كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا همینطوره فصل پیش دقیقه 97 ما گل زدیم قهرمان شدیم،داربی رفت ما تو دقیقه86 گل زدیم،داربی برگشت ما دقیقه 92 با پنالتی عمدی دفاع حریف گل زدیم.رفت با صبا محسن بیاتی نیا تک به تکو جلوی ما خراب کرد و...

بازی های تیمت رو ببین، چنتا برد توی وقت اضافه برده ؟ مگه وقت اضافه جزو بازی نیست ؟
همیشه همینجوری حرف میزنید ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه تیمتون لیاقت داشت میبرد، اگه مساوی کرد بی لیاقتی تیمتون رو رسوند، میخواست گل نخوره و ...، اگه پرسپولیسم لیاقت داشت خوب میبرد تیمتون رو، ولی هردو لیاقت بردن نداشتن

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بازی های تیمت رو ببین، چنتا برد توی وقت اضافه برده ؟ مگه وقت اضافه جزو بازی نیست ؟
همیشه همینجوری حرف میزنید ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه تیمتون لیاقت داشت میبرد، اگه مساوی کرد بی لیاقتی تیمتون رو رسوند، میخواست گل نخوره و ...، اگه پرسپولیسم لیاقت داشت خوب میبرد تیمتون رو، ولی هردو لیاقت بردن نداشتن

شما لطفا بجای اینکه چشم بسته به کسی که با فونت قرمز مینویسه امتیاز بدی پستشو بخون بعد...
شما ببین طرفه صحبتم کیه چی گفته بعد جوابمو بده...
بازیای که اس اس تو وقت اضافه گل زده رو بگو؟
راهه حرف زدن با لنگی غیر منطقی همینه ،من نمیدونم اینجا چرا شماها 100 تا پست قبل یه استقلالی رو که بجای شما گفته تو رو یادتونه ولی دو تا پست قبلیتون یادتون میره...
شما پستای omm!d رو بخون ،دهنشو باز میکرد هرچی دلش میخواست میگفت،ولی از قدیم گفتن با دهنه .... دریا نجس نمیشه (اینو شما به خودت نگیر)

کربلایی

مدیر بازنشسته

بین همه تیمهای دنیا عشق است استقلال

سلام
بهتره این عکسا رو ببری بزاری تو تایپیک اس تق لالیا، اینها چه ربطی به کل کل داره؟
فکرشو بکن اگه قرار باشه هر کی بیاد یه عکس از تیم محبوبش بزاره اینجا، این تایپیک به چه روزی می افته!
موفق باشید

کربلایی

مدیر بازنشسته
...راجع به نتيجه گيري داخل چمن و بيرون چمن رو اولين باره دارم مي شنوم دارم يقين پيدا مي كنم كه اگه پارسال قهرمان نمي شدين معلوم نبود تا به كي بايد اين شش امتياز كسري رو از شما مي شنيديم

سلام
ما پارسال با وجود کسر شش امتیاز قهرمان شدیم، قبل از قهرمانی هم این کسر امتیاز رو قبول کرده بودیم، شعارهایی که تو ورزشگاه داده میشد کاملا حرفم رو تائید میکنه.
شش امتیاز کمم شه
بازم قهرمان میشیم

ضمنا خیلی چیزا هست که هنوز نشنیدی، مهم نیست که اولین باره میشنوی یا بار صدم، مهم اینه که حرفی که میشنوی درسته

وقتي شانس قهرماني رو كم مي دوني چطور شانس بالاتر رفتن از صدر نشين رو بيشتر مي دوني!!!؟؟؟

چون اگه اس تق لال به ذوب آهن ببازه، تا فصل بعد نمیتونه خودش رو جمع کنه:D

چه جالب تا حالا كه من از سيستم 2-5-3 يونان مي گفتم همه مي گفتن نه سيستم سه دفاعه منسوخه يونان با سيستم استقلال بازي مي كرد
ولي سيستم شما يه فرقي داره نيازي به تفسير سيستم نيست دو بازي هست كه تقريبا هيج برنامه اي براي حمله تو پرسپوليس وجود نداره
البته تو بازي با سپاهان هيچ حمله اي وجود نداشت

بازي كردن با سه دفاع اصلا ايراد نيست:surprised::surprised::surprised:
بچه ها كسي يادش هست همين بچه ها چند ماه قبل درباره سيستم استقلال چي مي گفتن؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:چنين روزي قابل پيش بيني بود...

