كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به. حالا شماها ادعاي فرهنگ و ابرو داري ميكنين.همين شماها نبودين بازي با سپاهان زدين چشم سرباز احمدي رو كور كردين. بعدش از امتيازتون كم كردن. تازه شاكي هم شدين و دستي هم ميخواستين. اون قهرماني به درد لاي جرز ميخوره. اگه ما به جاي شما بوديم به جاي شعر پرسپوليس قهرمان ميشه دعاي امن يجيب رو برا شفاي احمدي ميخونديم. واقعا كه.........................

بابا باز تو پست دادي اينجا
وقتي اطلاعات درست و حسابي نداري براي چي الكي....
داداش من اونا طرفداراي استقلالو (6 تاييا) و سپاهانيا بودن كه چشم سربازه بيچاره رو كور كردن.مثل ايتكه نود نگاه نكردي بعد از اون.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولندش كه ما اگه نبريم هم نميبازيم عزيز دل برادر.

دويومندشم اگه قراره يه تيم با يه باخت از ريشه كنده بشه كه شما نبايد الان اينجا پست بزاري
شما 6 تاييها كه اصلا بي ريشه اين 30 ساله:biggrin::biggrin::biggrin:
دقيقا زدي تو خال

• Like
واکنش ها: MEG

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش من اونا طرفداراي استقلالو (6 تاييا) و سپاهانيا بودن كه چشم سربازه بيچاره رو كور كردن.مثل ايتكه نود نگاه نكردي بعد از اون.
اشكال نداره بزار تو حال خودشون باشن هنوز نباختن دارن گيج ميزنن اگه ببازن كه واويلا

چيزي نموده روشون رو كم كنيم پرسپوليس سرور استقلاله

بابا رفيق اگه نميدوني بدون اون هواداراي سپاهان بودن كه چشم اون بدبخت رو كور كردن و 3 امتياز از سپاهان كم شد

• Like

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميدوني فرق صمد با توپ چيه؟:question:
توپ رو بايد شوت كرد تا گل بشه اما صمد خودش گله.:gol:
حالا ميدوني فرق كرانچار با توپ چيه؟ :question:
توپ رو بايد شوت كرد اما كرانچارخودش شووووته. :biggrin::w16::biggrin::w16::biggrin::w16:

آخرین ویرایش:

shahab_A

عضو جدید
خبر موثق دارم از اینکه بازی فردا قراره مساوی بشه .. حالا ببینید;)

ICE-B

عضو جدید
اين نظر لطف شماست از قديم نديم گفتن حرف راست رو از بچه بشنو پرسپوليس برندست

البته كه پرسپوليس رقيب استقلال نيست اينو همه ميدونن ما شما رو رقيب حساب نميكنيم زنگ تفريح ماييد

فوتبال سياسي واقعا خنده داره اينو استقلاليا راه انداختن نميتونين پرسپوليسو ببرين ميگين سياسيه
جوجه پرسپولیسی یا تو نفهمیدی کژال چی گفت یا اونقدر بچه ای که اصلا تو باغ نیستس و زور به..... اومده این حرفو میزنی بهتره بری جدول ببینی و یه کمم روزنامه بخونی بفهمی تو باشگاهتون چه خبره داداش

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جوجه پرسپولیسی یا تو نفهمیدی کژال چی گفت یا اونقدر بچه ای که اصلا تو باغ نیستس و زور به..... اومده این حرفو میزنی بهتره بری جدول ببینی و یه کمم روزنامه بخونی بفهمی تو باشگاهتون چه خبره داداش
جوجه هستم تو باغ هم هستم و زور به چي اومده نفهميدم .... شايد بقيه ميدونن چي گفتي من كه ميگم نميدونم حالا به هر حال ازت بيشتر انتظار نميره
چيكار به جدول داري فردا بشين بازي رو ببين بعد بيا حرف برن

پرسپوليس برندست
راستي جنبه نداري نيا كل كل برو مشقات رو بنويس مشق نداري برات سرمشق مي دم هزار بار بنويس

