صفحه 1 از 2 12 آخرينآخرين
نمايش نتايج 1 تا 10 از 11

تاپیک: طرحهای اشتغالزا در کشاورزی ایران

عضو فعال آواتار dorddaye
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2009/9
    محل سكونت
    بندرترکمن

Indus طرحهای اشتغالزا در کشاورزی ایران

سلام دوستان میخوام نظرات خودم و همینطور شما رو برای ایجاد شغل مرتبط با رشته خودمون تو این تاپیک بذارم تا بتونیم حالا که عضو این باشگاه هستیم از نظرات مفید و تجربیات هم استفاده کنیم امیدوارم شما هم نظرات و تجربه کاریتون رو بذارین
    1- اولین کاری که یه مهندس کشاورزی مرد بعد از پایان سربازی و زن بعد از فارغ التحصیلی میکنه عضویت تو سازمان نظام مهندسیه تا بتونه از مزایای اون استفاده کنه چون ما مهندسین باغبانی هستیم بعنوان ناظر باغات و طرح طوبی(کشت زیتون)و چند طرح دیگه میتونیم فعالیت کنیم البته آزمون ورودی داری و یه کم پارتی هم میخواد معمولا 7 ماه کار میکنی و در حدود دو و نیم میلیون میگیری
    2- مراجعه به کلینیکهای گیاه پزشکی و درخواست فعالیت به عنوان کارشناس باغبانی در اون کلینیک : از اونجایی که هر کلینیک مجبوره برای خودش یه کارشناس کلینیک داشته باشه میتونیین با مراجعه به کلینیکهای استان و شهرستانها درخواست کاری خودتون رو ارائه بدین و اگه قبول بشه شما هم میتونین 7 ماه کار کنین و درحدود سه ملیون بگیرین
    3- با مراجعه به اداره کل حفظ نباتات استان درخواست تاسیس سم فروشی بدین یه کار نون وآب داره هرچند الان اشباع شده تو اکثر مناطق؛ ولی اکه شانس بیارین ویه منطقه خوب گیر بیارین با کمی سرمایه مثل سه ملیون میتونین با شرکتهای سم فروشی که عاملین توزیع سموم هستن قرارداد ببندین و نسیه خرید کنین معمولا قیمت برچسب سم رو با بیست درصد تخفیف بهتون میدن و اون بیست درصد سود شماست
    4- اگه تو میدان بار استان یا شهرتون بتونین توی یکی از هجره ها آشنا پیدا کنین و اول با حقوق پایین کار کنین بعد یه مدت که قلق کار رو بدست آوردین میتونین خودتون بزنین تو کار خرید وفروش میوه که هم مرتبط با رشته تونه و هم پول عالی توشه فقط کمی عرضه میخواد
    5- میتونین با چندتا باغدار صحبت کنین که بعنوان ناظر باغ اونها تمام مسولیت های مربوط به باغ رو بعهده بگیرین و هر هفته یه بار باغ اونها رو ویزیت کنین و قرارداد کنین که به ازای این کار اینقدر درصد از فروش محصول و یا یه پولی رو بابتش میخوایین این کار رو خیلی از مهندسان با تجربه انجام میدن و خیلی هم سود بردن مثلا یه چشمش اونا سم رو با قیمت شرکتی یعنی بیست درصد یا 15 دزصد از دلال یا سم فروش تهیه میکنن و به باغدارهای خودشون میدن و مثل یه سم فروش سود میکنن
    5- بازم براتون مینویسم ادامه رو شما نظر بدین هرچی که نظرتون رسید بنویسین

2. تشكرها از اين پست

اخراجی موقت
    تاريخ عضويت
    2009/4

پيش فرض

شما کدامیک را پیش گرفتید ؟

متخصص باغبانی آواتار fgni
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2009/10
    محل سكونت
    چمستان

پيش فرض

سلام واقعا شما كدومو تجربه كردين راستي شايد اينم مثل تئوري هاي كتاب هاي كشاورزي باشه كه اكثرش همون جنبه تئوري داره واصلا عملي نيست

عضو فعال آواتار dorddaye
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2009/9
    محل سكونت
    بندرترکمن

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله تو بگو نمايش پست
    شما کدامیک را پیش گرفتید ؟
    سلام دوست عزیز
    من خودم در حدود 5 ساله که توی کلینیک مشغول کارم و اکثر طرح هایی که گفتم دوستان بنده در اون مشغول هستن و فکر کنم شما دوست عزیز از اون مهندسین تازه وارد به بازار کار باشین که با ایات یاسی که برای رشته تون خوندن حسابی نامید شدین نامید نباشین چونکه کار توی رشته ما فراوونه فقط عرضه و پیگیری میخواد موفق باشین

6. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار dorddaye
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2009/9
    محل سكونت
    بندرترکمن

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله fgni نمايش پست
    سلام واقعا شما كدومو تجربه كردين راستي شايد اينم مثل تئوري هاي كتاب هاي كشاورزي باشه كه اكثرش همون جنبه تئوري داره واصلا عملي نيست
    سلام
    شما هم میتونین به پاسخ بالایی رجوع کنین این اطلاعاتی که من توی تاپیکم گذاشتم تو هیچ کتابی پیدا نمیشه حالا که یه نفر پیدا شده تجربیاتش رو در اختیارتون بذاره چرا استفاده نمیکنین حیفه ها !!!!!

اخراجی موقت
    تاريخ عضويت
    2009/4

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله dorddaye نمايش پست
    سلام دوست عزیز
    من خودم در حدود 5 ساله که توی کلینیک مشغول کارم و اکثر طرح هایی که گفتم دوستان بنده در اون مشغول هستن و فکر کنم شما دوست عزیز از اون مهندسین تازه وارد به بازار کار باشین که با ایات یاسی که برای رشته تون خوندن حسابی نامید شدین نامید نباشین چونکه کار توی رشته ما فراوونه فقط عرضه و پیگیری میخواد موفق باشین
    نقل قول نوشته اصلي بوسيله dorddaye نمايش پست
    سلام
    شما هم میتونین به پاسخ بالایی رجوع کنین این اطلاعاتی که من توی تاپیکم گذاشتم تو هیچ کتابی پیدا نمیشه حالا که یه نفر پیدا شده تجربیاتش رو در اختیارتون بذاره چرا استفاده نمیکنین حیفه ها !!!!!
    علیک سلام

شما 5 ساله در کلینیک مشغول کار هستید ممکن است آدرس سایت کلینیک معتبر خود را ذکر بفرمایید بنده هم از خدمات شما استفاده نمایم ؟ ! در مورد این مطلب شما اذعان میدارید پارتی بازی کلید کار است :

---------- اولین کاری که یه مهندس کشاورزی مرد بعد از پایان سربازی و زن بعد از فارغ التحصیلی میکنه عضویت تو سازمان نظام مهندسیه تا بتونه از مزایای اون استفاده کنه چون ما مهندسین باغبانی هستیم بعنوان ناظر باغات و طرح طوبی(کشت زیتون)و چند طرح دیگه میتونیم فعالیت کنیم البته آزمون ورودی داری و یه کم پارتی هم میخواد معمولا 7 ماه کار میکنی و در حدود دو و نیم میلیون میگیری---------

این روش کاملا بدون اعتبار است چرا که طرح طوبی زمانی درامد داشت که زمین 3 هکتاری میگرفتی و پس از ابادی اون متعلق به شما میگردید که با قیمت بسیار بسیار ناچیز به شما سند میدادند . عضویت در نظام مهندسی صرفا کسب اعتبار قانونی است نه پولدار شدن یک شبه . یک کم پارتی بازی که فرمودید در واقع بحث شما را کاملا از حیث اعتبار علمی و جنبه حقوقی ساقط کرده است . پس این مورد از نظر من که در استانهای مختلف مشغول خدمت هستم یک بحث بی اعتبار است .

------------- مراجعه به کلینیکهای گیاه پزشکی و درخواست فعالیت به عنوان کارشناس باغبانی در اون کلینیک : از اونجایی که هر کلینیک مجبوره برای خودش یه کارشناس کلینیک داشته باشه میتونیین با مراجعه به کلینیکهای استان و شهرستانها درخواست کاری خودتون رو ارائه بدین و اگه قبول بشه شما هم میتونین 7 ماه کار کنین و درحدود سه ملیون بگیرین--------

کلینیک گیاهپزشکی در واقع گیاهپزشک احتیاج دارد که بر حسب تجربه انها از باغبانی کارشناس ارشد باغبانی میخواهند و پول خوبی هم نمیدهند و اگر 7 ماه کار 3 میلیون درامد دارد لطف کنید که ایا این کار دائمی است ؟ و شخص در سال 5 میلیون درامد کسب میکند ؟ شما خودتان مسئول کلینیک باشید به یک تازه وارد حاضرید ماهانه 400 هزار تومان پرداخت نمایید ؟ اگر بله خب چرا با سابقه درخشان خود زمینه اشتغال دوستانتان را فرهم نمیکنید ؟؟؟؟؟

