مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cna12

عضو جدید
ادم بعضی موقع کلید میکنه رو یه چیزایی که قفلشو روحانیم نمیتونه وا کنه...یه چن مدت بخاطر یه قرارداد نا نوشته با عزراییل مبنی بر اینکه سال 92 باید سال ترافیک نقل و انتقال عزیزام به دیار مانا باشه بدجور تو لک بودم
ولی اینجا دیدم مثه منم هس.....حس کردم پایانّامه نمیزاره به ارشدم برسم دیدم فقد من نیستم اینجا مثه منم هس...احساس کردم منابع زیاده نمیرسم همرو یارو کنم دیدم فقد من این فکرو نمیکنم اینجا مثه منم هس
کلا این مثله منم هست باعث شده کم نیارم ... این دوستانی که احساس میکنن کم اوردن یا دیگه دیره واسه شورو کردن بدونن این در ناخوداگاه جمعیه همه هست
این انجمن عالیه من این 4 سال کجا بودم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
قاطی شیتاتون بودید اون وسط مسطا :)
خوش اومدین انشالا ارشد امسالو همه اتون به خوبی پشت سر بذارید
یادتون باشه هر چی محیط اینجا رو دوستانه تر و صمیمی تر کنید بیشتر انگیزه دارید که درس بخونید مثل ارشد سال 91

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قاطی شیتاتون بودید اون وسط مسطا :)
خوش اومدین انشالا ارشد امسالو همه اتون به خوبی پشت سر بذارید
یادتون باشه هر چی محیط اینجا رو دوستانه تر و صمیمی تر کنید بیشتر انگیزه دارید که درس بخونید مثل ارشد سال 91
ارشد 92 هم جوش خوب بود همینطورم 93 ؛ شما نبودی حسودی نکنی:D

آخرین ویرایش:

shima jo0on

عضو جدید
آزمون سنجش- شهریور- آنلاین- رایگان
http://92.242.195.129/Placementarshad92/
یه نگاه بندازین.
من ثبت نام کردم تاریخ ازمونم و زده واسه امروز اما هر چی میرم سایتش نمیدونم کدوم قسمتش باید ازمون بدم ..!!!!الان که دارم مینویسم 30 دقیقه ای از وقت ازمونم گذشته!!!!!!!!!!!!!کجا باید برم ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ثبت نام کردم تاریخ ازمونم و زده واسه امروز اما هر چی میرم سایتش نمیدونم کدوم قسمتش باید ازمون بدم ..!!!!الان که دارم مینویسم 30 دقیقه ای از وقت ازمونم گذشته!!!!!!!!!!!!!کجا باید برم ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نه من دیدم نوشته آخر شهریوره. اون چیزی که شما بالای صفحه دیدین ساعت و تاریخ ثبت نامته. نگران نباش.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ادم بعضی موقع کلید میکنه رو یه چیزایی که قفلشو روحانیم نمیتونه وا کنه...یه چن مدت بخاطر یه قرارداد نا نوشته با عزراییل مبنی بر اینکه سال 92 باید سال ترافیک نقل و انتقال عزیزام به دیار مانا باشه بدجور تو لک بودم
ولی اینجا دیدم مثه منم هس.....حس کردم پایانّامه نمیزاره به ارشدم برسم دیدم فقد من نیستم اینجا مثه منم هس...احساس کردم منابع زیاده نمیرسم همرو یارو کنم دیدم فقد من این فکرو نمیکنم اینجا مثه منم هس
کلا این مثله منم هست باعث شده کم نیارم ... این دوستانی که احساس میکنن کم اوردن یا دیگه دیره واسه شورو کردن بدونن این در ناخوداگاه جمعیه همه هست
من خواستم شروع کنم پسرخالم فوت شد...........
بعد مادرم مریض شد یه ماه بردمش بیمارستانهای تهران و ......(دیگه مشکلات دیگه بماند ).............تا یه هفته پیش که پسر عموم فوت شد...........ولی به قول دکارت من تفکرمی کنم پس هستم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم از دلگرمیاتون :gol:
:gol:
عزیزم هرموقع آدم میخواد یه کاری کنه از این مشکلات واسش پیش میاد
خیلی از رقیبا با مشکلات اینچنینی از دور رقابت خارج میشن...........کسی میبره که کم نیاره

morteza2010

عضو جدید
بعد مادرم مریض شد یه ماه بردمش بیمارستانهای تهران و ......(دیگه مشکلات دیگه بماند ).............تا یه هفته پیش که پسر عموم فوت شد...........ولی به قول دکارت من تفکرمی کنم پس هستم
سلام سجی داداش
اقا منم همین طورم تا موتور خوندم گرم میشه یه چیز میاد و نمیذاره برم
تو دلم مونده یه بار تخته گاز برم
هر هفته یه مشکل به نظرم سجی جان برای خوندن باید از زمین جدا شیم و کاری با دیگران نداشته باشیم حتی خدای نکرده طوفان زلزله یا ..... اتفاق افتاد تو همون یه متر جامون بشینیم و تکون نخوریم
انشالله روح پسر خالت در جای ارواح انیشتن و پیکاسو و دیگر دانشمندان قرار بگیرد .
خدا بیامرزدش