پرسپوليس سرور استقلاله

• Like

ICE-B

عضو جدید
جوجه هستم تو باغ هم هستم و زور به چي اومده نفهميدم .... شايد بقيه ميدونن چي گفتي من كه ميگم نميدونم حالا به هر حال ازت بيشتر انتظار نميره
چيكار به جدول داري فردا بشين بازي رو ببين بعد بيا حرف برن

پرسپوليس برندست
راستي جنبه نداري نيا كل كل برو مشقات رو بنويس مشق نداري برات سرمشق مي دم هزار بار بنويس

پرسپوليس سرور استقلاله
میگم بچه ای نگو نه
اخه میخوام بدونم شما که با شاهین بوشهر تو ازادی 0-0 میکنین چطور انتظار داری مارو ببرین با این اخطلاف دو دستگی
خواب دیدی خیر باشه
حالا فعلا تو بنویس یاد بگیری بعد....

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم بچه ای نگو نه
اخه میخوام بدونم شما که با شاهین بوشهر تو ازادی 0-0 میکنین چطور انتظار داری مارو ببرین با این اخطلاف دو دستگی
خواب دیدی خیر باشه
حالا فعلا تو بنویس یاد بگیری بعد....
اره من بچه ام تو ادم بزرگ تو خيلي بزرگي اونقدر كه نميشه گفت من يه بچه ام خيلي خوب ميفهمي اينم از دانايي ادم بزرگاست ولي شنيدم كه ميگن بعضي ها عقلشون از يه بچه هم كمتره منظورم شما نيست خدايي ناكرده ها معذرت ميخوام

شما كه فوتبال نميبيني چرا الكي يه چيزي ميگي برو سوال بگير بازي شاهين بوشهر با پرسپوليس چند چند شده بعد بيا كل كل
تازشم من قبلا هم گفتم پرسپوليس از دستمون در رفت ولي استقلال رو ميبريم هم تو ازادي هم تو بوشهر مثل هميشه كه جلوي ما بازنده بودين جام حذفيا رو كه يادتون هست منتظر ورودتون به بوشهر هستيم

راستي بازي پرسپوليس شاهين 2 -2 شد جهت اطلاع

• Like

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به جون هرچي مرده زلزله بر ميگرده اس اس ميره استاديوم شش تايي بر ميگرده

• Like

mostafa_beh

عضو جدید
ميدوني شباهت صمد با توپ چيه توپ گرده سر صمد هم گرده

ميدوني شباهت كرانيكار با توپ چيه كرانيكار وضعش توپه توپ هم خودش توپه
اولا شما داداش صمد ما رو نديدي كه اين حرفو ميزني.
دوما ما كار به عقل مربي داريم نه به ظاهر.
سوما شما پرسپوليسي ها هم ميگردين دنبال يه مربي پول دار كه كري بخونين........ اگه مرد بودين اون بلا رو سر قطبي نمياوردين...... انقدر اين لقمه براتون بزرگ بود كه پس زدين.......

mostafa_beh

عضو جدید
اولندش كه ما اگه نبريم هم نميبازيم عزيز دل برادر.

دويومندشم اگه قراره يه تيم با يه باخت از ريشه كنده بشه كه شما نبايد الان اينجا پست بزاري
شما 6 تاييها كه اصلا بي ريشه اين 30 ساله:biggrin::biggrin::biggrin:
ماها سي ساله ايم!!!!!!!!!!!!!!!! حتما مجله ي خالي بندان ميخوني،نه؟
شماها از وقتي كه تيم حريفو تشويق ميكنين تيمتون پاشيده خبر نداري. اينو هم بهت بگم كه ما فعلا برا حفظ ابروي شما قرمزا، استيل اذينو حريف قديمي خودمون ميدونيم كه اونو هم ديدين چي كار كرديم......... پس فعلا خاموش...