-------------- با مراجعه به اداره کل حفظ نباتات استان درخواست تاسیس سم فروشی بدین یه کار نون وآب داره هرچند الان اشباع شده تو اکثر مناطق؛ ولی اکه شانس بیارین ویه منطقه خوب گیر بیارین با کمی سرمایه مثل سه ملیون میتونین با شرکتهای سم فروشی که عاملین توزیع سموم هستن قرارداد ببندین و نسیه خرید کنین معمولا قیمت برچسب سم رو با بیست درصد تخفیف بهتون میدن و اون بیست درصد سود شماست-----------

سم فروشی نیاز به اطلاعات سم شناسی دارد که گیاهپزشکان انها را در 2 سال تخصصی از 4 سال کارشناسی مرور کرده اند و نه باغبانی که نمیداند !!!!!!!! یادم میاد بخش نامه ای را مطالعه نمودم که قرار بود مسئولیت عاملین مجاز سموم کشاورزی به گیاه پزشک داده بشه که نمیدانم اجرا شد یا خیر و اینکه در شهر بزرگ اشباع شده که خودتان اذعان کردید در شهر کوچک کشاورز از طرف دولت توسط دفترچه حمایتی از نظر نهاده ها حمایت میشوند .

------- اگه تو میدان بار استان یا شهرتون بتونین توی یکی از هجره ها آشنا پیدا کنین و اول با حقوق پایین کار کنین بعد یه مدت که قلق کار رو بدست آوردین میتونین خودتون بزنین تو کار خرید وفروش میوه که هم مرتبط با رشته تونه و هم پول عالی توشه فقط کمی عرضه میخواد----------

این کار حتی از پس یک بی سواد هم بر میاد و در سطح مناسب مهندس کشاورزی میبایست سرمایه مناسب فراهم نمود و اقدام به تاسیس گل فروشی و یا میوه فروشی معتبر نمود نه این روش که شما میگویید .

----------میتونین با چندتا باغدار صحبت کنین که بعنوان ناظر باغ اونها تمام مسولیت های مربوط به باغ رو بعهده بگیرین و هر هفته یه بار باغ اونها رو ویزیت کنین و قرارداد کنین که به ازای این کار اینقدر درصد از فروش محصول و یا یه پولی رو بابتش میخوایین این کار رو خیلی از مهندسان با تجربه انجام میدن و خیلی هم سود بردن مثلا یه چشمش اونا سم رو با قیمت شرکتی یعنی بیست درصد یا 15 دزصد از دلال یا سم فروش تهیه میکنن و به باغدارهای خودشون میدن و مثل یه سم فروش سود میکنن--------

این کار را خودم تجربه کرده ام اما نیاز به کسب اطلاعات در مورد خاکشناسی و آبیاری و گیاهپزشکی و سرمازدگی باغات و استفاده از هورمونهای شیمیایی هم دارد و درآمد مناسب است به شرطی که خوش شانس باشید نه اینکه سرخود به باغ بروید و باغدار التماس شما کند . که البته باید بسیار خوش شانس باشید !!!

----------بازم براتون مینویسم ادامه رو شما نظر بدین هرچی که نظرتون رسید بنویسین----------

بنده بر اساس سوابقم افراد بسیاری را به اشتغال مفید مشغول کرده ام و مدعی هم نبوده ام واینکه شما خیلی بی ادبانه دوستان را بی عرضه خطاب مینمایید و بنده را تازه وارد و نا امید معرفی می نمایید بایست خدمت شما به عرض برسانم که به دلیل موقعیت شغلی بنده حاضر به اعلام موقعیت شغلی خود نمیباشم و با صرف وقت مناسب در حد توان به پرسش های دوستان پاسخ خواهم داد و در مورد اینکه تا بحال کسی بهتر از شما دیگران را راهنمایی نکرده باید به عرض برسانم که بهتر است از مسئول سایت بپرسید که 9 ماه پیش (با بررسی ساده این مطالب بخش باغبانی ) چه کسی بیشترین مطالب را در این حوزه به دوستان ارزانی داشته است .