بالاخره من نفهمیدم به نظرت سیستم 2-5-3 بدردبخوره یا نه؟
اول میگی که قبلا از سیستم یونان صحبت میکردی و چند خط بعد خودت زیر سوالش میبری:surprised:
احتمالا با همین منطقه که حملات پرسپولیس رو نمیتونی ببینی، عینکتو عوض کن، افشین عزیز
بچه ها کسی یادش هست که من تا حالا درباره سیستم 2-5-3 اس تق لال حرفی زده باشم؟

آره حرفي نذاشت مخصوصا با ستايش بازي سه دفاعه و توضيحي كه درباره ي اين سيستم داد و دقيقا فهميديم ((هميشه مال ما نادرسته و مال خودشون درست)) يعني چي يعني اينكه وقتي استقلال سيستم سه دفاعه بازي مي كنه خوب نيست و مال عهد بوقه ولي پرسپوليس فرق مي كنه واسه اونا درسته!!!

الان فقط نفهميدم ((هميشه مال ما نادرسته و مال خودشون درست)) رو با ما بودي يا با زكريا چون بارزترين و آخرين نمونه اين جمله رو تو همين پست آخر زكريا ديديم

دقيقا حرفايي كه من به تو مي زنم رو تحويل من ميدي؟؟؟كدوم پيچوندن درست حرف نمي زني ديگه عزيز من قبول نداري الان واست توضيح ميدم از اينكه مجبورم همه چيز رو دقيقا توضيح بدم خسته شدم
به پستت دقت كن ببين چي ميگم

دقيقا اينجا منظورت از ((من نمي دونم چرا هميشه مال ما نا درسته و مال خودشون درست)) چيه؟؟؟اصلا اينجا ما چيزي گفتيم كه باعث بشه چنين حرفي بزني؟؟؟يا واسه خودت همينطوري گفتي يه چيزي بگم؟؟؟اگه چيزي گفتيم لطفا موضوع رو قشنگ تو پستات مشخص كن

من تو پست قبليم گفتم تنها برداشتي كه از اين جمله تو ميشه كرد مربوط به پست زكريا هستش چون دقيقا همين قضيه صدق مي كنه شما فكر مي كني سيستم سه دفاعه واسه شما خوبه خوبه ولي واسه ما بده!!!غير اينه اگه غير اين باشه حرف من بي ربط هستش و همينطوري الكي خواستم جوابي داده باشه ولي اگه واقعا همين بوده (همه شاهد بودن تا حالا اعتقاد شما به سيستم مدرن 4 دفاعه رو) اين پست آخرت خطاب به من دقيقا يه پست بي ربط و بي معني بود فقط واسه خاطر اينكه چيزي گفته باشي

اگه راضی میشی، میگم:
هر کاری امیر خان قلعه نویی که سرور هر چی لنگیه امر کنن درسته و واجب الاجرا

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما لطفا بجای اینکه چشم بسته به کسی که با فونت قرمز مینویسه امتیاز بدی پستشو بخون بعد...
شما ببین طرفه صحبتم کیه چی گفته بعد جوابمو بده...
بازیای که اس اس تو وقت اضافه گل زده رو بگو؟
راهه حرف زدن با لنگی غیر منطقی همینه ،من نمیدونم اینجا چرا شماها 100 تا پست قبل یه استقلالی رو که بجای شما گفته تو رو یادتونه ولی دو تا پست قبلیتون یادتون میره...
شما پستای omm!d رو بخون ،دهنشو باز میکرد هرچی دلش میخواست میگفت،ولی از قدیم گفتن با دهنه .... دریا نجس نمیشه (اینو شما به خودت نگیر)

من تاپیک رو باز کردم، دقیقن وارد پیج 153 شدم و از اون پیج شروع کردم به خوندن
چه عجولانه حرف میزنین

بهتره بازی ها رو ببینین پس، حرفی هم بر سر گل زدن نیست، گل زده شده و همین، یا مساوی و یا منجر به برد شده و وقت اضافه جزیی از بازی هستش

آره هرکی هر جوری حرف زد شما مثه خودش بهش پاسخ بده، کاره خیلی خیلی قشنگی میکنین، موفق باشین !

