تعرض 4 مرد به يك زن در برابر چشمان همسرش

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
چهار تبهكار كه در اقدامى جنايتكارانه، زنى را مقابل چشمان همسرش با تهديد مورد آزار و اذيت قرار داده بودند، از سوى دادگاه كيفرى مشهد به اعدام محكوم شدند.

به گزارش سايت پليس، شب ۳۱ مرداد امسال زوج جوانى با خودروى سوارى شخصى در حال عبور از جاده «مشهد - خلج» بودند كه ناگهان چهار مرد تبهكار با دو دستگاه موتوسيكلت راه را بر آنها سد كرده و مانع حركت شان شدند.

آنها سپس با تهديد كارد زوج جوان را از خودرو پياده كرده و مرد را به زور از همسرش جدا كردند، سپس در اقدامى شيطانى زن جوان را مورد آزار و اذيت قرار دادند.

تبهكاران پس از اجراى نقشه شيطانى و سرقت طلا و پول و گوشى تلفن همراه، زن و شوهر را در بيابان رها كرده و گريختند.

كارآگاهان پليس مشهد پس از شكايت زوج جوان با تحقيقات ويژه پليسى قضايى، به دنبال سرنخى براى دستگيرى تبهكاران بودند كه دريافتند يكى از آنها، تلفنى با زن جوان تماس گرفته و ضمن تهديد خواستار ملاقات با او شده است.

بنابراين زن جوان پس از آموزش هاى لازم از سوى پليس، با مرد شيطان صفت قرار ملاقات گذاشت. بدين ترتيب مأموران نيز در عمليات ضربتى، متهم را در محل ملاقات دستگير كردند. سه همدست ديگرش نيز با راهنمايى هاى وى به دام افتادند.

قضات شعبه پنجم دادگاه كيفرى خراسان رضوى پس از رسيدگى ويژه به پرونده، هر چهار مرد شيطان صفت را به اعدام محكوم كردند.

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اعدام خیلی کم واسشون
باید جلوی مادر و همسرانشون در اقدامی شیطانی مورد آزار و اذیت قرار بگیرند بعد اعدام بشن . بعد از اعدام چهل روز بر دار باشن تا کلاغها و کرکسها به خدمتشون برسن بعداز اون هم آتش زده بشن و خاکسترشون رو به خورد خلافکارهای این تیپی بدهند.:mad::mad::mad:

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمام تاپیکای شما تو مین مایا هستش
البته هنوز مرداد نیومده چه برسه 31 کش
ولی به هر حال
این 4 تا پسر واقعا فکر کنم ضریب هوشیشون زیر 60 بوده

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چهار تبهكار كه در اقدامى جنايتكارانه، زنى را مقابل چشمان همسرش با تهديد مورد آزار و اذيت قرار داده بودند، از سوى دادگاه كيفرى مشهد به اعدام محكوم شدند.

به گزارش سايت پليس، شب ۳۱ مرداد امسال زوج جوانى با خودروى سوارى شخصى در حال عبور از جاده «مشهد - خلج» بودند كه ناگهان چهار مرد تبهكار با دو دستگاه موتوسيكلت راه را بر آنها سد كرده و مانع حركت شان شدند.

آنها سپس با تهديد كارد زوج جوان را از خودرو پياده كرده و مرد را به زور از همسرش جدا كردند، سپس در اقدامى شيطانى زن جوان را مورد آزار و اذيت قرار دادند.

تبهكاران پس از اجراى نقشه شيطانى و سرقت طلا و پول و گوشى تلفن همراه، زن و شوهر را در بيابان رها كرده و گريختند.

كارآگاهان پليس مشهد پس از شكايت زوج جوان با تحقيقات ويژه پليسى قضايى، به دنبال سرنخى براى دستگيرى تبهكاران بودند كه دريافتند يكى از آنها، تلفنى با زن جوان تماس گرفته و ضمن تهديد خواستار ملاقات با او شده است.

بنابراين زن جوان پس از آموزش هاى لازم از سوى پليس، با مرد شيطان صفت قرار ملاقات گذاشت. بدين ترتيب مأموران نيز در عمليات ضربتى، متهم را در محل ملاقات دستگير كردند. سه همدست ديگرش نيز با راهنمايى هاى وى به دام افتادند.