عضو فعال آواتار dorddaye
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2009/9
    محل سكونت
    بندرترکمن

پيش فرض

سلام دوست عزیز از اینکه دوستان فعالی مثل جنابعالی در این سایت حضور دارند خوبه

[quote=تو بگو;1238460]علیک سلام

شما 5 ساله در کلینیک مشغول کار هستید ممکن است آدرس سایت کلینیک معتبر خود را ذکر بفرمایید بنده هم از خدمات شما استفاده نمایم ؟ ! در مورد این مطلب شما اذعان میدارید پارتی بازی کلید کار است :

**متاسفانه ما ایرانی ها همیشه دنبال افه و کلاس کارمونیم نه دنبال انجام صحیح اون کار بحث آدرس سایت کلینیک هم یه مثال مسخره است که تو کشور ما کاربردی نداره و توی کشورهای ÷یشرفته ای مثل آمریکا مطرحه اگه میخوایید از خدمات کلینیک ما استفاده کنیین میتونین به نزدیک ترین کلینیک محل زندیگی تون اگه توی شهر هستین برین و خدمات مشابه با خدمات ما رو بهرمند شین**

این روش کاملا بدون اعتبار است چرا که طرح طوبی زمانی درامد داشت که زمین 3 هکتاری میگرفتی و پس از ابادی اون متعلق به شما میگردید که با قیمت بسیار بسیار ناچیز به شما سند میدادند . عضویت در نظام مهندسی صرفا کسب اعتبار قانونی است نه پولدار شدن یک شبه . یک کم پارتی بازی که فرمودید در واقع بحث شما را کاملا از حیث اعتبار علمی و جنبه حقوقی ساقط کرده است . پس این مورد از نظر من که در استانهای مختلف مشغول خدمت هستم یک بحث بی اعتبار است .

**بنده در مورد ÷ولدار شدن یک شبه حرفی به میون نیاوردم حالا اگه شما دنبالشین به خودتون مربوطه در ضمن عضویت در سازمان نظام مهندسی یک امتیاز بسیار خوب برای جویندگان کاره چون طرحهای اشتغالزا و دوره های آموزشی بسیار مفیدی رو برای اعضای خودش برگزار میکنه و در خصوص ÷ارتی بازی که اشاره کردم خودم 5 سال بیش به عینه شاهد این موضوع بودم که از طرف مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان افرادی برای ناظرین گندم انتخاب شدن که عضو سازمان نظام مهندسی و آشنا یا همشهری یکی از کارمندان مدیریت بودن در حالی که متقاضی خیلی زیاد بود و مسلما در اون مقطع سایر مدیریتها هم به همین نحو عمل کردن بس بهتره سنگ دیگران رو به سینه نزنین**

کلینیک گیاهپزشکی در واقع گیاهپزشک احتیاج دارد که بر حسب تجربه انها از باغبانی کارشناس ارشد باغبانی میخواهند و پول خوبی هم نمیدهند و اگر 7 ماه کار 3 میلیون درامد دارد لطف کنید که ایا این کار دائمی است ؟ و شخص در سال 5 میلیون درامد کسب میکند ؟ شما خودتان مسئول کلینیک باشید به یک تازه وارد حاضرید ماهانه 400 هزار تومان پرداخت نمایید ؟ اگر بله خب چرا با سابقه درخشان خود زمینه اشتغال دوستانتان را فرهم نمیکنید ؟؟؟؟؟
    **دوست عزیز لطفا با اطلاعات کامل نظر بدین هر کلینیکی ملزم به استخدام 2 کارشناس کلینیکه که در درجه اول گیاهبزشکی و در درجه دوم باغبانی قرار داره و سایر رشته ها مثل زراعت نمیتونن کارشناس کلینیک باشن ومدرک لیسانس کافیه**

سم فروشی نیاز به اطلاعات سم شناسی دارد که گیاهپزشکان انها را در 2 سال تخصصی از 4 سال کارشناسی مرور کرده اند و نه باغبانی که نمیداند !!!!!!!! یادم میاد بخش نامه ای را مطالعه نمودم که قرار بود مسئولیت عاملین مجاز سموم کشاورزی به گیاه پزشک داده بشه که نمیدانم اجرا شد یا خیر و اینکه در شهر بزرگ اشباع شده که خودتان اذعان کردید در شهر کوچک کشاورز از طرف دولت توسط دفترچه حمایتی از نظر نهاده ها حمایت میشوند .