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بهتره این عکسا رو ببری بزاری تو تایپیک اس تق لالیا، اینها چه ربطی به کل کل داره؟
فکرشو بکن اگه قرار باشه هر کی بیاد یه عکس از تیم محبوبش بزاره اینجا، این تایپیک به چه روزی می افته!
موفق باشید

آخه میدونی چیه اونجا بازدید کننده نداره که

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اين يعني پست بي هدف نه پست من

يه توصيه: با دو تا نچ نميشه گفت كسي اشتباه مي كني واسه اينكار بايد يه دلايلي بياري كه لااقل تا حدي قابل قبول باشن

آخه کجاش بی هدفه گفتم اشتباه میکنی :biggrin::biggrin:

و توصیه شما هم مشکل داره باید اصلاح بشه با دو تا نچ که هیچ با نصف نچ هم میشه گفت که اشتباه میکنی:w02::w02:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اخی اخی...
بنده خداها این اخری داشتن زورای اخرشونم میزدن،حیف شد.
رفتو برگشت 6 امتیاز واسه سپاسی،مصطفی صبری رفتو برگشتو داشته باش...
ولی بقوله omm!d پرسپولیس هنوز شانسه اول قهرمایه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
چطور ما با اینا مساوی کردیم الله اعلم.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخی اخی...
بنده خداها این اخری داشتن زورای اخرشونم میزدن،حیف شد.
رفتو برگشت 6 امتیاز واسه سپاسی،مصطفی صبری رفتو برگشتو داشته باش...
ولی بقوله omm!d پرسپولیس هنوز شانسه اول قهرمایه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
چطور ما با اینا مساوی کردیم الله اعلم.
واقعا پرسپولیس بد بود
شما دیگه چقد بد بودین که با ما مساوی کردین راست میگی

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واقعا پرسپولیس بد بود
شما دیگه چقد بد بودین که با ما مساوی کردین راست میگی
ای قربونه دهنت منم همینو میگم ،اونروز ما چقد بد بودیم با تیمی که بدتر از خودمونه ،به سپاسی و ملوانو مس ودسته 3محلا ت تهرانم نه نمیگه مساوی کردیم
اینم تقدیم به حاج افشین

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای قربونه دهنت منم همینو میگم ،اونروز ما چقد بد بودیم با تیمی که بدتر از خودمونه ،به سپاسی و ملوانو مس ودسته 3محلا ت تهرانم نه نمیگه مساوی کردیم
اینم تقدیم به حاج افشین

http://www.imageox.com/share/367191-1.jpeg

راست می گی والا مخصوصا سپاسی رو خوب اومدی که به شما هم رحم نکرد و به اندازه بازی رفت و برگشت تو یه بازی براتون گل کاشت ملوان هم معلوم نیست بهتون رحم کنه خدا فریاد برسه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینم می خواد تو جام باشگاها چه افتضاحی به بار بیاره تیم نه تاکتیک داره نه فوتبال بازی می کنه

کربلایی

مدیر بازنشسته
بازیهای پارسال استقلال و این هفته ی پرسپولیس ثابت کرد:

ترسوها به بهشت نمی روند:(:(:(

یکی اینو به پرتغالی ترجمه کنه بزنه دم در خونه اون یارو مثلا سرمربی:mad:

تا وقتی که تیم ترسو بازی می کنه، اینجا پست نخواهم داد.
خداحافظ همگی

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راست می گی والا مخصوصا سپاسی رو خوب اومدی که به شما هم رحم نکرد و به اندازه بازی رفت و برگشت تو یه بازی براتون گل کاشت ملوان هم معلوم نیست بهتون رحم کنه خدا فریاد برسه

امار غلط بهت رسیده ،بازی رفت اس اس 4 تا به فجر زد،

sanzy

عضو جدید
این چند وقت در گیر کارای دانشگامم وقت نمیکنم زیاد بیام اینجا....
با نهایت تاسف :confused: بازی امروز رو ندیدم....ولی وقتی رسیدم خونه نتیجه رو فهمیدم گفتم بیام اینجا یه تسلیت ریزی به لنگیا عرض کنم :biggrin:
ولی حیف شد ندیدم بازیو...کلی میخندیدیم......:(

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این چند وقت در گیر کارای دانشگامم وقت نمیکنم زیاد بیام اینجا....
با نهایت تاسف :confused: بازی امروز رو ندیدم....ولی وقتی رسیدم خونه نتیجه رو فهمیدم گفتم بیام اینجا یه تسلیت ریزی به لنگیا عرض کنم :biggrin:
ولی حیف شد ندیدم بازیو...کلی میخندیدیم......:(
واقعا با این وضعیت هر چی بگید حقتونه

واقعا پرسپولیس داره ضعیف کار میکنه نمی شه حق رو نادیده گرفت

derdevil

عضو جدید
پس علی جون از این به بعد با استقلالی ها کمتر کل کل کن.خودتم که حق میدونی که قهرمانی با جامش مال اس اسی هاست.پرسپولیس:redcard:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس علی جون از این به بعد با استقلالی ها کمتر کل کل کن.خودتم که حق میدونی که قهرمانی با جامش مال اس اسی هاست.پرسپولیس:redcard:
نه کل کل جای خودش ما هم از این حالت در میایم نگران نباش

