مهندسي شيمي گاز دولتي يا عمران دولتي يا...

مهندسي شيمي گاز دولتي يا عمران دولتي يا...

• مهندسي شيمي

رای: 4 44.4%
  • مهندسي عمران

رای: 0 0.0%
  • مكانيك سيالات يا جامدات

رای: 5 55.6%

• مجموع رای دهندگان
    9

mojtaba_a_m

عضو جدید
مهندسي شيمي گاز دولتي يا عمران دولتي يا...:question:

با سلام:gol:
دوستان:w36: لطف كننو نظر شونو بدن بگن از نظر بازار كار:w28: (براي استخدام ) توي كدوم رشته جذب راحت تره :que:
من خودم الان مهندسي شيمي صنايع گاز ميخونم ولي مهندسي عمران و مكانيك سيالات و جامدات هم هم آوردم :book:و بعد از 24 واحد ميتونم تغيير بدم
خودم علاقم روي مهندسي شيميه ولي همه ي دوستان:w02: نظر ديگه اي دارن (البته ميدنم بيشترش به علت نا آشنا بودنشون با مهندسي شيميه:wallbash: )

:warn: دو دلي عجيبيه نه :w35:
منتظر جواب هاي شما هستم:w19: فعلا :w47:

SA59MOHAMMADI

عضو جدید
سلام به نظر من مهندسی شیمی صنایع گاز از نظر بازار کار عالیه چون خودم رشتم همینه بعد از فارغ التحصیلی واتمام خدمت سربازی شاید یک ماه هم بیکاری نکشیدم سریع استخدام شرکت نفت شدم. حتی تمام رفقای دوره دانشگاه همگی تا اونجایی که سراغ دارم استخدام شدند. البته اونایی که شرط معدل وشرکت در ازمون ها رو داشتند. موفق باشی

arar19551

عضو جدید
mishe esme daneshgahetoon ra begid chon bazi reshteha chon mahdood hast bazar kareshoon masalan petrishimi va naft faghat az daneshgahaie doolati kheili khoob migiran va baghie vel moatalan

mojtaba_a_m

عضو جدید
mishe esme daneshgahetoon ra begid chon bazi reshteha chon mahdood hast bazar kareshoon masalan petrishimi va naft faghat az daneshgahaie doolati kheili khoob migiran va baghie vel moatalan

گفتم كه دولتيه و اينم بگن نه تهران نه شيراز نه اصفهان اگه منظورتون اينه

آخرین ویرایش:

mojtaba_a_m

عضو جدید
آقا يعني مني كه دارم تو دانشگاه راهدان مي خونم ول معطلم؟؟
دانشگاه خوب يعني چه ما اينجا تا مقطع دكتري داريم

مهران سونگ

عضو جدید
سلام به نظر من مهندسی شیمی صنایع گاز از نظر بازار کار عالیه چون خودم رشتم همینه بعد از فارغ التحصیلی واتمام خدمت سربازی شاید یک ماه هم بیکاری نکشیدم سریع استخدام شرکت نفت شدم. حتی تمام رفقای دوره دانشگاه همگی تا اونجایی که سراغ دارم استخدام شدند. البته اونایی که شرط معدل وشرکت در ازمون ها رو داشتند. موفق باشی

سلام

میشه یه اطلاعاتی راجع به شرط معدل و آزمون بدید :smile:

من دانشجوی پتروشیمی هستم :)

SA59MOHAMMADI

عضو جدید
سلام آقا مهران شرط معدل واسه داشگاه آزادیا قبلا 14به بالا بود .دولتی هم 13 به بالا آزمون بیشتر از دروس تخصصی و عمومی رشته مر بوطه. البته تمام شرایط و نحوه آزمون دادن و منابع امتحانیشو در روزنامه های کثیروالانتشار می زنن

بالا