mostafa_beh

عضو جدید
تو نود گفته بود كه استقلاليا زدن كور كردن؟ بابا شما ديگه ..............
تازه ، در مورد سپاهان هم نگفتن كه شماها زدين. پس لطفا.....بازم معرفت سپاهانيا كه ماهانه به احمدي دارن پول ميدن و تمام خرج بيمارستان رو به عهده گرفتن.
ولي شماها چي كار كردين؟ جز اينكه به كسر امتيازتون اعتراض كردين.

mostafa_beh

عضو جدید
اشكال نداره بزار تو حال خودشون باشن هنوز نباختن دارن گيج ميزنن اگه ببازن كه واويلا

چيزي نموده روشون رو كم كنيم پرسپوليس سرور استقلاله

بابا رفيق اگه نميدوني بدون اون هواداراي سپاهان بودن كه چشم اون بدبخت رو كور كردن و 3 امتياز از سپاهان كم شد
مغازه دار كه نميگه ماست من ترشه،ميگه.؟
شماها نگين سپاهانيا زدن كي بگه؟ رفيقت كه ميگه استقلاليا زدن!!!!!!!!!!
نكه از شما امتياز كم نكردن.

mostafa_beh

عضو جدید
اره من بچه ام تو ادم بزرگ تو خيلي بزرگي اونقدر كه نميشه گفت من يه بچه ام خيلي خوب ميفهمي اينم از دانايي ادم بزرگاست ولي شنيدم كه ميگن بعضي ها عقلشون از يه بچه هم كمتره منظورم شما نيست خدايي ناكرده ها معذرت ميخوام

شما كه فوتبال نميبيني چرا الكي يه چيزي ميگي برو سوال بگير بازي شاهين بوشهر با پرسپوليس چند چند شده بعد بيا كل كل
تازشم من قبلا هم گفتم پرسپوليس از دستمون در رفت ولي استقلال رو ميبريم هم تو ازادي هم تو بوشهر مثل هميشه كه جلوي ما بازنده بودين جام حذفيا رو كه يادتون هست منتظر ورودتون به بوشهر هستيم

راستي بازي پرسپوليس شاهين 2 -2 شد جهت اطلاع
راستي گفتي فوتبال سياسي رو ماها راه انداختيم؟ نكنه يادت رفته كه الان چند تا بازيه كه ما گل اول رو ميزنيم و اين شما ها هستين كه به مدد خيلي ها به زور مساوي ميكنين .
بعدش هم، شماها هنوز براتون زوده كه در مورد جام حذفي اظهار نظر بكنين. برو امار قهرماني جام حذفي رو ببين، ميفهمي.
اينو هم بهت بگم،ماها و شماها تو استاديوم رقيب هميم. اما بيرون اون مثل داداشيم. پس درست نيست كه به هم ديگه تو پستا توهين كنين.

mostafa_beh

عضو جدید
به جون هرچي مرده زلزله بر ميگرده اس اس ميره استاديوم شش تايي بر ميگرده
نه بابا...... تو ديگه كي هستي؟
خوب شد يه بار ما رو 6 تا زدين.وگرنه چي ميخواستين بگين؟ اگه مردين شاهين بوشهر رو 6 تا بزنين استقلال پيشكش.

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به فردا دلخوشم
شما هم همتون همینطور باشین
مخصوصا به فردای خودمون و وطنمون
خواهش میکنم شماها که تهران هستین برین ورزشگاه،اونم با لباسهای سبز به رنگ وطن :gol:

آخرین ویرایش:

oli

عضو جدید
خوب شد يه بار ما رو 6 تا زدين.وگرنه چي ميخواستين بگين؟ اگه مردين شاهين بوشهر رو 6 تا بزنين استقلال پيشكش.
فکر کنم اونموقع تاج بود !!! یا من اشتباه میکنم ؟

شک نکن فردا 2 حالت داره . 1 - برد استقلال 2 - تساوی

که اگه حالت دوم بشه همه باید یک صدا بگن ( فوتبال با سیاست نمیخوایییییییییم نمیخواییییییم )

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماها سي ساله ايم!!!!!!!!!!!!!!!! حتما مجله ي خالي بندان ميخوني،نه؟
شماها از وقتي كه تيم حريفو تشويق ميكنين تيمتون پاشيده خبر نداري. اينو هم بهت بگم كه ما فعلا برا حفظ ابروي شما قرمزا، استيل اذينو حريف قديمي خودمون ميدونيم كه اونو هم ديدين چي كار كرديم......... پس فعلا خاموش...