** گرفتن سم فروشی نیاز به مدرک لیسانس کشاورزی داره و اگه گیاهبزشکی باشه در اولویته میتونین از سم فروشی های شهرتون مدرک لیسانشون رو سوال کنین تا به این یقین برسین ضمنا دوست عزیز الان سه ساله که کلیه سموم کشاورزی آزاد شدن و دفترچه های سبز رنگ کشاورزی بشیزی ارزش ندارن برای گرفتن سم و برای شما که در شهرهای مختلف خدمت کردین جای سواله که چطور از این مطلب مهم که همه کشاورزها و باغدارها میدونن خبر ندارین

این کار حتی از پس یک بی سواد هم بر میاد و در سطح مناسب مهندس کشاورزی میبایست سرمایه مناسب فراهم نمود و اقدام به تاسیس گل فروشی و یا میوه فروشی معتبر نمود نه این روش که شما میگویید .

**شغلهای گل فروشی و میوه فروشی رو هر بیسوادی میتونه اداره کنه ولی خریدو فروش محصولات کشاورزی یه شغل بسار بردرآمد و خوبه که به صادرات منجر میشه و اگر یه کارشناس دنبال اون باشه میتونه بسیار موفق باشه موفق باشین

10. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار زهرا فرشید
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2009/5
    محل سكونت
    بوشهر

Flower

دوست گلم میشه در مورد خدماتی که نظام مهندسی شهر شما ارائه داده بگید؟
    آخه نظام ما هیچکاری نمیکنه فقط طرح کارورزی داره که ماهی 30 تومان میدن و طرح ناظری که آخر سر که نگاه میکنی میبینی هزینه رفت و آمدت هم در نیومده
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

اخراجی موقت
    تاريخ عضويت
    2009/4

پيش فرض

سلام و وقت به خیر خدمت دوستان گرامی و همکاران عزیز
    نظر به مباحث تند دوست عزیزمان بنده به نوبه خود پاسخ مختصری به شرح احوالات ایشان خواهم داد و اگر در اینجا به هر یک از شما غزیزان از طرف بنده توهینی گردید لطفا پیشاپیش عذرخواهی بنده را پذیرا باشید و مورد را سریعا به شخص بنده گزارش دهید تا توضیحات لازمه خدمت شما دوستان ارائه گردد . با تشکر

در مورد کلاس و با کلاسی هم بایست به عرض برسانم که شما که مدعی هوشمندی هستید در واقع برای حفظ کلاس کاریتان هم بهتر است یک وبلاگ بسیار ساده هم طراحی مینمودید و در مورد شهر و روستا هم بایست به عرض برسانم که بنده با سابقه فعالیت در برخی استانهای شمالی و جنوبی در سطح عالی به سادگی قادرم حدس بزنم که کدام کلینیک و کدام شهر درامد کم و کدام درامد بالا دارد جالبه که شما با 5 سال کار کلینیکی هنوز اسم ان را بیان نکردید که نشان از عدم علاقه به کار شماست که اگر غیر از ان میبود برای تبلیغ از هیچ کوششی دریغ نمینمودید چرا که تبلیغ برابر با درامد بیشتر است . در مورد مقایسه میهن عزیزمان با کشور امریکا بایست به عرض شما برسانیم که در زمینه باغبانی و تحقیقات باغبانی ما حتی از امریکا برتریم و لازم است یاداوری شود که پسته پر فروش امریکا از ارقام ایرانی است و همچنین به دلایل غیر علمی متاسفانه نتایج تحقیقات باغبانی در کتابخانه ها و برخی مراکز علمی خاک میخورند و برخی مدیران اجازه دسترسی به نتایج پربار تحقیقات سازمان یا دانشگاهشان را نمیدند ( مثلا از ورود دانشگاه آزادی ها به دولتی ممانعت کردن و ترس از سرقت علمی و ترس از سرقت اطلاعات مهم باغات که در خصوص قنات و مسائل مالی است ) و در مورد سنگ دیگران به سینه زدن هم به سمع نظر شما رسانیده شود که همه مراکز مشابه هم نبوده و نخواهد بود و شما میتوانستید شکایت کتبی و مستند خود را تسیلم مراجع ذیصلاح نمایید تا به حق قانونی خود دست یابید اگر فامیل کارمندان اداراتی پارتی بازی کنند و شما حقتان تضییع گردد از طریق قانون میتوانید به حق خود برسید و گرنه مبحث شما بسیار غیر مستند و بی اعتبار است و در خصوص کارشناس کلینیک هر چه تعدد کارشناسان بالاتر رود بازدهی شرکت هم بالاتر می رود و قتی که از کارشناس باغبانی میخواهند نظر خودش را در مورد کود دهی و سرما زدگی باغی را بدهد و از عهده بر نیاید خب مسلما از کارشناس ارشد کمک گرفته میشود من خودم به شخصه کلینیک های بسیاری دیده ام که کارشناس ارشد باغبانی داشته و تعداد محدود و انگشت شماری در استان های تهران و فارس و خراسان از کارشناس (لیسانس) باغبانی استفده نموده اند . در خصوص پشیز یا هر مورد دیگر که فرمودید بایست مطلع باشید که بنده عرض کردم نهاده ها نه فقط سموم ( بلکه نهاده ها شامل سموم بذر و کود است ) ضمنا به عنوان دوست توصیه میکنم که از خدمات تعاونی های زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی استان خود بهره ببرید که انها سموم لازمه را به قیمت زیر قیمت بازار به کشاورز در صورت درخواست ارائه میدهند و اگر نیاز به سمپاشی عمومی مزارع یک منطقه وسیع باشد مرجع ذیربط محترم به رایگان و در مورد نادر تا حداکثر 25 درصد هزینه را دریافت مینماید .در مورد نکته آخر بنده جامع به عرض رسانیدم که شغل پایین دست از پس هر مدرسه نرفته ای بر خواهد آمد و در مورد صادرات هم بایست کمی منطقی بود چرا که شما به تهایی نمیتوانید صادرات کنید بلکه بایست از کمک متخصص امر بهره لازم گرفته شود یا خودتان تجربه لازم را کسب نموده باشید و اصولا دولت خدمتگذار با خرید تضمینی محصولات اساسی باغی و زراعی گامی مفید در این راستا برداشته و باغدار فقط به دنبال تولید خواهد بود نه حواشی بازار داغ دلالی کشاورزی و در مورد قیمت کم برخی محصولات بایست به اطلاع رسانیده شود که حتی اگر کشاورز بخواهد خودش محصولش را به تنهایی بفروشد بایست هزینه های باربری و کارگری و ظایعات حاصله را شخصا بپردازد و نهایتا هم بتواند محصولش را به یک دلال بفروشد و آن دلال هم به چند برابر قیمت خرید اقدام به فروش مینماید .