قضات شعبه پنجم دادگاه كيفرى خراسان رضوى پس از رسيدگى ويژه به پرونده، هر چهار مرد شيطان صفت را به اعدام محكوم كردند.
میشه منبعش و بذارید ممنون میشم:w30:

_narjes

عضو جدید
:surprised::surprised: شما خبر از آینده میدین؟
هنوز تیر ااااااااااااااااااااا;)
ولی اگه همچین کاری کرده باشن که دیگه از خط زیر صفر انسانیت هم گذشتن

ر.میرعماد

عضو جدید
به نظر من اعدام خیلی کم واسشون
باید جلوی مادر و همسرانشون در اقدامی شیطانی مورد آزار و اذیت قرار بگیرند بعد اعدام بشن . بعد از اعدام چهل روز بر دار باشن تا کلاغها و کرکسها به خدمتشون برسن بعداز اون هم آتش زده بشن و خاکسترشون رو به خورد خلافکارهای این تیپی بدهند.:mad::mad::mad:

اینجوری که گفتی مطمئنی که میمیرن یه موقع پانشن در به رن. :biggrin:

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز

m_janitabar

عضو جدید
سلام.واقعا امنیت بیداد میکنه!!:w45:
حالا اینا که دستگیر شدن.چه بسیارند جنایتکارانی که دارن راس راس را میرن و آینده و حال و زندگی مردم رو به بازی میگیرن!
خدا صاحب مملکت رو برسونه

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اتفاق مال سال 88 بود...توی روزنامه ها هم سر و صدای زیادی به پا کرد ... تو مجلس هم مورد اعتراض قرار گرفت ....... خلاصه یکی از اتفاقات بد یال 88 بود
فکر کنم مشهد هم نبود تهران بود

http://www.qiau.ir/thread-1758-post-6057.html#pid6057

http://www.3nasl.com/Archive/View.aspx?ContentID=2127284

این چیزا دیگه عادی شده ، خیلی تعجب آور نیست، برای آقایون مجلسی هم این اتفاقات عادیه و هیچ اعتراضی هم نشده .

nobody!

عضو جدید
وحشتناکه...:w45:
هیچی ندارم بگم فقط لعنت خداوند بر اون 4 نفر باد.:wallbash:

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اینا که دستگیر شدن.چه بسیارند جنایتکارانی که دارن راس راس را میرن و آینده و حال و زندگی مردم رو به بازی میگیرن!
خدا صاحب مملکت رو برسونه

دوست عزیز
به قول سریال تاوان "فقط در بهشت هست که جرم و جنایتی صورت نمیگیره "
به نظر من در این اتفاق مقصر اصلی خود این دو نفر هستن که شرط عقل رو به جا نیاوردن
اینکه نباید نگه میداشتن.... بیرون شهر اگر روز هم باشه نباید اینکارو میکردن چه برسه به شب
ربطی به پلیس نداره
اگر داخل شهر بود میشد گفت که پلیس کم کاری کرده ، ولی به نظر شما میشه امنیت تمام جاده های کشور رو تامین کرد؟؟

Ns89

عضو جدید
:crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

خخخخخخدددددددداااااااا خودت به دادمون برس.

:crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:

باید از30 جای بدنشون دارشون میزدن

ARMIN KHAN

عضو جدید

قضات شعبه پنجم دادگاه كيفرى خراسان رضوى پس از رسيدگى ويژه به پرونده، هر چهار مرد شيطان صفت را به اعدام محكوم كردند.[/
?pesar jan ina chie ke mizari:razz:

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز

قضات شعبه پنجم دادگاه كيفرى خراسان رضوى پس از رسيدگى ويژه به پرونده، هر چهار مرد شيطان صفت را به اعدام محكوم كردند.[/
?pesar jan ina chie ke mizari:razz:
همیشه باید از مسایل آگاه بود و عبرت گرفت و موارد ایمنی رو رعایت کرد

مهرگا

عضو جدید
خدا صاحب مملکت رو برسونه
امنیت خیلی خیلی بیداد میگنه.:mad:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا درست یا غلط بودن خبر بماند!! ولی .....من هنوز تو کف اون آخرشم که طرف با زنه می خواسته قرار بذاره و شماره موبایلو اینا!!!! :redface:آخی ...!!! خداوندا دزدا و سارقامون هم غیر از آدمی زادن....!!!آخه آدم دزدی می کنه بعد به زنه تجاوز می کنه بعد قرار می ذاره!!:surprised:دزدا هم دزدای قدیم!!
ولی اعدام زیاده بابا!! تجاوز و دزدی حکمش مرگه؟ احساساتی برخورد نکنید دیگه؟​

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا درست یا غلط بودن خبر بماند!! ولی .....من هنوز تو کف اون آخرشم که طرف با زنه می خواسته قرار بذاره و شماره موبایلو اینا!!!! :redface:آخی ...!!! خداوندا دزدا و سارقامون هم غیر از آدمی زادن....!!!آخه آدم دزدی می کنه بعد به زنه تجاوز می کنه بعد قرار می ذاره!!:surprised:دزدا هم دزدای قدیم!!
ولی اعدام زیاده بابا!! تجاوز و دزدی حکمش مرگه؟ احساساتی برخورد نکنید دیگه؟​
یه لحظه کافیه خودتونو بزارین جای زنه.
چه احساسی پیدا می کنین؟
حاضرین کوتاه بیاین؟