عزيزم شما 30 ساله (البته درستش 36 ساله)(بايد بي ريشه باشين.6 تاييا
اگه جواب نداري نبايد كه الكي پست بزاري:biggrin:
در صورت هر گونه كم اوردن ميتوني بوق بزني داداش..:biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مغازه دار كه نميگه ماست من ترشه،ميگه.؟
شماها نگين سپاهانيا زدن كي بگه؟ رفيقت كه ميگه استقلاليا زدن!!!!!!!!!!
نكه از شما امتياز كم نكردن.
اون ماست فروشه كه همچين حرفي مي زنه نه مغازه دار

اينو نه من مي گم سپاهانيا زدن اينو همه ميگن به جز شما
شما كه فوتبال نميبيني تا بفهمي چه خبره چرا الكي مياي كل كل
از ما هم هم امتياز كم كردن نه به خاطر اين بود وقتي فهميدي بيا كل كل

آخرین ویرایش:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستي گفتي فوتبال سياسي رو ماها راه انداختيم؟ نكنه يادت رفته كه الان چند تا بازيه كه ما گل اول رو ميزنيم و اين شما ها هستين كه به مدد خيلي ها به زور مساوي ميكنين .
بعدش هم، شماها هنوز براتون زوده كه در مورد جام حذفي اظهار نظر بكنين. برو امار قهرماني جام حذفي رو ببين، ميفهمي.
اينو هم بهت بگم،ماها و شماها تو استاديوم رقيب هميم. اما بيرون اون مثل داداشيم. پس درست نيست كه به هم ديگه تو پستا توهين كنين.
اخه اين چه ربطي به سياست داره كه شما گل اول رو ميزنين يعني اگه كل اول بازي رو ما بزنيم بعد شما تلاش كنين و مساوي كنين سياسيه واقعا مسخرست
به مدد چي اخه اين چه حرفيه كه شما ميزنين ميشه يه كم فكر كنين بعد حرف بزنين يه چيزي شنيدي تو هم ميگي شنيدي مردم البته بعضياشون ميگن سياسيه تو هم ميگي سياسيه خيلي مسخرست سياسيه حتما كره جنوبي هم كه دقايق پاياني گل زد به تيم ملي اونم سياسي بود ديگه چون گل اول رو ايران زد بعد اونا اخر بازي مساوي كردن

و در مورد توهين كردن هم نظر جالبي دادي برو پستايي رو كه دادي مرور كن ببين كي داره توهين ميكنه من يا شما من دارم بهت حالي ميكنم كه لحن صحبتت رو عوض كني اي خدا شكرت كه همه نوع انسان افريدي

من رو نميشناسي من يه قرمز پوشم اسمم هم علي فاميلم رو هم تو نام كاربريم نوشتم

يه بار 6 تاييتون كرديم تا عمر دارين فراموش نميكنين

با اجازه و متاسفانه شاهين بوشهر يه بار از پرسپوليس 10 تا گل خورده يعني ده تايي شده اينم جهت اطلاع

شاهين دوست داريم بوشهر سرزمين پول و ثروت ايران كاش به تيممون هم مي رسيدن

آخرین ویرایش:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا میبازیم
مطمئنم پرسپولیس میبازه

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییییییییییته

آبیییییییییییییییییته

جالبه:biggrin:ما كه خوب بازي مي كنيم و خوب مي بريم خودمونو گول مي زنيم؟بعد اونوقت شما كه بازي تيمتون تعريفي نداره و تقريبا بحران زده تشريف دارين چه جوري به خودتون اميدوارين؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:
البته از قديم گفتم آرزو بر جوانان عيب نيس !!!!!! حالا چشماتو ببند و آرزو كن جانم . شايد غول چراغ جادو شنيد صداتو:biggrin:
آخ گفتی داداش .........;)