و در خاتمه اگر دوستان عزیز طرح تحقیقاتی جدید در حوزه اقتصاد کشاورزی دارند میتوانند به شخص بنده ارائه دهند و از این طریق کسب درامد نمایند (طرح ها میتوانند تا سقف 50 میلییون تومان برای 1 سال هم باشند که البته بسته به اهمیت طرح میتواند بالاتر یا پایینتر هم بروند) که البته در صورت ارائه روزمه مناسب و علاقمندی شما دوستان بنده اولویتهای مهم دولتی را به عرض خواهم رساند و در خصوص طرح های پژوهشی کشاورزی که کمک شایانی به توسعه صنعت کشاورزی نماید به شخصه راهنمای خوبی برای ارائه طرح هایتان به سازمانهای مورد حمایت دولت خواهم بود .

از حسن توجه شما متشکریم.

عضو فعال آواتار dorddaye
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    تاريخ عضويت
    2009/9
    محل سكونت
    بندرترکمن

پيش فرض

درود بر شما دوست تو بگویی که همه اش از خودش میگه
    ای کاش بجای تبلیغ خودتان که من اله و بله کردم شونصد نفر آدم رو باعث استخدامشون شدم ( یعنی پارتی بازی واضح ) یه طرح بدرد بخور توی تاپیک میذاشتین یا لااقل خودتون یه تاپیک جدید در زمینه اشتغال توی قسمت باغبانی ایجاد میکردین به هر حال خوشحالم که دوستانی مثل شما در این بخش حضور دارن از سایر دوستان هم میخوام نظرات و پیشنهادات خودشون رو در زمینه اشتغال بزارن و از مجادله های بیهوده که به نفع هیچکسی نیست پرهیز کنن منظور بنده از عرضه ، ممارست و پیگیری بود نه بیعرضگی موفق باشین
    ويرايش شده توسط dorddaye در 2009/10/21 در ساعت 10:04 AM دليل: از

صفحه 1 از 2 12 آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. مناسبت های کشاورزی ایران و جهان
    توسط Phyto در تالار مهندسی کشاورزی
    پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2010/12/13, 01:29 PM
  2. پيش بيني نرخ رشد و نرخ تورم در بخش كشاورزي ايران
    توسط kaghaz rangi در تالار اقتصاد کشاورزی
    پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2010/4/25, 08:45 AM
  3. پاسخ ها: 0