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون برای مصالح چه کتابی خوبه؟جزوه ای نیست که مطالب اصلی و مهم رو داشته باشه؟چندتا کتاب دارم ولی مطالب خیلی پراکنده ای داره و با سوالات که مقایسه میکنم درصد کمی از مطالبش به درد می خوره

ba.sa

عضو جدید
بچه ها من داشتم با برنامه هام خوب پیش میرفتم هر روز کتابخونه بودم و عااالی پیش میرفتم اما امروز پام شکست الان تو گچه:cry: :cry:من چیکااار کنم کلی نا امید شدم دیگه چه طوری بخونم :crying2:
:w04:
اشکاااااااال نداره که!باید تصمیمت جدی تر از این حرفا باشه دوستم!;)

ba.sa

عضو جدید
بچه ها من:تا اخر ایران زارعی/درس 23 زبانessentional /سبک تا اخر رازی خوندم/3 فصل هم زیبایی شناسی!تا الان اینارو خوندم!خوبه به نظرتون؟؟نگرانم!:( به نظرتون چیزای دیگه هم شروع کنم ب خوندن یا اینارو تموم کنم؟پایان نامه هم درام:cry: میرسم؟؟؟

neda...

عضو جدید
بچه ها به نظرتون برای مصالح چه کتابی خوبه؟جزوه ای نیست که مطالب اصلی و مهم رو داشته باشه؟چندتا کتاب دارم ولی مطالب خیلی پراکنده ای داره و با سوالات که مقایسه میکنم درصد کمی از مطالبش به درد می خوره
من مصالح و ساختمان سام فروتنی رو دارم میخونم به نظرم کتاب خوبیه (من که راضیم :D)

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

از مصالح سوال خیلی کم میاد یکی دوتا.اصلن به جای وقت واسه مصالح بهتره رو درس های دیگه و کتابای دیگه وقت بزارین

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
بچه ها من:تا اخر ایران زارعی/درس 23 زبانessentional /سبک تا اخر رازی خوندم/3 فصل هم زیبایی شناسی!تا الان اینارو خوندم!خوبه به نظرتون؟؟نگرانم!:( به نظرتون چیزای دیگه هم شروع کنم ب خوندن یا اینارو تموم کنم؟پایان نامه هم درام:cry: میرسم؟؟؟

آفرین به این پشتکار;)
منم پایان نامه و طراحی فنی دارم خیلی نگرانم که نرسم
به نظرم یک کتاب فن مثل سازه در معماری یا درک رفتار سازه در کنار اینا می خوندی خیلی خوب می شد

shima jo0on

عضو جدید
خیلی از رقیبا با مشکلات اینچنینی از دور رقابت خارج میشن...........کسی میبره که کم نیاره
درسته منم باید دویار ادامه بدم البته با یه مدل خوندن جدید اونطور خوندن و عادت کرده بودم باید به خوابیده خوندنم عادت کنم شاید سخت باشه اما نشدنی نیست....مررررسی از همه همه همتون دوستتون داااااااااااااااااارم;)

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من داشتم با برنامه هام خوب پیش میرفتم هر روز کتابخونه بودم و عااالی پیش میرفتم اما امروز پام شکست الان تو گچه:cry: :cry:من چیکااار کنم کلی نا امید شدم دیگه چه طوری بخونم :crying2:
:w04:

سلام سجی داداش
اقا منم همین طورم تا موتور خوندم گرم میشه یه چیز میاد و نمیذاره برم
تو دلم مونده یه بار تخته گاز برم
هر هفته یه مشکل به نظرم سجی جان برای خوندن باید از زمین جدا شیم و کاری با دیگران نداشته باشیم حتی خدای نکرده طوفان زلزله یا ..... اتفاق افتاد تو همون یه متر جامون بشینیم و تکون نخوریم
انشالله روح پسر خالت در جای ارواح انیشتن و پیکاسو و دیگر دانشمندان قرار بگیرد .
خدا بیامرزدش

درسته منم باید دویار ادامه بدم البته با یه مدل خوندن جدید اونطور خوندن و عادت کرده بودم باید به خوابیده خوندنم عادت کنم شاید سخت باشه اما نشدنی نیست....مررررسی از همه همه همتون دوستتون داااااااااااااااااارم;)
عزييييييززززممم.:gol: فك ميكردم فقط من اين همه مشكل دارم. الان چند روزه كه واقعاً به خاطر شرايطم نميتونم بخونم. و واقعاً هم ازين بابت ناراحتم. هردفه هم كه از درس دور ميشم شوروع دوباره واسم خيلي سخت ميشه.:evil: اما اصلاً نميخوام جا بزنم.:neutral: من اينو به خودم بدهكارم.:w16: بايد قبول شم.:w11:

ba.sa

عضو جدید
آفرین به این پشتکار;)
منم پایان نامه و طراحی فنی دارم خیلی نگرانم که نرسم
به نظرم یک کتاب فن مثل سازه در معماری یا درک رفتار سازه در کنار اینا می خوندی خیلی خوب می شد