ممنون كه حالشون رو گرفتي. فقط استقلال
خواهش می کنم داداش :gol:

نه ديگه معلوم شد شما نميشناسي

طوفان سرخ گل ابي را پر پر مي كند
دوست من طوفان همیشه آبیه و گلم قرمزه پس بر عکسش درسته;)

گفتم اين بازي منظورم بازي با استقلال قهرمان بود. بهتون حق ميدم به اين حرفا دقت نكنين. ميخواين خودتونو از ترس باخت روز جمعه مشغول كنين. با پيكان ميگيم داوري اشكال داشت. شاهين بوشهر چي. بابا مشكل از خودتونه............... چرا عين كبك سرتونو كردين تو برف.
آخ گفتی داداش تازه مثلا بازیه با تراکتور هم برای ما اشکال داشته می تونستیم بیایم جار بزنیم ;)
پرسپوليسي ها ببخشيد زنگ تفريحي ها در روز جمعه.
قبل بازي::biggrin:
در حين بازي::eek::w09:
بعد بازي::crying2:
حالا استقلالي ها...........
قبل بازي::victory:
در حين بازي::w11::w14:
بعد بازي::biggrin::w23:
چون خيلي ها خوششون اومد دوباره گذاشتم.
مرسی داداش منم دوباره گذاشتم:gol:

خب ديگه همه امارو ارقام نشون ميده كدوم تيم بهتره
به ليگ برتر نگاه كنيم معلومه
به مسابقات بين المللي نگاه كنيم معلومه
به جام حذفي نگاه كنيم معلومه
به داربي ها نگاه كنيم معلومه
اينم كه ديگه آمار جديد كه ديگه همه چيزو معلوم كرد فكر كنم بايد فوتبال ايران رو از دو قطبي به تك قطبي تغيير بدن تفاوت ها زياده
والا به خدا این آمارو نمی بینن می آن می گن آخرین بار ما بردیم:razz:

هههههه
بچه ها بهش بخندين .خيلي با مزه بود
نميدونم اين استقلاليا چرا اينقد كري ميخونن.
يه پستايي بزارين تا جمعه شبم بتونين بيايين باشگاه مهندسان.[/SIZE

5 تا به اين ابومسلمه پنير(به ئكمك داور)زدن فك مكنن چه خبره
اگه داورم بر ضد ما كار نميكرد(حالا نميخاستيم طرف ما باشه)ما الان اينجا نبوديم.]
دوست من اگه یه آفساید الکیو نمی گرفتو یه پنالتی رو هم برامون می گرفتن الان 7تا زده بودیم حالا این به کمک داوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه منظورت گله قشنگه سیاوشه باید از پنالتی که روی فرهاد داشت هم نگذری....

بچه ها بازی ای که از 6 ماه قبلش معلومه که مساوی میشه .... دیگه چرا این همه هیاهو....
حالا صفر_صفر با یک_یک یا دو_دو چه فرقی میکنه...!

یه سوال....
بلیط جایگاه ویژه رو بگیری بازم باید ساعت 7 صبح بری استادیوم؟؟؟؟
میشه بلیط داشته باشی ظهر بری؟ درو وا میکنن هر موقع بری یا جای آدم رو پر می کنن ؟؟؟
منم می خوام بییییییییییییییییییییییییییییییییام:cry:

داداش فرق صمدبا پرچم كرنر وتير دروازه رو هم بگو
چون حتما يه فرقي باهش داره ديگه..نه؟
فرقشون توی جایگاه تیمشونه و بازی هایی که ارائه می دن تیماشون
خبر موثق دارم از اینکه بازی فردا قراره مساوی بشه .. حالا ببینید;)
نگووووووووووووووووووووو ترو خدا خسته شدیم دیگه...........

shahab_A

عضو جدید
این بازی هم صفر صفر قراره تموم بشه .. زیاد خودتونو خسته نکنید:w01:

بالا