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه احساسی پیدا می کنین؟
حاضرین کوتاه بیاین؟

فیلمی رو که ماه رمضان لطیفی ساخته بود رو دیده بودید
اونی که رحیم نوروزی شاه بود
بعد پسر دیوونه رحیم نوروزی به یه دختره تجاوز کرد و دختره خودشو کشت در صورتی که هیچکس اونو ندیده بود

حالا میتونید تصور کنید که جلوی شوهر خودش ......... وحشتناکه
حال دختره بدتر از شوهرش و حال شوهرش بدتر از زنش اصلا نمیشه تصور کرد

ashima

عضو جدید
این اتفاق مال سال 88 بود...توی روزنامه ها هم سر و صدای زیادی به پا کرد ... تو مجلس هم مورد اعتراض قرار گرفت ....... خلاصه یکی از اتفاقات بد یال 88 بود
فکر کنم مشهد هم نبود تهران بود

http://www.qiau.ir/thread-1758-post-6057.html#pid6057

http://www.3nasl.com/Archive/View.aspx?ContentID=2127284

بله اقا درسته خبرش منم شنيدم . اي كه بگم .....

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه احساسی پیدا می کنین؟
حاضرین کوتاه بیاین؟
ببین قبول کن داری احساسی برخورد می کنی!اگه اینطوری باشه این همه جرم و جنایت وجود داره به بدترین حالت ممکن!! که اگه حتی یه لحظه هم بخوای خودتو بذاری جای مظلوم احتمالا احساسش هم حس خودکشی بهت میده!! ولی هر جرمی یه حکمی داره و اینا قبلا احتمالا روش برسی های تخصصی شده!! پس اونی که زده یه جماعتی رو کشته در مقابل این تجاوز همون حکم ساقط شدن از زندگیو داره؟نه درست نیس به نظر من!!:smile: یه لحظه به کلمه ی اعدام فکر کن که انقد راحت استفاده میشه ....!!! دیگه زنده نبودن!!! واسه گناهی مثل این( نمی گم گناه کمیه ....غلط کرد بی ناموس ....) ولی از زندگی ساقط شی و دیگه نباشی!!نه .... منطقی نیس!
اعدام از نظر من فقط تو یک زمان حکمش باید داده شه کسی جون دیگریو بی ارزش بدونه و اونو بگیره پس جون اون هم بی ارزشه و باید گرفته شه!!در غیر این صورت قتله و پدیده ای خلاف قوانین بشریت و انسانیت!:smile:
الان میان این پست منم حذف می کنن!!! بابا به خدا من اصلا نمی دونم سیاست چیه ( فقط می دونم با سین نوشته میشه)من از انسانیت و بشریت و آزادی حرف می زنم!:gol:

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین قبول کن داری احساسی برخورد می کنی!اگه اینطوری باشه این همه جرم و جنایت وجود داره به بدترین حالت ممکن!! که اگه حتی یه لحظه هم بخوای خودتو بذاری جای مظلوم احتمالا احساسش هم حس خودکشی بهت میده!! ولی هر جرمی یه حکمی داره و اینا قبلا احتمالا روش برسی های تخصصی شده!! پس اونی که زده یه جماعتی رو کشته در مقابل این تجاوز همون حکم ساقط شدن از زندگیو داره؟نه درست نیس به نظر من!!:smile: یه لحظه به کلمه ی اعدام فکر کن که انقد راحت استفاده میشه ....!!! دیگه زنده نبودن!!! واسه گناهی مثل این( نمی گم گناه کمیه ....غلط کرد بی ناموس ....) ولی از زندگی ساقط شی و دیگه نباشی!!نه .... منطقی نیس!
اعدام از نظر من فقط تو یک زمان حکمش باید داده شه کسی جون دیگریو بی ارزش بدونه و اونو بگیره پس جون اون هم بی ارزشه و باید گرفته شه!!در غیر این صورت قتله و پدیده ای خلاف قوانین بشریت و انسانیت!:smile:
الان میان این پست منم حذف می کنن!!! بابا به خدا من اصلا نمی دونم سیاست چیه ( فقط می دونم با سین نوشته میشه)من از انسانیت و بشریت و آزادی حرف می زنم!:gol:
انسانیت؟ تا این انسانیت رو بخوای درباره کی بکار ببری؟
ریگی، صدام، هیتلر، چنگیز هم در قاموس شما جز< همین انسانیتند؟
اونایی که جونشونو از دست دادند، بی آبرو شدند، آدم نیستد؟ خودتونو جای خانواده اون دختری 17 ساله ای بزارین که تو 7 سالگی دزدیدنش و تا حالا هر شب خوابای وحشتناک می بینه. جاشو خیس می کنه و نمی تونه حرف بزنه.
جای خانواده اون سربازایی بزارین که سر بچهاشونو بریدند. در حالی که هیچ گناهی نداشتند. خودتونو جای خانواده اون طلافروشی بزارین که وقتی با دزدا درگیر شد اونو کشتن.
جای مرد اون خانواده ای بزارین که وقتی دست ضد انقلاب بهشون نرسید زن و بچه و عروسشونو کشتن.
جای خانواده اون دختر بچه هایی بزارین که ضد انقلاب تو اتوبوسشون بمب گذاشت و همشون تکه تکه شدند.
جای دخترای مظلوم جنوبی که موردتجاوز جنایتکارای بعثی قرار گرفتند.
قرآن در این مورد می گه: اولئک الانعام بلهم اذل.
اونا حیوانند حتی بدتر
من اسم این وحشی هارو آدم نمی گذارم که بخوام واسه بدرک واصل شدنشون ناراحت بشم.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
انسانیت؟ تا این انسانیت رو بخوای درباره کی بکار ببری؟
ریگی، صدام، هیتلر، چنگیز هم در قاموس شما جز< همین انسانیتند؟
اونایی که جونشونو از دست دادند، بی آبرو شدند، آدم نیستد؟ خودتونو جای خانواده اون دختری 17 ساله ای بزارین که تو 7 سالگی دزدیدنش و تا حالا هر شب خوابای وحشتناک می بینه. جاشو خیس می کنه و نمی تونه حرف بزنه.
جای خانواده اون سربازایی بزارین که سر بچهاشونو بریدند. در حالی که هیچ گناهی نداشتند. خودتونو جای خانواده اون طلافروشی بزارین که وقتی با دزدا درگیر شد اونو کشتن.
جای مرد اون خانواده ای بزارین که وقتی دست ضد انقلاب بهشون نرسید زن و بچه و عروسشونو کشتن.
جای خانواده اون دختر بچه هایی بزارین که ضد انقلاب تو اتوبوسشون بمب گذاشت و همشون تکه تکه شدند.
جای دخترای مظلوم جنوبی که موردتجاوز جنایتکارای بعثی قرار گرفتند.
قرآن در این مورد می گه: اولئک الانعام بلهم اذل.
اونا حیوانند حتی بدتر
من اسم این وحشی هارو آدم نمی گذارم که بخوام واسه بدرک واصل شدنشون ناراحت بشم.
این مواردی که نام بردید بسیار ناگوارند و تکان دهنده و اکثرا قتل توشونه( گفتم قتل حکمش اعدامه از نظر من)!!! ولی شما چطور و بر اساس چه معیاری می خوای واسه مواردی مثل تجاوز و ...( نه قتل و کشتن) حکم اعدام یا غیره رو صادر کنی؟چه طور اندازه ی جرم ها رو حساب می کنی!!! هر چی بیشتر با توجه به تجربیات شخصیت درکش کردی و حس غم انگیزتری بهت دست داد بیشتر به اعدام نزدیک میشن؟نه قبول نمی کنم!
در ضمن این مواردی که نام بردید بیشترشون اسم کشتن و قتل و گرفتن جون انسان ها آورده شده و منم گفتم حکمشون اعدامه!!!درخواست می کنم متن ها رو دقیق تر بخونین و یهو احساسی نشین و جواب اینطوری بدین!

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین دوست من شاید هنوز عمق فاجعه رو درک نکردی
اگر از قوانین حقوقی با خبر باشی ، مثلا در دعوایی که در خیابان انجام میشه و یکی یکی دیگه رو با چاقا مثلا زخمی می کنه 2 تا جرم وجود داره ، یکی جرمی هست که اونی که چاقو زده انجام داده و دیگری جرم اخلال در امنیت اجتماعی است که هر 2 نفر مرتکب شدن

قضیه ی "گناه " که شما میگید بخش معنوی کار هست که خدا میدونه و اون 4 نفر
اما قسمت دیگر جرم اجتماعی است ، که اینو بر اساس قانون قضایی کشور بررسی خواهند کرد
شاید اگر این اتفاق در آمریکا صورت بگیره کاریش هم نداشته باشن و یه چیزی هم بهش بدن :D ( میدونید آمریکاییها یه ضرب المثل دارن که میگه سعی کن بهت تجاوز نشه اما اگر تجاوز شد مقابله نکن و لذتشو ببر ، از چنین فرهنگی نمیشه انتظار مقابله با چنین جرمی رو داشت ) اما در ایران اسلامی ما مطمئنا چنین جرمی مجازات سنگینی خواهد داشت

بالا