بازم میگم قبلا هم گفتم سخت می بینم شما قهرمان بشین :redcard:
و شاید جام مال شما باشه اما قهرمان همیشه پرسپولیسه:heart::heart::heart:

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم تمومه لنگیا ، سالو در زیر سایه سرورشون به خوبی و خوشی تحویل کنن. صدر نشینی اس اسو عشقه

ببخشید درگیر کار و بار شدیم!
آخه..... - شما استقلالیا چقدر ندید پدیدین که بعد چند سال بالاخره صدرنشین(اونم شانسی) شدین.
ما هنوز دلمون به قهرمانی سال قبل خوشه و انشاالله سال بعد شما رو زیر خودمون میبینیم;):biggrin::D

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

ببخشید درگیر کار و بار شدیم!
آخه..... - شما استقلالیا چقدر ندید پدیدین که بعد چند سال بالاخره صدرنشین(اونم شانسی) شدین.
ما هنوز دلمون به قهرمانی سال قبل خوشه و انشاالله سال بعد شما رو زیر خودمون میبینیم;):biggrin::D
شما دلتون به همون قهرمانی خوش باشه...
اگه اس اس امسال قهرمان بشه ،میشه پر افتخارترین تیمه لیگه برتر.
واااای چی حالی میده شانسی صدر نشین شدن...
شانس به قهرمانی در دقیقه 97 .دور اول که دیدم چجوری قهرمان شدین

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخه اگه شما قهرمان بشین بازم با 9 قهرمانی قشنگ فاصله دارین و تا ابد نمیتونین جبرانش کنین.پس از هوا نگو پرافتخارترین تیم لیگ.:surprised:
این ماییم که با 9 قهرمانی پرافتخاریم نه شما!
لطفا حقیقت رو قبول و دروغ نگو.;):cool:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ببخشین منظورتون رو متوجه نشدم
پرافتخار ترین تیم لیگ برتر یعنی چی ؟ بر چه اساس ؟ ( نیدونم خوب )

بعد از بازی بد و افتضاح دیروز پرسپولیس، بازی امروز استقلال با ذوب آهن

تنها قسمت قشنگ بازی 15 دقه اول بازی بود که میشه در موردش حرف زد، بقیه بازی اصلن جای حرفی نداره، هر دو تیم در حدی خودشون نشون ندادن و هیچ کدوم لیاقت برد رو نداشتن

همیشه فکر میکردم کسی که یه مسیر موفقیت رو پیش رو داره و قدم تو راهش گذاشته و مراحلی رو موفقیت آمیز بیرون اومده، برای ادامه ماجرا تلاش بیشتر میکنه و موفق تر میشه

ولی این برای داورا اصلن صادق نیست، شاید پول، شاید نتایج از پیش تعیین شده

پس از تساوی‌های مکرر استقلال - پرسپلیس، امروز کاملن ثابت شد که تمامی نتایج از پیش تعیین شده هستن! واقعن جای تاسف داره

پس از مرادی، امروز نوبت افتضاح ترکی بودش ( همین بود اسمش دیگه )

قهرمانی از پیش تعیین شده همه‌ی تیم‌ها رو تبریک می‌گم

خدا رو شکر من بازی نمی‌دیدم، افشین تو چه نظری داری در این باره ؟

جدا از احساسات، تعصبات و تساوی تیمت صحبت کن، مسلمن تو هم از تساوی راضی نیستی و برد تیمت رو بهتر میدونستی، پس واقع بینانه نظرت رو بگو

اینا هم تنها نظر من بودن، مثلن همین پرسپولیس، قضیه چیه اینجوری بازی میکنه ؟ یعنی نمیتونه یا چیزی هست، ماجرایی هست ؟

کل فوتبالمون شده سیاست بازی :w06::w00:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دیگه اینجاش رو بد رفتی
پر افتخار ترین تیم لیگ بر تر پرسپولیسه با دو تا قهرمانی و یک مقام سومی اونوقت شما اگه بشین که نمی شین ....شاید اونم شاید بعد از ما اونم فقط تو لیگ برتر نه کل لیگ ایران منظورم با اسمای قبلی آزادگان و تخت جمشید و .... شاید دوم بشید اونم فقط تو لیگ برتر توضیح کامل رو دوستا دادن

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
افتخارات استقلال :
6 تایی بودن
مقام سیزدهم لیگ برتر 1386
حذف شدن از جام باشگاه های آسیا سال 2008
.
.
.
.
.