تعداد پره کامل ، تیغه و پروانه مستقیماً به افزایش فشار ارتباط دارد .
حرفت درسته چون به نسبت الکتروپمپهای مشابه از نظر قدرت موتور، از هد بیشتری برخوردارن
اگه احیانا در مورد شکل پروانه اطلاعات دقیقتری بدست آوردی ممنون میشم بگی

hamiiddd

عضو جدید
کلا مزیت الکتروپمپهای دو پروانه نسبت به تک پروانه ها چیه؟ کاربریشون چی؟ و اینکه از روی ظاهر پمپ ینی از بدنه پمپ چجوری میشه فهمید دوپروانه اس یا نه؟:smile:
منم شنیدم ولی نمیدونم عملکردشون رو

آرمین ط

عضو جدید

آرمین ط

عضو جدید
پمپهای 2 پروانه و تک پروانه

پمپهای 2 پروانه و تک پروانه

سلام:smile:

اینهم اطلاعات کامل پمپ های 2 پروانه و 1 پروانه اما تفاوت اونها از روی واسطه پمپ ها وکله پمپ ها کاملا قابل

شناسایی.;)مشاهده پیوست 35111scan0002.jpg

آخرین ویرایش:

saaraaa

عضو جدید
سلام:smile:

اینهم اطلاعات کامل پمپ های 2 پروانه و 1 پروانه اما تفاوت اونها از روی واسطه پمپ ها وکله پمپ ها کاملا قابل

شناسایی.;)مشاهده پیوست 35111مشاهده پیوست 35112
دست ما کوتاه و خرما بر نخیل
صفحه اصلیه که آپ نشده
به هر حال خودم کاتالوگ ابارا رو تو دفتر دارم ولی الان که پن شنبه اس
به هر حال ممنون رفیق

بالا