در زندگي فهميده ام كه ...

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ي
نقل قولهای از افراد متفاوت از کتاب " در زندگی فهمیده ام که ... "​

Ø در زندگی فهمیدم که یک زلزله 7 ریشتری تمام مشکلات دیگر زندگی آدم را کم اهمیت می کند. 28 ساله​
Ø فهمیده ام که باز کردن پاکت شیر از طرفی که نوشته " از این قسمت باز کنید" سخت تر از طرف دیگر است . 54 ساله​
Ø فهمیده ام که هیچ وقت نباید وقتی دستت تو جیبته روی یخ راه بری . 12 ساله​
Ø فهمیده ام که نباید بگذاری حتی یک روز هم بگذرد بدون آنکه به زنت بگویی " دوستت دارم" . 61 سال​
Ø فهمیده ام که اگر عاشق انجام کاری باشم ، آن را به نحو احسن انجام می دهم . 48 ساله​
Ø فهمیده ام که وقتی گرسنه ام نباید به سوپر مارکت بروم . 38 ساله​
Ø فهمیده ام که می شود دو نفر دقیقا به یک چیز نگاه کنند ولی دو چیز کاملا متفاوت ببینند. 20 ساله​
Ø فهمیده ام که وقتی مامانم میگه " حالا باشه تا بعد " این یعنی " نه" . 7 ساله​
Ø فهمیده ام که من نمی تونم سراغ گردگیری میزی که آلبوم عکس ها روی آن است بروم و مشغول تماشای عکس ها نشوم. 42 ساله​
Ø فهمیده ام که بیش تر چیزهای که باعث نگرانی من می شوند هرگز اتفاق نمی افتند . 64 ساله​
Ø فهمیده ام که وقتی مامان و بابا سر هم دیگه داد می زنند ، من می ترسم . 5 ساله​
Ø فهمیده ام که اغلب مردم با چنان عجله و شتابی به سوی داشتن یک " زندگی خوب" حرکت می کنند که از کنار آن رد می شوند . 72 ساله​
Ø فهمیده ام که وقتی من خیلی عجله داشته باشم ، نفر جلوی من اصلا عجله ندارد . 29 ساله​
Ø فهمیده ام که بیش ترین زمانی که به مرخصی احتیاج دارم زمانی است که از تعطیلات برگشته ام . 38 ساله​
Ø فهمیده ام که همیشه در زندگی ممکن است هزاران بار پیش بیاید که با خودت بگویی "آیا تا کنون تا این حد خوشبخت (یا بد بخت) بوده ام ؟" 38 ساله​
Ø فهمیده ام که آن قدر در زندگی به فکر این هستیم که هدفمان از زندگی چیست که یادمان می رود هدف فقط خوب زندگی کردن است.38 ساله
فهمیده ام که میزان ارزش یک انسان ، یک موسیقی ،یک خوراک ،یا نوشابه ،یک فیلم ، یک منظره و، یک سیاست، یک ایده ولوژی یا مذهب و غیره....برای ما، 90 درصد به ویژگی و حال و هوای خود ما بستگی دارد تا آن چیز مورد نظر. 68 ساله​
فهمیده ام که، اینکه بدانی در زندگی واقعا به چه چیزی علاقه مندی و چه چیزی سرگرمت میکنه خیلی مهم هست. 30 ساله

فهمیده ام که، تو اتاق تاریک نباید دنبال چیزی بگردی. 29 ساله

فهمیده ام که، نباید بدون حساب و کتاب و افسار گسیخته محبت کنی. مگر به دو نفر. پدر و مادر. 29 ساله

راستی شما چی از زندگی فهمیده اید ؟
لطفا یک جمله به این جملات اضافه و ارسال کنید

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما اینجا اومدی فقط زد حال بزنی دیگه!!! :razz:
یکی بهت گفته تاپیکت تکراریه داری همه رو درو میکنی:biggrin:

نچ!!!
من خودم هر وقت تاپیک تکراری ببینم که خیلیم قدیمی نباشه میگم!!!

تاپیکهای خودمم فقط برا خنده بودن همین من اونا رو از جایی اورده بودم که تاریخ پستاش ماله چند ساله پیش بود!!!!!!!!!!!:w02:

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
نچ!!!
من خودم هر وقت تاپیک تکراری ببینم که خیلیم قدیمی نباشه میگم!!!

تاپیکهای خودمم فقط برا خنده بودن همین من اونا رو از جایی اورده بودم که تاریخ پستاش ماله چند ساله پیش بود!!!!!!!!!!!:w02:
آخه یکش رو هم که خوندم( همونی که درمورد آقایون بود) مال چند روز پیش بود نه مال چندین سال پیش که بخواد از بایگانی دربیاد!!!:D