اره،خودمم تو فکر درک رفتار سازه ها بودم دوستم!اما نباید جا بزنیم!باید ادامه بدیم تا اخرررررررررررررررررررر!:))

راستی من زیبایی شناسی رو فقط خیلی سریع روخونی میکنم!لازمه که دقیق بخونم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم دو روزه شروع کردم...البته یه سری کتب رو پارسال خوندم و خلاصه نویسی هم کردم ک امسال منبع رو نهایت یه دور روخونی میکنم بعد میرم سر خلاصه ها...الان بخش سیستم کابلیه سروش نیا-درک رفتار سازه رو خوندم تا شبم همین بخش رو تو سازه در معماری میخونم- به همراه 5 درس اول 504-
البته تا 1 ک سرکارم-بعد میام تا نهار درست کنم و بخورم و یه استراحت کنم بعدم شب میشه....کلا این 2 روز - روزی 2 ساعت بیشتر نتونستم بخونم...اما حس میکنم سرعتم بد نبود...ایشالله بیشترش کنم و به شما دوستان هم برسم...البته برای نظام هم دارم میخونم

morteza2010

عضو جدید
عزييييييززززممم.:gol: فك ميكردم فقط من اين همه مشكل دارم. الان چند روزه كه واقعاً به خاطر شرايطم نميتونم بخونم. و واقعاً هم ازين بابت ناراحتم. هردفه هم كه از درس دور ميشم شوروع دوباره واسم خيلي سخت ميشه.:evil: اما اصلاً نميخوام جا بزنم.:neutral: من اينو به خودم بدهكارم.:w16: بايد قبول شم.:w11:
به نظرم دلداری و درد دل کردن بهترین راه برای بریدن افکار مزاحمه
البته اون شعر امضام هم خوبه

تویه هراس وحشت فریاد بزن اسمتو , پشت تمومه راز هات نابودکردی هستو , دارن میرن
:gol:
دقایق , دلتو بزن به دریا ,محکم بگیر دستمو نزار برم به یغما
:heart:

shima jo0on

عضو جدید
بچه ها من معماری میخوام امتحان بدم حالا دو سوال:
این نمونه موردیا که کتاب درک رفتار سازه ها داره رو باید چه طوری بخونیم؟؟کاملا باید همه چیو حفظ کنیم؟:eek:عددها و ... همه؟؟؟
و اینکه من زبانم تقریبا میشه گفت ضعیفه چه طوری بخونم و چی بخونم ایا؟؟

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نمونه موردیا که کتاب درک رفتار سازه ها داره رو باید چه طوری بخونیم؟؟کاملا باید همه چیو حفظ کنیم؟:eek:عددها و ... همه؟؟؟

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شد-معماری-93?p=6546268&viewfull=1#post6546268

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من زبانو میدونم. اینکه کتاب بابک رستمی مهمه. مخصوصاً کلماتش. 3دسته کلمه داره.504 رو هم داره. همزمان سعی کن کلمات و فصلای مهم گرامرو با هم پیش ببری. یکی از فصول مهم زمان فعلاس. کتابشو حتماً بگیر.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من زبانو میدونم. اینکه کتاب بابک رستمی مهمه. مخصوصاً کلماتش. 3دسته کلمه داره.504 رو هم داره. همزمان سعی کن کلمات و فصلای مهم گرامرو با هم پیش ببری. یکی از فصول مهم زمان فعلاس. کتابشو حتماً بگیر.

موافقم ک کتاب رستمی مهمه اما اون مخصوص رشته معماری نی...برای خود رشته زبان هست و خیلی گسترده هست...من اینو پارسال متوجه شدم...وقتی کلاس میرفتم اون طرف گفت ک خیلی گسترده و شما نیازی ندارید به این شکل بخونید...به نظر من اول یه جزوه ساده تر رو پیدا کنی و بخونی و اونو بزاری برای مرور و اینکه تست هاش واقعا خوبه و موضوع رو راحتتر میتونی حل کنی.

ba.sa

عضو جدید
اگه من رو 1راهنمایی هم راجع به نحوه ی خوندن درک رفتار سازه ها بکنید ممنون میشم!یعنی فقط شکلاش مهمه؟نباید حفظ کنیم متن رو؟از تو متنش سوال نمیدن؟:confused:

وضعیت
موضوع بسته شده است.